Obroże z osprzętem (5 szt. - jeleń, 20 szt. - sarna)
| Publication date | 2015-12-03 |
| End date | 2015-12-15 12:00:00 |
| Instytucja | Słowiński Park Narodowy |
| Miejscowość | Smołdzino |
| Województwo | pomorskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 329112 / 2015 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 324410006 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa obroży z osprzętem (5 szt. - jeleń, 20 szt. - sarna), wyprodukowanych w roku 2015, nieużywanych, sprawnych technicznie posiadających parametry techniczne zgodne z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 6 do SIWZ. 2. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach wykonywanego przez Zamawiającego przedsięwzięcia pn.: Ocena stanu populacji jelenia na terenie Słowińskiego Parku Narodowego dofinansowanego przez Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe (PGLLP) z siedzibą w Warszawie z Funduszu Leśnego. 3. Zakupione obroże posłużą do wykonania badań naukowych w Słowińskim Parku Narodowym na terenie którego obowiązują przepisy ustawy o ochronie przyrody. 4. Wymagany termin realizacji zamówienia: od min. 6 tygodni do 10 tygodni |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Słowiński Park Narodowy |
| Ulica | ul. Bohaterów Warszawy 1A |
| Nr domu | 1A |
| Miejscowosc | Smołdzino |
| Kod poczt | 76-214 |
| Wojewodztwo | pomorskie |
| Tel | 59 8117204 |
| Fax | 59 8117509 |
| Internet | www.slowinskipn.pl |
| Regon | 22157840000000 |
| E mail | a.hylarecka@slowinskipn.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Inny: Państwowa Osoba Prawna |
| Rodzaj zam inny | Państwowa Osoba Prawna |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas dni | 70 |
| Wadium | Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Zamawiający nie opisuje sposobu oceny spełniania warunku |
| Wiedza | Dla potwierdzenia posiadania wiedzy i doświadczenia Zamawiający będzie wymagał od Wykonawcy doświadczenia w wykonaniu, w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, co najmniej trzech dostaw obejmujących swym zakresem dostawę obroży wraz z osprzętem dla dużych ssaków o wartości nie mniejszej niż 150.000,00 zł dla każdej z dostaw. |
| Potencjal | Zamawiający nie opisuje sposobu oceny spełniania warunku |
| Zdolne | Zamawiający nie opisuje sposobu oceny spełniania warunku |
| Sytuacja | Zamawiający nie opisuje sposobu oceny spełniania warunku |
| Oswiadczenie potwierdzenia 4 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Inne dokumenty | 1. Pisemne zobowiązanie podmiotów oddających do dyspozycji Wykonawcy niezbędne zasoby na okres korzystania z nich przy wykonaniu zamówienia w przypadku, gdy Wykonawca polega na wiedzy i doświadczeniu innych podmiotów niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków - załącznik nr 2.3 do SIWZ. 2. Każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia zobowiązany jest do złożenia odrębnego oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia z postępowania oraz listy podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej lub informacji o nie przynależności do grupy kapitałowej. 3.Wykonawca powierzający części zamówienia podwykonawcom zobowiązany jest wskazać w ofercie (załącznik nr 1 do SIWZ) części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom. W tym przypadku bierze na siebie pełną odpowiedzialność za czynności podjęte przez podwykonawcę. Zmiana podwykonawcy, na którego zasoby Wykonawca będzie się powoływał na zasadach określonych w art. 26 ust.2b p.z.p., będzie dopuszczalna pod warunkiem, spełniania warunków udziału w postępowaniu określonych w pkt.5.2 przez proponowanego podwykonawcę. 4. Pełnomocnictwo w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, którzy zobowiązani są do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego i zawarcia umowy. |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | B |
| Kryt 1p | 88 |
| Kryt 2 | Termin wykonania |
| Kryt 2p | 12 |
| Spec www | www.bip.slowinskipn.pl |
| Spec war | Słowiński Park Narodowy ul. Bohaterów Warszawy 1A 76-214 Smołdzino |
| Data skl | 15/12/2015 |
| Godz skl | 12:00 |
| Miejsce | sekretariat Słowińskiego Parku Narodowego ul. Bohaterów Warszawy 1A 76-214 Smołdzino |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |