BZP/PN/151/2015 Dostawa oprogramowań na potrzeby projektu INNOLOT
| Publication date | 2015-10-14 |
| End date | 2015-10-27 12:00:00 |
| Instytucja | Politechnika Lubelska |
| Miejscowość | Lublin |
| Województwo | lubelskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 271840 / 2015 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 480000008 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| CZĘŚĆ 1.dostawa oprogramowania do akwizycji i analizy danych CZĘŚĆ 2.dostawa oprogramowania do obliczeń inżynierskich CZĘŚĆ 3.dostawa oprogramowania do budowy aplikjacji CZĘŚĆ 4.dostawa oprogramowania do aplikacji bazodanowych OpisDOSTAWA OPROGRAMOWANIA DO AKWIZYCJI I ANALIZY DANYCHDOSTAWA OPROGRAMOWANIA DO OBLICZEŃ INZYNIERSKICHDOSTAWA OPROGRAMOWANIA DO BUDOWY APLIKACJIDOSTAWA OPROGRAMOWANIA DO APLIKACJI BAZODANOWYCH |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Politechnika Lubelska |
| Ulica | ul. Nadbystrzycka 38D |
| Nr domu | 38D |
| Miejscowosc | Lublin |
| Kod poczt | 20-618 |
| Wojewodztwo | lubelskie |
| Tel | 081 5384633 |
| Fax | 081 5384372 |
| Internet | www.pollub.pl |
| Regon | 00000172600000 |
| E mail | bzp@pollub.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Uczelnia publiczna |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 4 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas dni | 14 |
| Wadium | WYMAGANE JEST ZABEZPIECZENIE OFERTY WADIUM W ZADANIU 1 W WYSOKOŚCI 8000 ZŁ |
| Zaliczka | Nie |
| Wiedza | O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące posiadania wiedzy i doświadczenia. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia. Wymagane jest wykonanie co najmniej 1 dostawy , której przedmiotem była dostawa podobnych oprogramowań o wartości nie mniejszej niż dla zadania 1 - 200 000zł brutto, dla zadania 2- 5000 zł brutto, dla zadania 3- 5000 zł brutto, dla zadania 4 - 10000 zł brutto, w przypadku składania oferty na więcej niż 1 z zadań wymagane jest wykonanie co najmniej 1 dostawy podobnych oprogramowań o wartości nie mniejszej niż najwyższa a wartość z zadań na które wykonawca składa ofertę |
| Oswiadczenie potwierdzenia 4 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 3 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 4 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Dok podm zag 2 | Tak |
| Dok potw 1 | Tak |
| Inne dokumenty | FORMULARZ OFERTY , DOKUMENT POTWIERDZAJĄCY WNIESIENIE WADIUM |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | C |
| Spec www | www.pollub.pl |
| Spec war | BIURO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH UL. NADBYSTRZYCKA 40A/5, 20-618 LUBLIN |
| Data skl | 27/10/2015 |
| Godz skl | 12:00 |
| Miejsce | BIURO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH UL. NADBYSTRZYCKA 40A/5, 20-618 LUBLIN |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Inf dodat | INNOLOT/I/7/NCBR/2013 |
| Czy uniewaznienie | Nie |