Dostawa 8 000 sztuk worków dla biegaczy 16 PKO Poznań Maraton
| Publication date | 2015-06-16 |
| End date | 2015-06-24 11:00:00 |
| Instytucja | Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji |
| Miejscowość | Poznań |
| Województwo | wielkopolskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 87891 / 2015 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 189300007 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Dostawa 8 000 sztuk worków dla biegaczy 16 PKO Poznań Maratonu. Opis przedmiotu zamówienia, projekt nadruków oraz fotografia przykładowego, poglądowego worka stanowią odpowiednio załącznik nr 1, 2 i 3 do niniejszej specyfikacji. Do oferty należy dołączyć jeden worek jako wzór, wraz z przykładowym nadrukiem. Zamawiający dopuszcza złożenie wraz z ofertą, worka w innych kolorach(zarówno materiału jak i dodatków) oraz z nadrukami o innej treści niż wskazana w opisie przedmiotu zamówienia. Pozostałe parametry i cechy worka(m. in. użyte materiały, wymiary, sposób zamykania, ilość komór, uchwyt, itp.) dołączonego do oferty muszą być zgodne z wymienionymi w opisie przedmiotu zamówienia. Wzór worka wymagany jest tylko i wyłącznie celem dokonania na jego podstawie oceny złożonej oferty w ramach kryterium jakościowego, oraz do porównania z workami dostarczanymi w trakcie realizacji zamówienia. Niezłożenie wraz z ofertą wzoru worka, powodować będzie odrzucenie oferty jako niezgodnej z SIWZ, uzupełnienie w trybie art. 26 ust. 3 P.z.p. jest niedopuszczalne. W terminie do 15 dni od daty zawarcia umowy Wykonawca wybrany do realizacji zamówienia zobowiązany jest dostarczyć minimum jeden wzór worka w całości zgodny z opisem przedmiotu zamówienia (z wymaganymi nadrukami i w wymaganej kolorystyce) w celu ostatecznej akceptacji. Jeśli wykonawca nie przedstawi wzoru worka w w/w terminie, bądź wzór nie zostanie przez Zamawiającego zaakceptowany (odbiegać będzie od wymagań przedstawionych w opisie przedmiotu zamówienia), Zamawiający może odstąpić od umowy. Zamawiane towary należy dostarczać na koszt Wykonawcy, do siedziby Dyrekcji POSiR w Poznaniu |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji |
| Ulica | ul. Chwiałkowskiego 34A |
| Nr domu | 34A |
| Miejscowosc | Poznań |
| Kod poczt | 61-553 |
| Wojewodztwo | wielkopolskie |
| Tel | 61 8357901 |
| Fax | 61 8334651 |
| Internet | www.posir.poznan.pl |
| E mail | zp@posir.poznan.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja samorządowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | D |
| Data zak | 30/09/2015 |
| Wadium | Nie dotyczy |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Nie dotyczy |
| Wiedza | Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonuje, co najmniej dwie dostawy: worków lub toreb lub plecaków, o łącznej wartości minimum 30 000,00 zł brutto, w tym jedna dostawa o wartości minimum 20 000,00 zł brutto |
| Potencjal | Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie |
| Zdolne | Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie |
| Sytuacja | Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie |
| Oswiadczenie potwierdzenia 4 | Tak |
| Oswiadczenie potwierdzenia 5 | Tak |
| Oswiadczenie potwierdzenia opis 5 | Wykonawca zobowiązany jest wymienić w wykazie dostaw, jedynie dostawy wystarczające do potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu (tak należy rozumieć pojęcie główne dostawy), tzn. co najmniej dwie dostawy worków lub toreb lub plecaków, o łącznej wartości minimum 30 000,00 zł brutto, w tym jedna dostawa o wartości minimum 20 000,00 zł brutto |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Dok potw 5 | Tak |
| Inne dok potw | Oświadczenie wykonawcy |
| Inne dokumenty | Jeżeli Wykonawca, wykazując spełnienie warunków udziału w postępowaniu polega na zasobach innych podmiotów na zasadach określonych w art. 26 ust. 2b ustawy PZP zobowiązany jest oprócz oświadczeń i dokumentów wymienionych powyżej dodatkowo: - udowodnić Zamawiającemu, iż będzie dysponował zasobami niezbędnymi do realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonywaniu zamówienia (w oryginale lub kopii poświadczonej notarialnie, podpisane przez osobę upoważnioną do reprezentacji tego podmiotu). Treść zobowiązania powinna określać minimum podmiot który oddaje zasoby do dyspozycji, jakie zasoby zostaną udostępnione oraz sposób udostępnienia zasobów, a w przypadku wiedzy i doświadczenia zobowiązanie podmiotu trzeciego do uczestnictwa w realizacji zamówienia |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | Zamawiający zastrzega sobie prawo do ograniczenia ilości zamówionego towaru w zależności od zapotrzebowania, uzależnionego od ilości uczestników imprezy. W razie odwołania imprezy, bądź mniejszej niż planowano ilości uczestników, ilość zamówionych towarów będzie niższa. Zamawiający zastrzega sobie zmianę terminu realizacji zamówienia, w przypadku zmiany terminu 16 Poznań Maratonu |
| Kryt cena | B |
| Kryt 1p | 80 |
| Kryt 2 | Jakość |
| Kryt 2p | 20 |
| Spec www | http:// www.posir.poznan.pl |
| Spec war | W siedzibie zamawiającego: Poznań (61-553), ul. Chwiałkowskiego 34A |
| Data skl | 24/06/2015 |
| Godz skl | 11:00 |
| Miejsce | Sekretariat zamawiającego, Poznań (61-553),ul. Chwiałkowskiego 34A |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Inf dodat | Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawców, którzy w okresie 3 lat przed wszczęciem postępowania, w sposób zawiniony poważnie naruszyli obowiązki zawodowe, w szczególności, gdy wykonawca w wyniku zamierzonego działania lub rażącego niedbalstwa nie wykonał lub nienależycie wykonał zamówienie, co zamawiający jest w stanie wykazać za pomocą dowolnych środków dowodowych. Zamawiający nie wyklucza z postępowania o udzielenie zamówienia wykonawcy, który udowodni, że podjął konkretne środki techniczne, organizacyjne i kadrowe, które mają zapobiec zawinionemu i poważnemu naruszaniu obowiązków zawodowych w przyszłości oraz naprawił szkody powstałe w wyniku naruszenia obowiązków zawodowych lub zobowiązał się do ich naprawienia |
| Czy uniewaznienie | Nie |