| GuidZP400 |
c890ecdb-087d-4793-aa9c-641eaf4cddc2
|
| Biuletyn |
617658-N-2017
|
| Zamawiajacy nazwa |
Starostwo Powiatowe
|
| Regon |
35155493300000
|
| Zamawiajacy adres ulica |
ul. M. Reja
|
| Zamawiajacy adres numer domu |
13
|
| Zamawiajacy miejscowosc |
Myślenice
|
| Zamawiajacy kod pocztowy |
32400
|
| Zamawiajacy panstwo |
Polska
|
| Zamawiajacy wojewodztwo |
małopolskie
|
| Zamawiajacy telefon |
122 720 456
|
| Zamawiajacy fax |
122 721 214
|
| Zamawiajacy email |
starostwo@powiat-myslenice.pl
|
| Adres strony url |
http://www.myslenicki.pl
|
| Zamieszczanie obowiazkowe |
1
|
| Ogloszenie dotyczy |
1
|
| Czy finansowane z unii |
2
|
| Czy ubiegac zaklady pracy |
2
|
| Minimalny procent zatrudnienia |
0%
|
| Rodzaj zamawiajacego |
2
|
| Zamieszczona bedzie specyfikacja |
http://www.myslenicki.pl
|
| Czy wymagane przeslanie ofert |
1
|
| Wymagane przeslanie ofert inny |
pisemnie
|
| Dopuszczone wymagane przeslanie ofert adres |
32-400 Myślenice, M. Reja 13
|
| Nazwa nadana zamowieniu |
Dostawy tablic rejestracyjnych
|
| Numer referencyjny |
AB.272.16.2017
|
| Rodzaj zamowienia |
1
|
| Okreslenie przedmiotu |
Dostawy tablic rejestracyjnych w 2018 i 2019 roku i odbiór starych tablic do złomowania.
|
| Cpv glowny przedmiot |
30195000-2
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia calosc |
0,00
|
| Data rozpoczecia |
2018-01-01T00:00:00+01:00
|
| Data zakonczenia |
2019-12-31T00:00:00+01:00
|
| Okreslenie warunkow |
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, iż posiada aktualny wpis przedsiębiorcy do rejestru prowadzonego przez właściwego Marszałka Województwa dla przedsiębiorców produkujących tablice rejestracyjne lub równoważny dokument.
|
| Sytuacja finansowa okreslenie warunkow |
Zamawiający nie precyzuje w tym zakresie żadnych wymagań, których spełnienie Wykonawca zobowiązany jest wykazać w sposób szczególny.
|
| Zdolnosc techniczna okreslenie warunkow |
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże i potwierdzi posiadanymi dowodami, że prawidłowo wykonał w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie co najmniej 1 dostawę tablic rejestracyjnych o wartości nie mniejszej niż 100 000,00 zł.
|
| Czy zamawiajacy przewiduje wykluczenie |
1
|
| Art 24 ust 5 pkt 1 |
1
|
| Czy oswiadczenie niepodleganiu wykluczenia |
1
|
| Wykaz dokumentow zaswiadczen |
Aktualny wpis przedsiębiorcy do rejestru prowadzonego przez właściwego Marszałka Województwa dla przedsiębiorców produkujących tablice rejestracyjne lub równoważny dokument. W przypadku wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia wspólnie dokument składa przynajmniej jeden wykonawca lub osobne dokumenty składa kilku wykonawców, warunek będzie spełniony gdy jego spełnianie potwierdzi indywidualnie przynajmniej jeden wykonawca.
|
| Zakresie warunkow udzialu |
Wykaz dostaw wykonanych a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których zostały wykonane oraz załączeniem dowodów określających czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługi były wykonane, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonanie powinny być wydane nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu. (Załącznik nr 6 do SIWZ)
|
| Inne dokumenty niewymienione |
Pełnomocnictwo do podpisania oferty – w przypadku, kiedy podpisanie oferty wymaga udzielenia pełnomocnictwa.
|
| Zastosowanie procedury pzp |
1
|
| Zmiana umowy |
1
|
| Zmiana umowy tekst |
Zgodnie z treścią SIWZ.
|
| IV 4 4 data |
2017-11-24T00:00:00+01:00
|
| IV 4 4 godzina |
12:00
|
| IV 4 5 okres |
30
|