Sukcesywna dostawa druków świadectw, dyplomów, legitymacji
| Publication date | 2015-05-05 |
| End date | 2015-05-13 10:00:00 |
| Instytucja | Uniwersytet Opolski |
| Miejscowość | Opole |
| Województwo | opolskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 104238 / 2015 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 220000000 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa druków świadectw, dyplomów, legitymacji. zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1A do SIWZ. 2. Ilości wskazane w załącznikach do SIWZ są wielkościami orientacyjnymi ustalonymi na podstawie zużycia przez okres ostatnich 12 miesięcy oraz przewidywanego zapotrzebowania. Zamawiający zastrzega sobie tym samym możliwość zmiany ilości zamawianego przedmiotu umowy w poszczególnych pozycjach podanych w załączniku nr 1A do SIWZ, przy zachowaniu niezmienionej ogólnej wartości przedmiotu umowy. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Uniwersytet Opolski |
| Ulica | Pl. Kopernika 11A |
| Nr domu | 11A |
| Miejscowosc | Opole |
| Kod poczt | 45-040 |
| Wojewodztwo | opolskie |
| Tel | 077 5 415977 |
| Fax | 077 5415930 |
| Internet | www.uni.opole.pl |
| Regon | 00000138200000 |
| E mail | piestrak@uni.opole.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Uczelnia publiczna |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas mies | 12 |
| Wadium | nie dotyczy |
| Zaliczka | Nie |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Inne dokumenty | 1.wypełniony formularz ofertowy (wg załączonego wzoru - zał. nr 1 do SIWZ), 2.pełnomocnictwo podmiotów występujących wspólnie (jeżeli dotyczy), 3.pełnomocnictwo dla osoby/osób podpisującej ofertę i oświadczenia (pełnomocnictwo należy złożyć w formie oryginału lub notarialnie poświadczonej kopii - w sytuacji, gdy ofertę podpisuje osoba, której prawo do reprezentowania Wykonawcy nie wynika z dokumentów załączonych do oferty), |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | B |
| Kryt 1p | 99 |
| Kryt 2 | liczba dni roboczych dostawy |
| Kryt 2p | 1 |
| Spec www | http://www.zamowienia.uni.opole.pl/ |
| Spec war | Uniwersytet Opolski, Dział Zamówień Publicznych, Pl. Kopernika 11A, 45-040 Opole |
| Data skl | 13/05/2015 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Uniwersytet Opolski, Dział Zamówień Publicznych, Pl. Kopernika 11A, 45-040 Opole |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Inf dodat | nie dotyczy |
| Czy uniewaznienie | Nie |