Wdrożenie projektu Platforma C4 + C5, nr postepowania: LA-13/11/2014
| Publication date | 2014-12-10 |
| End date | 2015-01-19 13:00:00 |
| Instytucja | "TK Telekom" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| Miejscowość | Warszawa |
| Województwo | mazowieckie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 404792 / 2014 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 325461003 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem postępowania jest wdrożenie projektu Platformy C4 (Część A) i C5 (Część B). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SIWZ dostępnym na stronie : http://www.tktelekom.pl/o-nas/przetargi |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | "TK Telekom" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| Ulica | ul. Kijowska 10/12A |
| Nr domu | 10/12A |
| Miejscowosc | Warszawa |
| Kod poczt | 03-743 |
| Wojewodztwo | mazowieckie |
| Tel | 22 3922000 |
| Fax | 22 3922009 |
| Internet | TK Telekom sp. z o.o. |
| Regon | 01732205800000 |
| E mail | k.kuczynski@tktelekom.pl; elzbieta.lorenc@tktelekom.pl |
| Czy obowiazkowa | Nie |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Inny: Spółka z o.o. |
| Rodzaj zam inny | Spółka z o.o. |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 2 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas dni | 273 |
| Wadium | Zamawiający żąda wniesienia przed upływem terminu składania ofert Wadium w wysokości: 1) dla Części A - 100 000,00 PLN (słownie: sto tysięcy złotych), 2) dla Części B - 25 000,00 PLN (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy złotych). Szczegółowe informacje dotyczące wadium znajdują się w SIWZ. |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Szczegółowe informacje zawarte są w SIWZ dostępnym na stronie: http://www.tktelekom.pl/o-nas/przetargi |
| Wiedza | Szczegółowe informacje zawarte są w SIWZ dostępnym na stronie: http://www.tktelekom.pl/o-nas/przetargi |
| Potencjal | Szczegółowe informacje zawarte są w SIWZ dostępnym na stronie: http://www.tktelekom.pl/o-nas/przetargi |
| Zdolne | Szczegółowe informacje zawarte są w SIWZ dostępnym na stronie: http://www.tktelekom.pl/o-nas/przetargi |
| Sytuacja | Szczegółowe informacje zawarte są w SIWZ dostępnym na stronie: http://www.tktelekom.pl/o-nas/przetargi |
| Inne dokumenty | Szczegółowe informacje zawarte są w SIWZ dostępnym na stronie: http://www.tktelekom.pl/o-nas/przetargi |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | B |
| Kryt 1p | 70 |
| Kryt 2 | Funkcjonalności opcjonalne |
| Kryt 2p | 30 |
| Spec www | http://www.tktelekom.pl/o-nas/przetargi |
| Spec war | TK Telekom spółka z o.o. ul. Kijowska 10/12A, 03-743 Warszawa |
| Data skl | 19/01/2015 |
| Godz skl | 13:00 |
| Miejsce | TK Telekom spółka z o.o. ul. Kijowska 10/12A, 03-743 Warszawa Na recepcji |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 90 |
| Czy uniewaznienie | Nie |