Zakup i dostawa mięsa i produktów mięsnych do stołówek szkolnych w ZSS w Chełchach, ZS-P w Nowej Wsi Ełckiej i ZSS w Stradunach w roku szkolnym 2016/2017
| Publication date | 2016-06-14 |
| End date | 2016-06-23 10:00:00 |
| Instytucja | Zespół Obsługi Szkół Gminy Ełk |
| Miejscowość | Ełk |
| Województwo | warmińsko-mazurskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 85919 / 2016 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 151000009, 151310005, 151311305, 151315000 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą mięsa i produktów mięsnych do stołówek szkolnych w Zespole Szkół Samorządowych w Chełchach, Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nowej Wsi Ełckiej oraz Zespole Szkół Samorzadowych w Stradunach w roku szkolnym 2016/2017 tj. od 01.07.2016 r. do 30.06.2017 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do formularza ofertowego. Nazwy towarowe użyte w załączniku do formularza ofertowego są przykładowe, Wykonawca może zaproponować produkt o innej nazwie pod warunkiem, że będzie on posiadał te same walory smakowe i właściwości co produkt podany przykładowo. W takim przypadku należy zaznaczyć jakiego produktu dotyczy oferta równoważna. 1) Dostawy realizowane będą sukcesywnie w asortymencie i ilościach wynikających z zapotrzebowań składanych przez szkoły pisemnie lub telefonicznie przez osoby do tego upoważnione z podaniem godziny dostawy. 2) Dostawy winny być realizowane dwa razy w tygodniu przy użyciu środków transportowych przeznaczonych do przewozu żywności, zgodnie z obowiązującymi przepisami na koszt Wykonawcy. Dostarczany towar winien odpowiadać Polskim Normom. Wyroby winny być oznaczone zgodnie z obowiązującymi przepisami. 3) Wykonawca składa ofertę obejmującą wszystkie wymienione szkoły. Ceny ofertowe winny być jednakowe dla wszystkich szkół i obowiązywać będą przez cały okres ważności umowy. 4) Ilości podane w załączniku do formularza ofertowego są szacunkowe i mogą ulec zmianie. Dotyczy to zmniejszenia lub zwiększenia ilości zamawianego towaru do 15 %. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Zespół Obsługi Szkół Gminy Ełk |
| Ulica | ul. Tadeusza Kościuszki 28A |
| Nr domu | 28A |
| Miejscowosc | Ełk |
| Kod poczt | 19-300 |
| Wojewodztwo | warmińsko-mazurskie |
| Tel | 87 619 45 91 |
| Regon | 79022472700000 |
| E mail | zosz-elk@elknet.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja samorządowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas mies | 12 |
| Wadium | Zamawiający nie wymaga wpłaty wadium. |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie oprócz złożenia oświadczenia o spełnieniu warunku udziału w postępowaniu, zgodnie z art. 22 ust. 1 ustawy Pzp. |
| Wiedza | Warunek zostanie uznany za spełniony, gdy Wykonawca wykaże się doświadczeniem w wykonaniu co najmniej dwóch dostaw, odpowiadających swoim rodzajem przedmiotowi zamówienia w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie |
| Potencjal | Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie oprócz złożenia oświadczenia o spełnieniu warunku udziału w postępowaniu, zgodnie z art. 22 ust. 1 ustawy Pzp. |
| Zdolne | Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie oprócz złożenia oświadczenia o spełnieniu warunku udziału w postępowaniu, zgodnie z art. 22 ust. 1 ustawy Pzp. |
| Sytuacja | Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie oprócz złożenia oświadczenia o spełnieniu warunku udziału w postępowaniu, zgodnie z art. 22 ust. 1 ustawy Pzp. |
| Oswiadczenie potwierdzenia 4 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Inne dokumenty | 1. Formularz ofertowy zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 1 do SIWZ wraz z załącznikiem - formularzem cenowym. 2. Pełnomocnictwo dla osoby/osób podpisujących ofertę do występowania w imieniu wykonawcy, jeżeli nie wynika to z innych dokumentów lub w przypadku, o którym mowa w art. 23 ust. 2 ustawy - Pzp. 4. Zaparafowany projekt umowy (załącznik nr 6) |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.bip.elk.gmina.pl |
| Spec war | Zespół Obsługi Szkół Gminy Ełk ul. T. Kościuszki 28 A 19-300 Ełk pokój nr 15 |
| Data skl | 23/06/2016 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Zespół Obsługi Szkół Gminy Ełk ul. T. Kościuszki 28 A 19-300 Ełk pokój nr 15 |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |