Dostawa sprzętu komputerowego do Izby Skarbowej w Olsztynie
| Publication date | 2015-11-24 |
| End date | 2015-12-03 10:00:00 |
| Instytucja | Izba Skarbowa w Olsztynie |
| Miejscowość | Olsztyn |
| Województwo | warmińsko-mazurskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 317798 / 2015 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 331951004, 302131006, 480000008, 302133008, 302321108, 302321005, 324200003 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia dostawa sprzętu komputerowego i elementów komputerowych do Izby Skarbowej w Olsztynie. 2. Zamówienie podzielono na 5 części wskazane poniżej: 1) Część I zamówienia: Notebook 15,4-15,6 wraz z oprogramowaniem - 12 sztuk, Szczegółowy opis przedmiotów w tej części zawiera załącznik nr 6a do SIWZ. 2) Część II zamówienia: Komputer stacjonarny klasy PC All in One wraz z oprogramowaniem - 40 sztuk, Szczegółowy opis przedmiotów w tej części zawiera załącznik nr 6b do SIWZ. 3) Część III zamówienia: Drukarka laserowa monochromatyczna dla małej grupy roboczej A4 - 16 sztuk Szczegółowy opis przedmiotów w tej części zawiera załącznik nr 6c do SIWZ. 4) Część IV zamówienia: Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne A4 - 7 sztuk, Szczegółowy opis przedmiotów w tej części zawiera załącznik nr 6d do SIWZ. 5) Część V zamówienia: Przełącznik sieciowy - switch - 5 sztuk, Szczegółowy opis przedmiotów w tej części zawiera załącznik nr 6e do SIWZ. 3. Ze względu na sposób finansowania zamówienia, cena jednostkowa brutto oferowanego sprzętu, winna być niższa od kwoty 3.500,00 zł. Zaoferowanie sprzętu o cenie jednostkowej równej lub wyższej, skutkować będzie odrzuceniem oferty jako niezgodnej z treścią niniejszej SIWZ. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawcy mogą składać oferty na jedną, dwie, trzy, cztery lub wszystkie pięć części zamówienia. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Izba Skarbowa w Olsztynie |
| Ulica | al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 59 A |
| Nr domu | 59 A |
| Miejscowosc | Olsztyn |
| Kod poczt | 10-950 |
| Wojewodztwo | warmińsko-mazurskie |
| Tel | 89 52 54 100 |
| Internet | http://www.olsztyn.apodatkowa.gov.pl |
| Regon | 10229140000000 |
| E mail | tomasz.anszczak@wm.mofnet.gov.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja rządowa terenowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 5 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas dni | 12 |
| Wadium | Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Zamawiający nie precyzuje opisu sposobu dokonania oceny spełnienia warunków udziału w postępowaniu. |
| Wiedza | Zamawiający nie precyzuje opisu sposobu dokonania oceny spełnienia warunków udziału w postępowaniu. |
| Potencjal | Zamawiający nie precyzuje opisu sposobu dokonania oceny spełnienia warunków udziału w postępowaniu. |
| Zdolne | Zamawiający nie precyzuje opisu sposobu dokonania oceny spełnienia warunków udziału w postępowaniu. |
| Sytuacja | Zamawiający nie precyzuje opisu sposobu dokonania oceny spełnienia warunków udziału w postępowaniu. |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 8 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Inne dokumenty | W celu potwierdzenia, że dostarczone składniki przedmiotu zamówienia odpowiadają określonym normom lub specyfikacjom technicznym, do oferty należy załączyć następujące dokumenty: a) certyfikację Energy Star w wersji co najmniej 5.0 dla oferowanego modelu komputera; wymagane jest, aby oferowany model komputera znajdował się na liście produktów certyfikowanych - instytucji uprawnionej do oznaczenia logo Energy Star - konieczne jest wskazanie strony i dołączenie wydruku z tejże strony zawierającej oferowany sprzęt, b) dostęp do aktualnych sterowników zainstalowanych w komputerze urządzeń, realizowany poprzez podanie identyfikatora klienta lub modelu komputera lub numeru seryjnego komputera, na dedykowanej przez producenta stronie internetowej - należy podać adres strony oraz sposób realizacji wymagania (opis uzyskania ww. informacji) - dołączyć wydruk zrzutu witryny producenta komputera z niniejszą funkcjonalnością. |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | Zamawiającemu przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w następujących sytuacjach w trybie i na zasadach określonych w art. 145 Ustawy prawo zamówień publicznych. |
| Kryt cena | B |
| Kryt 1p | 90 |
| Kryt 2 | Termin dostawy |
| Kryt 2p | 10 |
| Spec www | www.olsztyn.apodatkowa.gov.pl |
| Spec war | Izba Skarbowa w Olsztynie, al Marszałka J. Piłsudskiego 59 A, 10-950 Olsztyn |
| Data skl | 03/12/2015 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Izba Skarbowa w Olsztynie, al Marszałka J. Piłsudskiego 59 A, 10-950 Olsztyn Kancelaria pokój nr 19 |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |