Modernizacja systemu serwerowego (cz. II ): odnowienie licencji na oprogramowanie i gwarancji dot. urządzeń firmy Fortinet.
| Publication date | 2015-10-19 |
| End date | 2015-10-27 10:00:00 |
| Instytucja | Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku |
| Miejscowość | Sanok |
| Województwo | podkarpackie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 152355 / 2015 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 482100003, 482191007, 722600005, 725910004 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest nabycie przez Zamawiającego następujących produktów do posiadanych urządzeń firmy Fortinet: 1) do urządzenia FortiGate-100D - pełną (na wszystkie moduły: NGFW, AV, Web Filtering, Antispam Services) licencję na oprogramowanie na okres dwóch lat zapewniającą funkcjonowanie urządzenia zgodne z przeznaczeniem przewidzianym przez jego producenta wraz prawem do wykonywania aktualizacji przedmiotowego oprogramowania w tym okresie oraz przedłużenie na okres dwóch lat gwarancji na urządzenie (zwane dalej produktami do FortiGate); 2) do czterech urządzeń FortiAP-210B - przedłużenie na okres roku gwarancji na te urządzenia (zwanym dalej produktem do FortiAP). Wraz z powyższymi produktami do FortiGate i FortiAP Zamawiający nabywa prawo do korzystania w tym okresie ze świadczonych przez Wykonawcę usług serwisowych polegających na wsparciu technicznym użytkownika zakupionych produktów z wykorzystaniem internetowych lub telefonicznych łączy komunikacyjnych. Dalszy szczegółowy opis przedmiotu i zakresu zamówienia zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 5 do SIWZ. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku |
| Ulica | ul. Rymanowska 20A |
| Nr domu | 20A |
| Miejscowosc | Sanok |
| Kod poczt | 38-500 |
| Wojewodztwo | podkarpackie |
| Tel | 0-13 4657000 |
| Fax | 0-13 4657001 |
| Internet | www.pup.sanok.pl |
| Regon | 37048726000000 |
| E mail | rzsa@praca.gov.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja samorządowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas mies | 24 |
| Wadium | Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Zamawiający nie opisuje, nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie i nie stawia szczegółowych wymagań w zakresie spełniania tego warunku. |
| Wiedza | Zamawiający nie opisuje, nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie i nie stawia szczegółowych wymagań w zakresie spełniania tego warunku. |
| Potencjal | Zamawiający nie opisuje, nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie i nie stawia szczegółowych wymagań w zakresie spełniania tego warunku. |
| Zdolne | Zamawiający nie opisuje, nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie i nie stawia szczegółowych wymagań w zakresie spełniania tego warunku. |
| Sytuacja | Zamawiający nie opisuje, nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie i nie stawia szczegółowych wymagań w zakresie spełniania tego warunku. |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Inne dokumenty | Umocowanie do podpisania oferty musi być dołączone do oferty, o ile nie wynika ono z innych dokumentów załączonych przez Wykonawcę. W przypadku, gdy Wykonawcę reprezentuje pełnomocnik, do oferty należy dołączyć pełnomocnictwo, z którego wynika zakres umocowania, podpisane przez osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy.Pełnomocnictwo ma być złożone w oryginale albo kopii poświadczonej notarialnie.Dokumenty, oświadczenia oraz pełnomocnictwa sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski, chyba że Zamawiający w SIWZ lub ogłoszeniu o zamówieniu dopuścił złożenie dokumentu lub oświadczenia w określonym tam języku obcym (na zasadzie art. 9 pkt. 3 Pzp). |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | 1. Zmiana postanowień niniejszej umowy może nastąpić za obopólną zgodą Stron, w przypadku wystąpienia okoliczności opisanych poniżej: 1) wystąpienia siły wyższej (pod pojęciem siły wyższej rozumie się wszelkie zdarzenia o charakterze nadzwyczajnym, niemożliwe do przewidzenia i zapobieżenia, a w szczególności: katastrofalne działanie sił przyrody, wojny, mobilizacje, zamknięcie granic, strajki generalne oraz akty władzy publicznej), co uniemożliwia wykonanie przedmiotu umowy zgodnie ze specyfikacją istotnych warunków zamówienia (SIWZ), a w szczególności w oznaczonym terminie (§ 2 umowy oraz okresy czasu wskazane w § 1 ust. 1) lub w przewidzianym tam zakresie; 2) wówczas, gdy powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie było przewidziane przez Wykonawcę w ofercie, a taka potrzeba wynikła w trakcie realizacji Umowy, Zamawiający dopuszcza możliwość zlecenia części zamówienia podwykonawcy za zgodą Zamawiającego wyrażoną na piśmie pod rygorem nieważności; 2. W przypadku świadczeń wynikających z niniejszej umowy, których okres realizacji wynosi powyżej 12 miesięcy, dopuszczalna jest również zmiana wynagrodzenia należnego Wykonawcy w przypadku zmiany: 1) stawki podatku od towarów i usług, 2) wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę ustalonego na podstawie art. 2 ust. 3-5 ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę (Dz. U. z 2002 r., Nr 200, poz. 1679 z późn.zm.), 3) zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym lub ubezpieczeniu zdrowotnemu lub wysokości składki na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, - jeśli zmiany te będą miały wpływ na koszty wykonania umowy przez Wykonawcę. Wykonawca może wystąpić do Zamawiającego o waloryzację tego wynagrodzenia, jeśli zmiany o których mowa wyżej wejdą w życie po dniu zawarcia umowy. Wysokość wnioskowanej waloryzacji nie może być wyższa, niż faktyczny wzrost kosztów wynikający z zaistniałych zmian. Wykonawca zobowiązany będzie wykazać Zamawiającemu, że wnioskowana waloryzacja nie przekracza faktycznego wzrostu kosztów wykonywania Umowy wynikającego z zaistniałych zmian. 3. Wszystkie postanowienia określone w ust 1. stanowią katalog zmian, na które Zamawiający może wyrazić zgodę. Warunkiem dokonania zmian postanowień zawartej umowy jest zgoda obu Stron wyrażona w formie pisemnego aneksu pod rygorem nieważności. 4. Nie stanowi zmiany umowy, w rozumieniu art. 144 ustawy Prawo zamówień publicznych, w szczególności: zmiana danych związanych z obsługą administracyjno - organizacyjną Umowy, zmiana danych teleadresowych, zmiana osób wskazanych do współpracy między Stronami w § 1 ust. 6 umowy, zmiany pozostałych postanowień Umowy nie stanowiące zmiany treści oferty Wykonawcy. |
| Kryt cena | B |
| Kryt 1p | 90 |
| Kryt 2 | Termin wykonania - dostarczenia licencji i gwarancji |
| Kryt 2p | 10 |
| Spec www | http://bip.pup.sanok.pl/ |
| Spec war | Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku, ul. Rymanowska 20A, 38 - 500 Sanok |
| Data skl | 27/10/2015 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Rymanowska 20A, budynek A, II piętro, pok. Nr 14 -Sekretariat |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |