dostawa i instalacja macierzy dyskowej
| Publication date | 2012-11-22 |
| End date | 2012-11-30 10:00:00 |
| Instytucja | Urząd Zamówień Publicznych |
| Miejscowość | Warszawa |
| Województwo | mazowieckie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 466360 / 2012 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 302331411 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja w siedzibie zamawiającego macierzy dyskowej - 1 szt. 2. Szczegółowy opis potrzeb zamawiającego, zawierający rodzaj sprzętu oraz jego wyposażenie, został zawarty w załączniku nr 1 do specyfikacji. Dostarczony sprzęt powinien być fabrycznie nowy oraz powinien posiadać instrukcję obsługi w języku polskim. 3. Wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia: a) do wszystkich urządzeń należy dołączyć wszelkie akcesoria, przewody i kable niezbędne do ich prawidłowego użytkowania, b) wykonawca zobowiązuje się na czas trwania gwarancji do nieodpłatnego usuwania zgłaszanych przez zamawiającego usterek na zasadach określonych w OPZ, c) wykonawca zapewni dostęp do pomocy technicznej, umożliwiając zgłaszanie wad lub usterek za pomocą Internetu lub telefonicznie, d) wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia kart gwarancyjnych, e) wykonawca w ofercie wskaże producenta i model wyspecyfikowanego sprzętu. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Urząd Zamówień Publicznych |
| Ulica | ul. Postępu 17A |
| Nr domu | 17A |
| Miejscowosc | Warszawa |
| Kod poczt | 02-676 |
| Wojewodztwo | mazowieckie |
| Tel | 22 4587777 |
| Fax | 22 4587700 |
| Internet | www.uzp.gov.pl |
| Regon | 01082809100000 |
| E mail | monika.fraczkowska@uzp.gov.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja rządowa centralna |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | D |
| Data zak | 21/12/2012 |
| Wadium | Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium |
| Zaliczka | Nie |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Inne dokumenty | Jeżeli wykonawcę reprezentuje pełnomocnik - pełnomocnictwo, określające zakres umocowania podpisane przez osoby uprawnione do reprezentowania wykonawcy |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Nie |
| Kryt cena | A |
| Czy aukcja | Nie |
| Spec www | www.uzp.gov.pl/cmsws/page/?D;1043 |
| Spec war | siedziba Urzędu Zamówień Publicznych w Warszawie, ul. Postępu 17A, pok. 217 |
| Data skl | 30/11/2012 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Urząd Zamówień Publicznych ul. Postępu 17A 02-676 Warszawa Kancelaria Urzędu- pok. 504. Godziny pracy kancelarii 7:30-17:00 |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |