Dostawa sprzetu telewizyjnego dla ASzWoj w podziale na 3 części
| Publication date | 2018-05-07 |
| End date | 2018-05-21 00:00:00 |
| Instytucja | Akademia Sztuki Wojennej |
| Miejscowość | Warszawa |
| Województwo | mazowieckie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 551358-N-2018 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 323243003 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia obejmuje: dostawę sprzętu telewizyjnego dla Akademii Sztuki Wojennej wg podziału na 3 części to jest: Część I - Telewizor 55” – 4 szt. Część II - Telewizor 75” – 1 szt. Część III - Telewizor 32” – 240 szt. 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagań związanych z realizacją zawiera – załącznik nr 1.1, 1.2, 1.3 do SIWZ oraz załącznik Nr 4 do SIWZ - wzór umowy. Zaoferowany asortyment musi spełniać wymagania techniczne funkcjonalne i użytkowe takie same lub wyższe niż opisane w załącznikach nr 1.1, 1.2, 1.3 do SIWZ (Specyfikacja techniczna oferowanego sprzętu - opis przedmiotu zamówienia). W przypadku zaoferowania asortymentu o lepszych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych oraz użytkowych w odniesieniu do parametrów określonych przez zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest opisać te parametry w rubryce 3 tabeli ww. załącznika. |
Dodatkowe informacje
| GuidZP400 | 3fa1adb3-b54a-4cdf-9370-e3b9698471a7 |
| Biuletyn | 551358-N-2018 |
| Zamawiajacy nazwa | Akademia Sztuki Wojennej |
| Regon | 011574244 |
| Zamawiajacy adres ulica | al. Gen. A. Chruściela |
| Zamawiajacy adres numer domu | 103 |
| Zamawiajacy miejscowosc | Warszawa |
| Zamawiajacy kod pocztowy | 00-910 |
| Zamawiajacy panstwo | Polska |
| Zamawiajacy wojewodztwo | mazowieckie |
| Zamawiajacy telefon | 261814085 |
| Zamawiajacy fax | 261813217 |
| Zamawiajacy email | i.lopacinska@akademia.mil.pl |
| Adres strony url | www.akademia.mil.pl |
| Adres strony internetowej | www.akademia.mil.pl |
| Zamieszczanie obowiazkowe | 1 |
| Ogloszenie dotyczy | 1 |
| Czy finansowane z unii | 2 |
| Czy ubiegac zaklady pracy | 2 |
| Minimalny procent zatrudnienia | 0% |
| Rodzaj zamawiajacego | 8 |
| Rodzaj zamawiajacego inny | Uczelnia publiczna |
| Czy dostep dokumentow zamowienia | 1 |
| Dostep dokumentow zamowienia | www.akademia.mil.pl |
| Czy zamieszczona bedzie specyfikacja | 1 |
| Zamieszczona bedzie specyfikacja | www.akademia.mil.pl |
| Czy wymagane przeslanie ofert | 1 |
| Wymagane przeslanie ofert inny | osobiście lub listownie |
| Dopuszczone wymagane przeslanie ofert adres | oferty należy składać w siedzibie Zamawiającego, adres jak na wstepie w Punkcie Podawczym ASzWoj - budynek nr 4 - portiernia (parter) |
| Nazwa nadana zamowieniu | Dostawa sprzetu telewizyjnego dla ASzWoj w podziale na 3 części |
| Numer referencyjny | PK9.261.21.2018 |
| Rodzaj zamowienia | 1 |
| Czy podzielone na czesci | 1 |
| Okreslenie przedmiotu | Przedmiotem zamówienia obejmuje: dostawę sprzętu telewizyjnego dla Akademii Sztuki Wojennej wg podziału na 3 części to jest: Część I - Telewizor 55” – 4 szt. Część II - Telewizor 75” – 1 szt. Część III - Telewizor 32” – 240 szt. 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagań związanych z realizacją zawiera – załącznik nr 1.1, 1.2, 1.3 do SIWZ oraz załącznik Nr 4 do SIWZ - wzór umowy. Zaoferowany asortyment musi spełniać wymagania techniczne funkcjonalne i użytkowe takie same lub wyższe niż opisane w załącznikach nr 1.1, 1.2, 1.3 do SIWZ (Specyfikacja techniczna oferowanego sprzętu - opis przedmiotu zamówienia). W przypadku zaoferowania asortymentu o lepszych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych oraz użytkowych w odniesieniu do parametrów określonych przez zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest opisać te parametry w rubryce 3 tabeli ww. załącznika. |
| Cpv glowny przedmiot | 32324300-3 |
| Szacunkowa wartosc zamowienia calosc | 0,00 |
| Okres w dniach | 21 |
| Okreslenie warunkow | Zamawiający nie stawia wymagań w tym zakresie. |
| Sytuacja finansowa okreslenie warunkow | Zamawiający nie stawia wymagań w tym zakresie. |
| Zdolnosc techniczna okreslenie warunkow | Zamawiający nie stawia wymagań w tym zakresie. |
| Czy zamawiajacy przewiduje wykluczenie | 1 |
| Art 24 ust 5 pkt 1 | 1 |
| Czy oswiadczenie niepodleganiu wykluczenia | 1 |
| Wykaz dokumentow zaswiadczen | 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 13, 14 i 21 ustawy, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert; 2) odpisu z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 24 ust. 5 pkt 1 ustawy. |
| Inne dokumenty niewymienione | Wykonawca, w terminie 3 dni od dnia zamieszczenia na stronie internetowej informacji, o której mowa w art. 86 ust. 5 ustawy Pzp, (Informacja z otwarcia ofert) przekazuje zamawiającemu oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej zgodnie z art. 24 ust. 11 ustawy. Wraz ze złożeniem oświadczenia, wykonawca może przedstawić dowody, że powiązania z innym wykonawcą nie prowadzą do zakłócenia konkurencji w postępowaniu o udzielenie zamówienia - załącznik nr 3 do SIWZ – (dokument ten należy złożyć w oryginale w zamkniętej opisanej kopercie w Punkcie podawczym ASzWoj lub przesłać pocztą). |
| Czy wadium | 1 |
| Wadium | W celu zabezpieczenia podpisania umowy przez wykonawców każda oferta musi być zabezpieczona wadium w wysokości: dla części I - 280,00 zł (słownie: dwieście osiemdziesiąt złotych 00/100); dla części II – 200,00 zł (słownie: dwieście złotych 00/100); dla części III – 5 000,00 (słownie: pięć tysięcy złotych 00/100). |
| Zastosowanie procedury pzp | 1 |
| Zmiana umowy | 1 |
| Zmiana umowy tekst | opisane we wzorze umowy będącym załącznikiem nr 4 do SIWZ. |
| IV 4 4 data | 2018-05-21T00:00:00+02:00 |
| IV 4 4 godzina | 10:00 |
| IV 4 5 okres | 30 |
Attchment
| Zalacznik czesc nr | 1 |
| Zalacznik nazwa | telewizir 55" |
| Zalacznik cpv glowny przedmiot | 32324300-3 |
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal | 0,00 |
| Zalacznik okres w dniach | 21 |
| Zalacznik krotki opis | dostawa telewizorów 55" w ilości 4 szt. Szczegółowy opi przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1.1 do siwz. |
| Zalacznik czesc nr | 2 |
| Zalacznik nazwa | telewizor 75" |
| Zalacznik cpv glowny przedmiot | 32324300-3 |
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal | 0,00 |
| Zalacznik okres w dniach | 21 |
| Zalacznik krotki opis | dostawa telewizora 75" w ilości 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1.2. do siwz. |
| Zalacznik czesc nr | 3 |
| Zalacznik nazwa | telewizor 32" |
| Zalacznik cpv glowny przedmiot | 32324300-3 |
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal | 0,00 |
| Zalacznik okres w dniach | 21 |
| Zalacznik krotki opis | dostawa telewizorów 32" w ilości 240 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.3. do siwz. |
Criterion
| Kryteria | cena |
| Znaczenie | 60,00 |
| Kryteria | okres gwarancji |
| Znaczenie | 40,00 |