Wyposażenie oddziałów przedszkolnych w pomoce dydaktyczne, zabawki, artykuły plastyczne, meble i sprzęt ICT, AGD i RTV w ramach projektu pn.: Modernizacja oddziałów przedszkolnych w Gminie Pielgrzymka
| Publication date | 2014-08-26 |
| End date | 2014-09-03 10:00:00 |
| Instytucja | Gmina Pielgrzymka |
| Miejscowość | Pielgrzymka |
| Województwo | dolnośląskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 283028 / 2014 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 391610008, 391120000, 391211007, 391413005, 441122000, 221100004, 323200002, 323220006, 302131006, 301912006, 485200009, 486200000, 302321005, 302161100, 301960002, 397134306, 397131004, 397111309, 351130009, 375200009, 391621006 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń oraz dodatkowego wyposażenia dla szkół w Nowej Wsi Grodziskiej, Pielgrzymce, Twardocicach i Proboszczowie w związku z realizacją zadania pn.: Projekt MODERNIZACJA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W GMINIE PIELGRZYMKA jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki; Priorytetu IX, Działania 9.1, Poddziałania 9.1.1 Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej. Zamówienie obejmuje między innymi: meble, pomoce dydaktyczne, zabawki artykuły plastyczne, wyposażenie wypoczynkowe, sprzęt biurowy, sprzęt audiowizualny, tablice interaktywne, sprzęt ICT, sprzęt AGD, artykuły bhp i ppoż. Zamawiający podzielił zamówienie, zgodnie z cechami przedmiotu zamówienia, na trzy części tj: Część A - meble, pomoce dydaktyczne, zabawki artykuły plastyczne, wyposażenie wypoczynkowe, artykuły bhp i ppoż, Część B - sprzęt biurowy, sprzęt audiowizualny, tablice interaktywne, sprzęt ICT, Część C - sprzęt AGD i RTV, |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Gmina Pielgrzymka |
| Ulica | Pielgrzymka 109A/1 |
| Nr domu | 109A/1 |
| Miejscowosc | Pielgrzymka |
| Kod poczt | 59-524 |
| Wojewodztwo | dolnośląskie |
| Tel | 076 8775013 |
| Fax | 076 8775013 w. 116 |
| Internet | http://www.pielgrzymka.bip.net.pl/ |
| Regon | 39064766000000 |
| E mail | inwestycje@pielgrzymka.gminarp.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja samorządowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 3 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas dni | 45 |
| Zaliczka | Nie |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 3 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 4 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 8 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Dok podm zag 2 | Tak |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | http://www.pielgrzymka.bip.net.pl/ |
| Spec war | Urząd Gminy, 59-524 Pielgrzymka 109A/1 |
| Data skl | 03/09/2014 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Urząd Gminy, 59-524 Pielgrzymka 109A/1 |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Inf dodat | Zadanie jest realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki; Preferencji IX, Działania 9.1, Poddziałania 9.1.1 Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej |
| Czy uniewaznienie | Nie |