Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby Uniwersytetu Opolskiego
| Publication date | 2014-08-07 |
| End date | 2014-08-14 10:00:00 |
| Instytucja | Uniwersytet Opolski |
| Miejscowość | Opole |
| Województwo | opolskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 170815 / 2014 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 221400003, 392941000 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby Uniwersytetu Opolskiego - z podziałem na pięć części: 1) Część nr 1 - Druk folderu reklamowego dot. zamku w Dąbrowie - zgodnie z załącznikiem 1A do SIWZ, 2) Część nr 2 - Materiały promocyjne dot. programu Erasmus - zgodnie z załącznikiem 1B do SIWZ, 3) Część nr 3 - Materiały promocyjne dot. projektu Fascynujący świat nauki i technologii zgodnie z załącznikiem nr 1C do SIWZ, 4) Część nr 4 - Tablica oraz plakaty informacyjne dot. projektu Wdrożenie dualnego systemu kształcenia na Uniwersytecie Opolskim - zgodnie z załącznikiem nr 1D do SIWZ, 5) Część nr 5 - Druk wkładki z ofertą naukową Uniwersytetu Opolskiego - zgodnie z załącznikiem nr 1E do SIWZ 6) Część nr 6 - Dmuchana brama reklamowa oraz banery reklamowe - zgodnie z załącznikiem nr 1F do SIWZ OpisCzęść nr 1 - Druk folderu reklamowego dot. zamku w Dąbrowie - zgodnie z załącznikiem 1A do SIWZCzęść nr 2 - Materiały promocyjne dot. programu Erasmus - zgodnie z załącznikiem 1B do SIWZCzęść nr 3 - Materiały promocyjne dot. projektu Fascynujący świat nauki i technologii zgodnie z załącznikiem nr 1C do SIWZCzęść nr 4 - Tablica oraz plakaty informacyjne dot. projektu Wdrożenie dualnego systemu kształcenia na Uniwersytecie Opolskim - zgodnie z załącznikiem nr 1D do SIWZCzęść nr 5 - Druk wkładki z ofertą naukową Uniwersytetu Opolskiego - zgodnie z załącznikiem nr 1E do SIWZCzęść nr 6 - Dmuchana brama reklamowa oraz banery reklamowe - zgodnie z załącznikiem nr 1F do SIWZ |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Uniwersytet Opolski |
| Ulica | Pl. Kopernika 11A |
| Nr domu | 11A |
| Miejscowosc | Opole |
| Kod poczt | 45-040 |
| Wojewodztwo | opolskie |
| Tel | 077 5 415977 |
| Fax | 077 5415930 |
| Internet | www.uni.opole.pl |
| Regon | 00000138200000 |
| E mail | piestrak@uni.opole.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Uczelnia publiczna |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 6 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Tak |
| Zam uzupelniajace | Zamawiający przewiduje udzielanie zamówienia uzupełniającego, o którym mowa w art. 67 ust.1 pkt. 6 Pzp |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas dni | 7 |
| Zaliczka | Nie |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Inne dokumenty | 1. wypełniony formularz ofertowy (wg załączonego wzoru - zał. nr 1 do SIWZ), 2. pełnomocnictwo podmiotów występujących wspólnie (jeżeli dotyczy), 3. pełnomocnictwo dla osoby/osób podpisującej ofertę i oświadczenia (pełnomocnictwo należy złożyć w formie oryginału lub notarialnie poświadczonej kopii - w sytuacji, gdy ofertę podpisuje osoba, której prawo do reprezentowania Wykonawcy nie wynika z dokumentów załączonych do oferty) |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.zamowienia.uni.opole.pl |
| Spec war | Uniwersytet Opolski pl. Kopernika 11A 45-040 Opole pok. nr 2 |
| Data skl | 14/08/2014 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Uniwersytet Opolski pl. Kopernika 11A 45-040 Opole pok. nr 2 |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Inf dodat | Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Projekt realizowany przez Uniwersytet Opolski pn. -Wdrożenie dualnego systemu kształcenia na Uniwersytecie Opolskim- UDA-POKL.04.01.01-00-022/13-00 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego KAPITAŁ LUDZKI na lata 2007-2013 Projekt realizowany przez Uniwersytet Opolski w ramach projektu systemowego nr POKL .09.01.02.-16-001/13 Działania 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienia wysokiej jakości usług edukacyjnych oświaty pn. -Fascynujący świat nauki i technologii- - ZAJĘCIA EDUKACYJNE W OŚRODKACH AKADEMICKICH nr umowy: 87/ZP/RCRE/POKL 9.1.2./2013 z dnia 05.XI.2013 r. |
| Czy uniewaznienie | Nie |