Dostawa pomocy dydaktycznych oraz sprzętu do oddziałów przedszkolnych z terenu gminy Jodłowa w ramach projektu . Zmniejszenie nierówności edukacyjnych poprzez doposażenie oddziałów przedszkolnych w Gminie Jodłowa (Program Operacyjny Kapitał Ludzki)
| Publication date | 2014-09-17 |
| End date | 2014-09-25 10:45:00 |
| Instytucja | Gmina Jodłowa |
| Miejscowość | Jodłowa |
| Województwo | podkarpackie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 198309 / 2014 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 391000003, 395154102, 395310003, 391410002, 397000009, 392993007, 429990005, 392210007, 391621006, 375241008, 375200009, 301950002, 323220006, 323000006, 302131006, 302000001, 351110005 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Zadanie 1 - Dostawę mebli i wyposażenia do sześciu oddziałów przedszkolnych na terenie gminy Jodłowa, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik Nr 6 do SIWZ. Zadanie 2 - Dostawę zabawek i pomocy dydaktycznych do sześciu oddziałów przedszkolnych na terenie gminy Jodłowa, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik Nr 7 do SIWZ. Zadanie 3 - Dostawę sprzętu ICT do sześciu oddziałów przedszkolnych na terenie gminy Jodłowa, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik Nr 8 do SIWZ. OpisPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mebli i wyposażenia do sześciu oddziałów przedszkolnych na terenie gminy Jodłowa szczegółowe zestawienie zgodnie z załącznikiem nr 6 do SIWZPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zabawek i pomocy dydaktycznych do sześciu oddziałów przedszkolnych na terenie gminy Jodłowa, szczegółowe zestawienie zgodnie z załącznikiem nr 7 do SIWZPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu ICT do sześciu oddziałów przedszkolnych na terenie gminy Jodłowa, szczegółowe zestawienie zgodnie z załącznikiem nr 8 do SIWZ |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Gmina Jodłowa |
| Ulica | Jodłowa 1A |
| Nr domu | 1A |
| Miejscowosc | Jodłowa |
| Kod poczt | 39-225 |
| Wojewodztwo | podkarpackie |
| Tel | 14 683 30 53;683 30 46;6302001 |
| Fax | 14 630 20 02;683 30 44 |
| Regon | 85166110000000 |
| E mail | ug_jodlowa@wp.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja samorządowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 3 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | D |
| Data zak | 17/11/2014 |
| Wadium | Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Wykonawca potwierdza spełnienie warunku poprzez złożenie oświadczenia zgodnie z art.22 ust.1 pkt 1, (Załącznik Nr 2 do SIWZ). |
| Wiedza | Wykonawca potwierdza spełnienie warunku poprzez złożenie oświadczenia zgodnie z art.22 ust.1 pkt 1, (Załącznik Nr 2 do SIWZ). |
| Potencjal | Wykonawca potwierdza spełnienie warunku poprzez złożenie oświadczenia zgodnie z art.22 ust.1 pkt 1, (Załącznik Nr 2 do SIWZ). |
| Zdolne | Wykonawca potwierdza spełnienie warunku poprzez złożenie oświadczenia zgodnie z art.22 ust.1 pkt 1, (Załącznik Nr 2 do SIWZ). |
| Sytuacja | Wykonawca potwierdza spełnienie warunku poprzez złożenie oświadczenia zgodnie z art.22 ust.1 pkt 1, (Załącznik Nr 2 do SIWZ). |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 3 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 4 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 8 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Dok podm zag 2 | Tak |
| Inne dokumenty | formularz ofertowy, zaakceptowany projekt umowy, pełnomocnictwo o ile ofertę składa pełnomocnik, zestawienie wyposażenia z podaniem cen jednostkowych brutto dla części na które składana jest oferta |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | Zamawiający przewiduje możliwość zmiany terminów realizacji umowy zgodnie z art. 144 ust 1 ustawy Pzp w następujących sytuacjach: A. Wydłużenie terminu realizacji zadania: - w przypadku opóźnienia w zakończeniu realizacji dostaw - o ile opóźnienie nie wynika z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy. W takim wypadku Wykonawca powiadamia Zamawiającego pisemnie o zaistniałej przeszkodzie i wnioskuje o nowy termin dostawy. Zamawiający może przyjąć wniosek Wykonawcy lub go odrzucić. - w przypadku wystąpienia siły wyższej. Przez siłę wyższa rozumie się zdarzenie lub połączenie zdarzeń obiektywnie niezależnych od stron, które zasadniczo i istotnie utrudniają wykonanie części lub całości zobowiązań wynikających z umowy, których strony nie mogły wcześniej przewidzieć i których nie mogły przeciwdziałać poprzez działanie z należyta starannością ogólnie przewidziana dla cywilnoprawnych stosunków zobowiązaniowych. B. Zmiany powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację przedmiotu zamówienia lub świadczenia stron. C. Warunki nieistotne, w szczególności: - wystąpienie omyłek pisarskich i rachunkowych; - zmiany formy organizacyjnej Wykonawcy (przekształcenie itp.); - inne, które w sposób istotny nie będą ingerować w przedmiot umowy. |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.ugjodlowa.itl.pl/bip |
| Spec war | Urząd Gminy Jodłowa 39-225 Jodłowa 1A pok. nr 11 |
| Data skl | 25/09/2014 |
| Godz skl | 10:45 |
| Miejsce | Urząd Gminy Jodłowa 39-225 Jodłowa 1A sekretariat |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Inf dodat | Program Operacyjny Kapitał Ludzki, realizowany w ramach projektu Zmniejszenie nierówności edukacyjnych poprzez doposażenie oddziałów przedszkolnych w Gminie Jodłowa |
| Czy uniewaznienie | Nie |