Dostawy kasz, makaronu, ryżu i produktów sojowych
| Publication date | 2015-08-19 |
| End date | 2015-08-27 10:00:00 |
| Instytucja | Zakład Karny w Przytułach Starych |
| Miejscowość | Rzekuń |
| Województwo | mazowieckie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 123673 / 2015 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 156131009, 156100007, 156100004, 156121002 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Część 1 1. kasza jęczmienna - luzem opakowanie zbiorcze do 50 kg., bez zanieczyszczeń, sucha, o odpowiedniej barwie i zapachu, worki całe, bez uszkodzeń, termin przydatności minimum 3 m-ce od daty dostawy, odpowiadający ogólnie przyjętym polskim normom, ilość 1650kg., CPV 15613100-9 2. kasza manna - luzem opakowanie zbiorcze do 50 kg., bez zanieczyszczeń, sucha, o odpowiedniej barwie i zapachu, worki całe, bez uszkodzeń, termin przydatności minimum 3 m-ce od daty dostawy, odpowiadający ogólnie przyjętym polskim normom, ilość 660 kg., CPV 15613100-9 3. kasza pęczak - luzem opakowanie zbiorcze do 50 kg., bez zanieczyszczeń, suchy, o odpowiedniej barwie i zapachu, worki całe, bez uszkodzeń, termin przydatności minimum 3 m-ce od daty dostawy, odpowiadający ogólnie przyjętym polskim normom, ilość 710 kg., CPV 15610000-7, 4. płatki owsiane - luzem opakowanie zbiorcze do 50 kg., bez zanieczyszczeń, suche, o odpowiedniej barwie i zapachu, worki całe, bez uszkodzeń, termin przydatności minimum 3 m-ce od daty dostawy, odpowiadający ogólnie przyjętym polskim normom, ilość 600 kg., CPV 15610000-7, 5. ryż - ryż biały, luzem opakowanie zbiorcze do 50 kg., bez zanieczyszczeń, suchy, o odpowiedniej barwie i zapachu, worki całe, bez uszkodzeń, termin przydatności minimum 3 m-ce od daty dostawy, odpowiadający ogólnie przyjętym polskim normom, ilość 2200kg., CPV 15611000-4 PN 6. mąka pszenna - typ 550, luzem opakowanie zbiorcze do 50 kg., bez zanieczyszczeń, sucha, o odpowiedniej barwie i zapachu, worki całe, bez uszkodzeń, termin przydatności minimum 3 m-ce od daty dostawy, odpowiadający ogólnie przyjętym polskim normom, ilość 1650 kg., CPV 15612100-2 PN 7. kasza gryczana palona - luzem opakowanie zbiorcze do 50 kg., bez zanieczyszczeń, sucha, o odpowiedniej barwie i zapachu, worki całe, bez uszkodzeń, termin przydatności minimum 3 m-ce od daty dostawy, odpowiadający ogólnie przyjętym polskim normom, ilość 250kg., CPV 156121002. 8. płatki jęczmienne - luzem opakowanie zbiorcze do 10 kg., bez zanieczyszczeń, suche, o odpowiedniej barwie i zapachu, worki całe, bez uszkodzeń, termin przydatności minimum 3 m-ce od daty dostawy, odpowiadający ogólnie przyjętym polskim normom, ilość 10 kg., CPV 156121002. Część 2 1. makaron - świderek, muszelka , rurka, opakowanie zbiorcze do 5 kg, ilość 3800 kg., makaron cały, nie połamany, bez zanieczyszczeń, suchy, o odpowiedniej barwie i zapachu, worki całe, bez uszkodzeń, termin przydatności minimum 3 m-ce od daty dostawy, odpowiadający ogólnie przyjętym polskim normom, CPV 15610000-7 PN-A-74131:1999, Część 3 1. granulat sojowy - luzem opakowanie zbiorcze do 50 kg., bez zanieczyszczeń, suchy, o odpowiedniej barwie i zapachu, worki całe, bez uszkodzeń, termin przydatności minimum 3 m-ce od daty dostawy, odpowiadający ogólnie przyjętym polskim normom, ilość 250 kg., CPV 15610000-7, 2. kostka sojowa - luzem opakowanie zbiorcze do 50 kg., bez zanieczyszczeń, suchy, o odpowiedniej barwie i zapachu, worki całe, bez uszkodzeń, termin przydatności minimum 3 m-ce od daty dostawy, odpowiadający ogólnie przyjętym polskim normom, ilość 300 kg., CPV 15610000-7, 3. kotlet sojowy - luzem opakowanie zbiorcze do 50 kg., bez zanieczyszczeń, suchy, o odpowiedniej barwie i zapachu, worki całe, bez uszkodzeń, termin przydatności minimum 3 m-ce od daty dostawy, odpowiadający ogólnie przyjętym polskim normom, ilość 140 kg., CPV 15610000-7, |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Zakład Karny w Przytułach Starych |
| Ulica | Przytuły Stare 13A |
| Nr domu | 13A |
| Miejscowosc | Rzekuń |
| Kod poczt | 07-411 |
| Wojewodztwo | mazowieckie |
| Tel | 29 764 42 22 |
| Fax | 29 764 89 29 |
| Internet | www:zp.sw.gov.pl |
| Regon | 14628308000000 |
| E mail | zk_przytuly_stare@sw.gov.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja rządowa terenowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 3 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas mies | 3 |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Wykonawca potwierdzi spełnianie tego warunku składając oświadczenie zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do SIWZ |
| Wiedza | Wykonawca potwierdzi spełnianie tego warunku składając oświadczenie zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do SIWZ |
| Potencjal | Wykonawca potwierdzi spełnianie tego warunku składając oświadczenie zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do SIWZ SIWZ lub/oraz przedstawi pisemne zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia potencjału technicznego |
| Zdolne | Wykonawca potwierdzi spełnianie tego warunku składając oświadczenie zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do SIWZ lub/oraz przedstawi pisemne zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia osób |
| Sytuacja | Wykonawca potwierdzi spełnianie tego warunku składając oświadczenie zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do SIWZ lub/oraz przedstawi pisemne zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia swoich zasobów |
| Oswiadczenie potwierdzenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | Strony, mając na uwadze ewentualną zmianę stawek podatku od towarów i usług, zgodnie postanawiają, iż w przypadku ich zmiany może ulec zmianie cena brutto, przy zachowaniu następujących warunków: 2. W sytuacji podwyższenia stawki podatku od towarów i usług dla danego towaru (asortymentu) - Wykonawca uprawniony jest do podwyższenia ceny brutto za dany towar o różnicę w stawkach podatku od towarów i usług pomiędzy stawką określoną w załączniku nr 2 do SIWZ, a stawką obowiązującą po zmianie stawki. Wykonawca nie jest uprawniony do podwyższenia ceny brutto za towary dostarczone Zamawiającemu indywidualnemu, przed dniem zmiany stawki podatku; 3. W sytuacji obniżenia stawki podatku od towarów i usług dla danego towaru (asortymentu) - Wykonawca zobowiązany jest do obniżenia ceny brutto za dany towar o różnicę w stawkach podatku od towarów i usług pomiędzy stawką określona w załączniku nr 2 do SIWZ, a stawką obowiązującą po zmianie stawki podatku. 4. W przypadkach określonych w ust. 1,2 oraz 3, każdorazowo niezmienna pozostaje cena netto danego towaru, stanowiąca podstawę do naliczenia podatku od towarów i usług. 5. W przypadku, gdy podniesienie ceny nie będzie odpowiadać Zamawiającemu, ma on prawo rozwiązać umowę, z zachowaniem 30 - dniowego terminu wypowiedzenia umowy. 6. Cena, o której mowa w § 2 ust. 1 niniejszej umowy może ulec obniżeniu w każdym czasie na wniosek oraz za akceptacją każdej ze stron. |
| Kryt cena | B |
| Kryt 1p | 90 |
| Kryt 2 | Data przydatności dłuższa od minimalnej |
| Kryt 2p | 10 |
| Spec www | sw.gov.pl |
| Spec war | Zakład Karny w Przytułach Starych 07-411 Rzekuń, Przytuły Stare 13A |
| Data skl | 27/08/2015 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Zakład Karny w Przytułach Starych 07-411 Rzekuń, Przytuły Stare 13A sekretariat |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |