WYKONANIE TABLIC POGLĄDOWYCH, ZNAKÓW TAKTYCZNYCH I SZABLONÓW WYNIKAJĄCYCH Z POTRZEB JW. 4340 ORAZ INSTYTUCJI I JW BĘDĄCYCH NA JEJ ZAOPATRZENIU
| Publication date | 2012-11-22 |
| End date | 2012-11-30 13:00:00 |
| Instytucja | Jednostka Wojskowa 4340 |
| Miejscowość | Szczecin |
| Województwo | zachodniopomorskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 247607 / 2012 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 301950002, 301947002, 315232000 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
WYKONANIE TABLIC POGLĄDOWYCH, ZNAKÓW TAKTYCZNYCH I SZABLONÓW WYNIKAJĄCYCH Z POTRZEB JW. 4340 ORAZ INSTYTUCJI I JW BĘDĄCYCH NA JEJ ZAOPATRZENIU. Przetarg nieograniczony o wartości poniżej 130 tyś euroOpiswykonanie tablic poglądowych, znaków taktycznych i szablonów na potrzeby Sekcji Zabezpieczenia SzkoleniaWykonanie tablic na potrzeby Pionu Ochrony .1.Tablice zawarte w Załączniku B poz. 1, 2, 3 muszą być zgodne z § 16 Rozporządzeniem MINISTRA OBRONY NARODOWEJ z dnia 2 listopada 2011 r. w sprawie szczegółowych zadań pełnomocników ochrony w zakresie ochrony informacji niejawnych w jednostkach organizacyjnych podległych Ministrowi Obrony Narodowej lub przez niego nadzorowanych ( Dz.U. z 2011 r. Nr 252, poz. 1519). 2.Tablice w Załączniku B poz. 4, 5, 6, i 7 muszą być zgodne z załącznikami Nr 1, 2, 3, 4 do Decyzji Nr 221 /MON MINISTRA OBRONY NARODOWEJ z dnia 27 lipca 2012 r. w sprawie zasad używania urządzeń do przetwarzania obrazu i dźwięku oraz organizacji ochrony informacji niejawnych podczas odpraw, narad i szkoleń w komórkach i jednostkach organizacyjnych podległych Ministrowi Obrony Narodowej lub przez niego nadzorowanych. (Dz. Urz. MON z dnia 31 lipca 2012 r. poz. 287).Wykonanie tablic na potrzeby Wydziału Infrastruktury |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Jednostka Wojskowa 4340 |
| Ulica | ul. Narutowicza 10A |
| Nr domu | 10A |
| Miejscowosc | Szczecin |
| Kod poczt | 70-231 |
| Wojewodztwo | zachodniopomorskie |
| Tel | 91 451 48 38 |
| Fax | 91 451 23 98 |
| Regon | 32098789500000 |
| E mail | 4938@finanse.mil.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Inny: Wojskowa Jednostka Budżetowa |
| Rodzaj zam inny | Wojskowa Jednostka Budżetowa |
| Rodz zam | U |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 3 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | D |
| Data zak | 19/12/2012 |
| Zaliczka | Nie |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 7 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Dok podm zag 3 | Tak |
| Dok podm zag 4 | Tak |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Nie |
| Kryt cena | A |
| Czy aukcja | Nie |
| Spec www | www.bip.mon.gov.pl |
| Spec war | Jednostka Wojskowa 4340 ul. Narutowicza 10A 70-231 Szczecin , bud. nr 19 pok. 4 |
| Data skl | 30/11/2012 |
| Godz skl | 13:00 |
| Miejsce | siedziba Zamawiajacego , budynek nr 18, pok. nr 5 - parter |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |