dostawa artykułów biurowych na potrzeby Izby Celnej w Gdyni
| Publication date | 2015-06-12 |
| End date | 2015-06-24 09:30:00 |
| Instytucja | Izba Celna w Gdyni |
| Miejscowość | Gdynia |
| Województwo | pomorskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 85823 / 2015 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 446171009, 301992301, 301995005, 301921215, 301972008 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów biurowych na potrzeby Izby Celnej w Gdyni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 1 do SIWZ. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Izba Celna w Gdyni |
| Ulica | ul. Północna 9A |
| Nr domu | 9A |
| Miejscowosc | Gdynia |
| Kod poczt | 81-029 |
| Wojewodztwo | pomorskie |
| Tel | 058 6669088 |
| Fax | 058 6669226 |
| Internet | www.gdynia.scelna.gov.pl |
| Regon | 00014368500000 |
| E mail | Dorota.Owczarek@gdy.mofnet.gov.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Inny: Służba Celna |
| Rodzaj zam inny | Służba Celna |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | D |
| Data roz | 10/07/2015 |
| Wadium | Zamawiający nie żąda wniesienia/złożenia wadium |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Wykonawca złoży oświadczenie potwierdzające spełnienie warunku |
| Wiedza | Wykonawca złoży oświadczenie potwierdzające spełnienie warunku |
| Potencjal | Wykonawca złoży oświadczenie potwierdzające spełnienie warunku |
| Zdolne | Wykonawca złoży oświadczenie potwierdzające spełnienie warunku |
| Sytuacja | Wykonawca złoży oświadczenie potwierdzające spełnienie warunku |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Dok podm zag 2 | Tak |
| Dok podm zag 3 | Tak |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | B |
| Kryt 1p | 90 |
| Kryt 2 | termin realizacji zamówienia |
| Kryt 2p | 10 |
| Spec www | www.gdynia.scelna.gov.pl |
| Spec war | Wydział Logistyki ul. Północna 9 A, 81-029 Gdynia, pokój nr 352, III piętro, od poniedziałku do piątku w godz. od 08:00 do 14:00 |
| Data skl | 24/06/2015 |
| Godz skl | 09:30 |
| Miejsce | Kancelaria Izby Celnej w Gdyni, ul. Północna 9 A, 81-029 Gdynia, parter, pokój 003 |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |