Zakup sprzętu komputerowego dla biura Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach

Publication date 2014-08-06
End date 2014-08-19 10:00:00
Instytucja Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach
Miejscowość Katowice
Województwo śląskie
Branża
  • Urządzenia fotokopiujące i termokopiujące,
  • Komputery osobiste

Szczegóły

Numer ogłoszenia 170413 / 2014
Document type ZP-400
Cpv code 302130005, 302131006, 301210003
Adres strony internetowej siwz
BZP Zobacz

Przedmiot zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa niżej wymienionego, fabrycznie nowego sprzętu komputerowego dla urzędu Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych
w Katowicach:
Komputer stacjonarny typu All-in-One - 18 szt.
Komputer przenośny ze stacją dokującą (typ I) - 2 szt.
Komputer przenośny ze stacją dokującą (typ II) - 2 szt.
Komputer przenośny (typ III) - 17 szt.
Urządzenie wielofunkcyjne A4 - 1 szt.
Urządzenie wielofunkcyjne skan/kopia/fax - 2 szt.

W zakresie realizacji niniejszego zamówienia, obejmującego dostawę w/w sprzętu -Wykonawca będzie również zobowiązany do :
a) Dostarczenia (transportu i wniesienia) sprzętu, będącego przedmiotem zamówienia - bezpośrednio do siedziby urzędu RDLP w Katowicach.
b) Instalacji i uruchomienia urządzeń wielofuncyjnych,
c) Przekazania instrukcji obsługi i konserwacji - w języku polskim - dla każdego egzemplarza dostarczonego sprzętu.
d) Udzielenia gwarancji jakości na dostarczony sprzęt, zgodnie z wymogami określonymi w SIWZ.
e) Zapewnienia w okresie gwarancji serwisu technicznego w siedzibie Zamawiającego.

Dodatkowe informacje

Biuletyn 1
Nazwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach
Ulica ul. Św. Huberta 43/45
Nr domu 43/45
Miejscowosc Katowice
Kod poczt 40-543
Wojewodztwo śląskie
Tel 32 6094543
Fax 32 6094544
Internet http://www.katowice.lasy.gov.pl/regionalna-dyrekcja-lp
Regon 27253753900000
E mail infrastruktura@katowice.lasy.gov.pl
Czy obowiazkowa Tak
Dotyczy 1
Rodzaj zam Inny: Państw.jedn.org.nieposiadająca osob.prawnej,zarządzająca mieniem Skarbu Państwa
Rodzaj zam inny Państw.jedn.org.nieposiadająca osob.prawnej,zarządzająca mieniem Skarbu Państwa
Rodz zam D
Czy czesci Nie
Czy wariant Nie
Czy dialog Nie
Czy uzup Nie
Czas Obowiązuje termin
Czas dni 30
Wadium Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium
Zaliczka Nie
Uprawnienie Zamawiający nie precyzuje warunku w tym zakresie
Wiedza Zamawiający uzna, że Wykonawca posiada niezbędną do wykonania niniejszego zamówienia wiedzę i doświadczenie, jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres działalności jest krótszy, w tym okresie) - należycie wykonał lub wykonuje (w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych) - co najmniej dwie dostawy sprzętu komputerowego, o wartości nie mniejszej niż 100.000,00 złotych brutto - każda. W przypadku, gdy wykonywane dostawy ciągłe lub okresowe są w trakcie realizacji, Zamawiający uzna należyte wykonanie dostaw o wartości, dotyczącej wyłącznie zrealizowanej części umowy. W sytuacji Wykonawców, wspólnie ubiegających się o udzielenie niniejszego zamówienia lub w przypadku polegania przez Wykonawcę na wiedzy i doświadczeniu podmiotów trzecich - Zamawiający wymaga aby opisany wyżej warunek spełniał w całości co najmniej jeden z podmiotów biorących udział w wykonywaniu zamówienia (członek konsorcjum, partner spółki cywilnej lub podmiot udostępniający zasoby). Doświadczenie wymagane w wykonywaniu w/w dostaw, nabyte przez różne podmioty gospodarcze - nie podlega sumowaniu.
Potencjal Zamawiający nie precyzuje warunku w tym zakresie
Zdolne Zamawiający nie precyzuje warunku w tym zakresie
Sytuacja Zamawiający uzna, że Wykonawca jest w sytuacji, zapewniającej wykonanie niniejszego zamówienia, jeżeli wykaże, że posiada środki finansowe lub zdolność kredytową - w wysokości minimum 100.000,00 złotych.
Oswiadczenie potwierdzenia 4 Tak
Oswiadczenie potwierdzenia 5 Tak
Oswiadczenie potwierdzenia opis 5 Do wykazu należy załączyć poświadczenia, dotyczące dostaw wyszczególnionych w wykazie, w którym Wykonawca winien wskazać wykonane dostaw sprzętu informatycznego -zakresie niezbędnym do wykazania spełnienia warunku dotyczącego wiedzy i doświadczenia, określonego w SIWZ i niniejszym ogłoszeniu.
Oswiadczenie potwierdzenia 12 Tak
Oswiadczenie potwierdzenia 15 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 1 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 2 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 8 Tak
Dok grup kap 1 Tak
Dok podm zag 1 Tak
Dok potw 1 Tak
Dok potw 2 Tak
Niepelnosprawne Nie
Kod trybu PN
Kryt cena A
Spec www http://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_katowice/zamowienia_publiczne
Spec war Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach 40-543 Katowice, ul. Św. Huberta 43/45 pokój nr 308/II piętro.
Data skl 19/08/2014
Godz skl 10:00
Miejsce Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach 40-543 Katowice, ul. Św. Huberta 43/45 pokój nr 308/II piętro.
Termin Obowiązuje termin
Okres liczba dni 30
Czy uniewaznienie Nie

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Working hours:  Office, live chat: 800 - 1700  Support online: 24h

Michał Troc Customer service  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)