Dostawa i wdrożenie oprogramowania do podglądu danych ewidencyjnych w systemie EW MAPA 11 dla Urzędu Gminy Stężyca
| Publication date | 2015-07-31 |
| End date | 2015-08-10 12:00:00 |
| Instytucja | Powiat Rycki |
| Miejscowość | Ryki |
| Województwo | lubelskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 195724 / 2015 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 722680001, 722630006, 722650000 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie oprogramowania typu EW MAPA VIEW 11 umożliwiającego podgląd map numerycznych/danych ewidencyjnych udostępnionych gminie przez starostwo powiatowe. Wykonawca wdroży oprogramowanie w wersji sieciowej, bez ograniczenia liczby stanowisk. W ramach zamówienia Wykonawca przeszkoli wyznaczonych pracowników Urzędu Gminy Stężyca w zakresie obsługi. Licencjobiorcą bezterminowej licencji oprogramowania będzie Gmina Stężyca. Licencja udzielona będzie na czas nieokreślony na nieograniczoną liczbę stanowisk. Oferowana licencja musi pozwalać na użytkowanie oprogramowania zgodnie z przepisami prawa oraz zapisami siwz przez Urząd Gminy Stężyca (Partnera Projektu) w jego siedzibie. Wykonawca w ramach zamówienia wykona, w okresie objętym obsługą gwarancyjną i serwisową, nieodpłatnie aktualizację oprogramowania, w tym aktualizację umożliwiającą podgląd danych ewidencyjnych w nowszym systemie EW MAPA niż obecny (w przypadku wdrożenie przez starostwo powiatowe wersji wyższej niż obecna wer.11). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 1 do umowy. Minimalne wymagania są określone w załączniku nr 1 do umowy i nie przewiduje się ich zmian przez oferentów pod rygorem odrzucenia oferty. Ewentualne wskazanie przez Zamawiającego w SIWZ marki lub nazwy handlowej określa klasę produktu, będącego przedmiotem zamówienia i służy ustaleniu standardu, a nie wskazuje na konkretny wyrób lub konkretnego producenta. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Powiat Rycki |
| Ulica | ul. Wyczółkowskiego 10A |
| Nr domu | 10A |
| Miejscowosc | Ryki |
| Kod poczt | 08-500 |
| Wojewodztwo | lubelskie |
| Tel | 081 8657450, 8657472 |
| Fax | 081 8651966 |
| Regon | 43101944800000 |
| E mail | promocja@ryki.powiat.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja samorządowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | D |
| Data zak | 28/08/2015 |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Warunek zostanie spełniony, jeżeli wykonawca złoży oświadczenie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SIWZ. |
| Wiedza | Warunek zostanie spełniony, jeżeli wykonawca złoży oświadczenie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SIWZ. |
| Potencjal | Warunek zostanie spełniony, jeżeli wykonawca złoży oświadczenie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SIWZ. |
| Zdolne | Warunek zostanie spełniony, jeżeli wykonawca złoży oświadczenie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SIWZ. |
| Sytuacja | Warunek zostanie spełniony, jeżeli wykonawca złoży oświadczenie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SIWZ. |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 8 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | Strony przewidują następujące rodzaje i warunki zmiany treści umowy: 1) Zmiana terminu realizacji przedmiotu zamówienia, w przypadku działania siły wyższej, uniemożliwiającego wykonanie umowy w określonym pierwotnie terminie, 2) Zmiana stawki podatku VAT oraz wynagrodzenia brutto określonego w §7 ust. 1 umowy. Zmiany umowy przewidziane w punkcie poprzednim dopuszczalne są na następujących warunkach: 1) Zmiana terminu realizacji zamówienia o okres działania siły wyższej oraz czas potrzebny do usunięcia skutków tego działania, 2) Stawka i kwota podatku VAT oraz wynagrodzenie brutto ulegną zmianie odpowiednio do przepisów prawa wprowadzających zmianę. Zmiana umowy może nastąpić w formie pisemnej pod rygorem nieważności. |
| Kryt cena | B |
| Kryt 1p | 94 |
| Kryt 2 | okres udzielanej gwarancji i obsługi serwisowej |
| Kryt 2p | 6 |
| Spec www | www.spryki.bip.lubelskie.pl |
| Spec war | Starostwo Powiatowe w Rykach ul. Leona Wyczółkowskiego 10A, 08-500 Ryki |
| Data skl | 10/08/2015 |
| Godz skl | 12:00 |
| Miejsce | Starostwo Powiatowe w Rykach ul. Leona Wyczółkowskiego 10A, 08-500 Ryki, pok. 103, I piętro |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Inf dodat | Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu: Rozwój elektronicznych usług publicznych w powiecie ryckim i puławskim oraz w gminach Wilków, Stężyca i Ułęż - projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet V Dobre rządzenie, Działanie 5.2. Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej, Poddziałanie 5.2.1. Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej |
| Czy uniewaznienie | Nie |