Dostawa, instalacja i uruchomienie sprzętu komputerowego dla różnych jednostek Uniwersytetu Opolskiego
| Publication date | 2015-10-14 |
| End date | 2015-10-22 10:00:00 |
| Instytucja | Uniwersytet Opolski |
| Miejscowość | Opole |
| Województwo | opolskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 273256 / 2015 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 302131006, 302300000 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa, instalacja i uruchomienie sprzętu komputerowego dla różnych jednostek Uniwersytetu Opolskiego, z podziałem na 2 części: Część nr 6: Dostawa i uruchomienie ultrabooka oraz podzespołów komputerowych dla Instytutu Matematyki i Informatyki, Część nr 21: Dostawa i uruchomienie laptopa dla Instytutu Matematyki i Informatyki OpisCzęść nr 6: Dostawa i uruchomienie ultrabooka oraz podzespołów komputerowych dla Instytutu Matematyki i InformatykiCzęść nr 21: Dostawa i uruchomienie laptopa dla Instytutu Matematyki i Informatyki |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Uniwersytet Opolski |
| Ulica | Pl. Kopernika 11A |
| Nr domu | 11A |
| Miejscowosc | Opole |
| Kod poczt | 45-040 |
| Wojewodztwo | opolskie |
| Tel | 077 5 415977 |
| Fax | 077 5415930 |
| Internet | www.uni.opole.pl |
| Regon | 00000138200000 |
| E mail | piestrak@uni.opole.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Uczelnia publiczna |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 2 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas dni | 5 |
| Zaliczka | Nie |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok potw 1 | Tak |
| Inne dokumenty | 1) wypełniony formularz ofertowy (według załączonego wzoru - załącznik nr 1 do SIWZ), 2) pełnomocnictwo podmiotów występujących wspólnie (jeżeli dotyczy), 3) pełnomocnictwo dla osoby/osób podpisującej ofertę i oświadczenia (pełnomocnictwo należy złożyć w formie oryginału lub notarialnie poświadczonej kopii - w sytuacji, gdy ofertę podpisuje osoba, której prawo do reprezentowania Wykonawcy nie wynika z dokumentów załączonych do oferty). |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | B |
| Kryt 1p | 98 |
| Kryt 2 | Termin wykonania przedmiotu zamówienia |
| Kryt 2p | 2 |
| Spec www | www.zamowienia.uni.opole.pl |
| Spec war | Uniwersytet Opolski Dział Zamówień Publicznych Plac Kopernika 11A 45-040 Opole |
| Data skl | 22/10/2015 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Uniwersytet Opolski Dział Zamówień Publicznych Plac Kopernika 11A 45-040 Opole |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |