Dostawa sprzętu informatycznego
| Publication date | 2015-10-07 |
| End date | 2015-10-14 10:00:00 |
| Instytucja | Urząd Zamówień Publicznych |
| Miejscowość | Warszawa |
| Województwo | mazowieckie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 264920 / 2015 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 302133008, 302321108, 302161100, 302321005 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby zamawiającego sprzętu informatycznego: a) komputery wraz z monitorami i oprogramowaniem - 60 szt., b) drukarki laserowe monochromatyczne - 2 szt., c) skaner - 1 szt. d) urządzenie wielofunkcyjne - 1 szt. 2. Sprzęt powinien być fabrycznie nowy oraz powinien posiadać instrukcję obsługi w języku polskim. 3. Wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia: a) do wszystkich urządzeń należy dołączyć wszelkie akcesoria, przewody i kable niezbędne do ich prawidłowego użytkowania, b) wykonawca zobowiązuje się na czas trwania gwarancji do nieodpłatnego usuwania zgłaszanych przez zamawiającego usterek na zasadach określonych w OPZ, c) wykonawca zapewni dostęp do pomocy technicznej, umożliwiając zgłaszanie wad lub usterek za pomocą Internetu lub telefonicznie, d) wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia kart gwarancyjnych, e) wykonawca w ofercie wskaże producenta i model wyspecyfikowanego sprzętu |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Urząd Zamówień Publicznych |
| Ulica | ul. Postępu 17A |
| Nr domu | 17A |
| Miejscowosc | Warszawa |
| Kod poczt | 02-676 |
| Wojewodztwo | mazowieckie |
| Tel | 22 4587777 |
| Fax | 22 4587700 |
| Internet | www.uzp.gov.pl |
| Regon | 01082809100000 |
| E mail | monika.fraczkowska@uzp.gov.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja rządowa centralna |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas dni | 40 |
| Wadium | Zamawiający nie wymaga wniesienia wniesienia wadium |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełniania tego warunku. |
| Wiedza | Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełniania tego warunku. |
| Potencjal | Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełniania tego warunku. |
| Zdolne | Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełniania tego warunku. |
| Sytuacja | Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełniania tego warunku. |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 8 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Inne dokumenty | 1. W sytuacji, gdy wykonawca polega na wiedzy i doświadczeniu, osobach zdolnych do wykonania zamówienia, zdolnościach finansowych lub ekonomicznych innych podmiotów na zasadach określonych w art. 26 ust. 2b ustawy Pzp, zobowiązany jest udowodnić, iż będzie dysponował tymi zasobami w trakcie realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby wykonania zamówienia. Dokument, z którego będzie wynikać zobowiązanie podmiotu trzeciego powinien wyrażać w sposób wyraźny i jednoznaczny wolę udzielenia wykonawcy, ubiegającemu się o zamówienie odpowiedniego zasobu, czyli wskazać jego zakres, rodzaj, czas udzielenia, a także inne istotne okoliczności, w tym wynikające ze specyfiki tego zasobu. Z treści dokumentu musi jasno wynikać: a) jaki jest zakres dostępnych wykonawcy zasobów innego podmiotu, b) w jaki sposób zostaną wykorzystane zasoby innego podmiotu, przez wykonawcę, przy wykonywaniu zamówienia, c) jakiego charakteru stosunki będą łączyły wykonawcę z innym podmiotem, d) jaki jest zakres i w jakim okresie inny podmiot będzie brał udział przy wykonywaniu zamówienia. 2.Jeżeli wykonawca wykazując spełnianie powyższego warunku, polega na zasobach innych podmiotów na zasadach określonych w art. 26 ust. 2b ustawy Pzp, zamawiający żąda od wykonawcy przedstawienia w odniesieniu do tych podmiotów oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia z postępowania na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy Pzp. 3.Jeżeli w kraju miejsca zamieszkania osoby lub w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentu, o którym mowa w pkt III 4.3.1, zastępuje się go dokumentem zawierającym oświadczenie, w którym określa się także osoby uprawnione do reprezentacji wykonawcy, złożone przed, właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego odpowiednio kraju miejsca zamieszkania osoby lub kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, lub przed notariuszem - wystawione z odpowiednią datą wymaganą dla tego dokumentu. |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | B |
| Kryt 1p | 85 |
| Kryt 2 | Skrócenie terminu realizacji zamówienia |
| Kryt 2p | 15 |
| Spec www | www.uzp.gov.pl |
| Spec war | Urząd Zamówień Publicznych, ul. Postępu 17 A, 02-676 Warszawa, pok. 308 |
| Data skl | 14/10/2015 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Urząd Zamówień Publicznych ul.Postępu 17a, 02-676 Warszawa Kancelaria pok. 504 (godziny pracy Kancelarii: od poniedziałku do piątku od 7:30 do 16:15) |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |
| Inf dodat | Dokument określający zasady reprezentacji oraz osoby uprawnione do reprezentacji wykonawcy, a jeżeli wykonawcę reprezentuje pełnomocnik - także pełnomocnictwo, określające zakres umocowania podpisane przez osoby uprawnione do reprezentowania wykonawcy. |