Sprzedaż i dostawa drukarek do etykiet kodów kreskowych dla Urzędu m.st. Warszawy

Publication date 2012-12-06
End date 2012-12-14 09:00:00
Instytucja Miasto Stołeczne Warszawa
Miejscowość Warszawa
Województwo mazowieckie
Branża
  • Sprzęt peryferyjny

Szczegóły

Numer ogłoszenia 493352 / 2012
Document type ZP-400
Cpv code 302321005
Adres strony internetowej siwz
BZP Zobacz

Przedmiot zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drukarek do etykiet kodów kreskowych dla Urzędu m.st. Warszawy
2. Wartość szacunkowa zamówienia jest mniejsza niż równowartość kwoty 200 000 EURO

Dodatkowe informacje

Biuletyn 1
Nazwa Miasto Stołeczne Warszawa
Ulica Pl. Bankowy 3/5
Nr domu 3/5
Miejscowosc Warszawa
Kod poczt 00-950
Wojewodztwo mazowieckie
Tel (+48 22) 443 14 00
Fax (+48 22) 443 14 02
Internet www.um.warszawa.pl
Regon 01525964000000
E mail pkasprzak@um.warszawa.pl
Czy obowiazkowa Tak
Dotyczy 1
Rodzaj zam Administracja samorządowa
Rodz zam D
Czy czesci Nie
Czy wariant Nie
Czy uzup Nie
Czas Obowiązuje termin
Czas dni 7
Wadium Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu nie wymaga od Wykonawców wnoszenia wadium.
Zaliczka Nie
Uprawnienie na podstawie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
Wiedza na podstawie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
Potencjal na podstawie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
Zdolne na podstawie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
Sytuacja na podstawie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
Inne dokumenty a) dokument (np. pełnomocnictwo, Krajowy Rejestr Sądowy, zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej lub umowa spółki cywilnej, itp.) zawierający dane aktualne na dzień składania ofert, potwierdzający, że oferta została podpisana przez osobę właściwie umocowaną, jeżeli nie wynika to z innych dokumentów załączonych do oferty. b) pisemne zobowiązanie podmiotów do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonaniu zamówienia, jeżeli Wykonawca polega na wiedzy i doświadczeniu, potencjale technicznym, osobach zdolnych do wykonania zamówienia lub zdolnościach finansowych innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków.
Niepelnosprawne Nie
Kod trybu PN
Czy zmiana umowy Tak
Zmiana umowy Zmiana postanowień warunków umowy w zakresie sposobu jej realizacji może nastąpić w następujących przypadkach; a. gdy wskazany w ofercie Wykonawcy model urządzenia przestaje być dostępny na rynku, dopuszczalna jest zmiana modelu urządzenia bez ponoszenia przez Zamawiającego dodatkowych kosztów na model o funkcjonalności co najmniej takiej jak urządzenie zaproponowane przez Wykonawcę w ofercie, b. gdy wskazany w ofercie Wykonawcy model urządzenia zastępowany jest przez jego producenta innym modelem o większej funkcjonalności bądź wydajności, dopuszczalna jest zmiana modelu urządzenia na model o funkcjonalności co najmniej takiej jak urządzenie zaproponowane przez Wykonawcę w ofercie. c. niezawinionych przez Wykonawcę spodziewanych opóźnień w dostawie pierwotnie zaoferowanych modeli urządzeń. W takim przypadku Wykonawca może zaoferować inne modele tych urządzeń, o parametrach nie gorszych niż określone w Umowie, SIWZ i ofercie Wykonawcy.
Kryt cena A
Czy aukcja Nie
Spec www http://ogloszeniabzp.um.warszawa.pl/wyszukiwarka.php
Spec war Biuro Zamówień Publicznych Urzędu m.st. Warszawy: ul. Senatorska 36, IVp., pok. 13.
Data skl 14/12/2012
Godz skl 09:00
Miejsce Biuro Zamówień Publicznych Urzędu m.st. Warszawy: ul. Senatorska 36, IVp., pok. 13.
Termin Obowiązuje termin
Okres liczba dni 30
Inf dodat 1) Wykonawca zagraniczny składa dokumenty zgodnie z zapisami pkt 12 i pkt 13, a w szczególności z zapisem pkt 13.2.2. SIWZ ze szczególnym uwzględnieniem, aby dokumenty złożone wraz z ofertą potwierdzały, iż oferta została podpisana przez osobę/y uprawnioną/e do reprezentowania Wykonawcy. 2) Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Zamawiającego przy ul. Senatorskiej 36, w pok. Nr 16, (Sala Konferencyjna), IV piętro, w dniu 14.12.2012r. o godzinie 10:00 3) Numer sprawy: ZP/LL/271/II-251/12 4) Zamawiający nie zamierza zawierać umowy ramowej. 5) Zamawiający nie zamierza ustanowić dynamicznego systemu zakupów.
Czy uniewaznienie Nie

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Working hours:  Office, live chat: 800 - 1700  Support online: 24h

Michał Troc Customer service  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)