Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody mineralnej
| Publication date | 2013-04-26 |
| End date | 2013-05-14 10:00:00 |
| Instytucja | "Przewozy Regionalne" Sp.z o.o. Warmińsko-Mazurski Zakład Przewozów Regionalnych w Olsztynie |
| Miejscowość | Olsztyn |
| Województwo | warmińsko-mazurskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 64241 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 159810008 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody mineralnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie naturalnych wód mineralnych , naturalnych wód źródlanych i wód stołowych (Dz.U. nr 120 poz. 1256), w ilościach: - 26 208 butelek 1,5 l ( 52 palety ) wody mineralnej gazowanej, - 6 552 butelek 1,5 l (13 palet ) wody mineralnej niegazowanej. - 900 butelek 0,5 l wody mineralnej gazowanej - 300 butelek 0,5 l wody mineralnej niegazowanej Naturalna woda mineralna, której dostawa jest przedmiotem niniejszego postępowania , jako produkt winien być świeży , wysokiej jakości - o łącznej wartość wszystkich składników mineralnych co najmniej 500- 1500 mg/l, w butelkach PET - 1,5 i 0,5 litrowych |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | "Przewozy Regionalne" Sp.z o.o. Warmińsko-Mazurski Zakład Przewozów Regionalnych w Olsztynie |
| Ulica | Plac Konstytucji 3-go Maja 2A |
| Nr domu | 2A |
| Miejscowosc | Olsztyn |
| Kod poczt | 10-589 |
| Wojewodztwo | warmińsko-mazurskie |
| Tel | 89 677 53 09 |
| Fax | 89 6775552 |
| Internet | www.przewozyregionalne.pl |
| Regon | 01731971900023 |
| E mail | prol@p-r.com.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Podmiot prawa publicznego |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | D |
| Data zak | 31/08/2013 |
| Wadium | Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Na podstawie złożonego oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu (wzór dołączony do SIWZ) |
| Wiedza | Na podstawie złożonego oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu (wzór dołączony do SIWZ) |
| Potencjal | Na podstawie złożonego oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu (wzór dołączony do SIWZ) |
| Zdolne | Na podstawie złożonego oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu (wzór dołączony do SIWZ) |
| Sytuacja | Na podstawie złożonego oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu (wzór dołączony do SIWZ) |
| Oswiadczenie potwierdzenia 4 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Dok podm zag 2 | Tak |
| Dok podm zag 3 | Tak |
| Inne dokumenty | Wykonawca musi posiadać i przedłożyć na żądanie Zamawiającego: a) certyfikat lub inny dokument , zaświadczający wprowadzenie i stosowanie Systemu Zapewnienia Bezpieczeństwa Zdrowotnego HACCP, zgodnie z art.59 i 73 Ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o Bezpieczeństwie Żywności i Żywienia (Dz.U.z 2006 r. nr 171, poz. 1225 z poźn. zm.) b) świadectwo PZH zawierające ocenę i kwalifikację rodzajową naturalnej wody mineralnej , ważne w okresie obowiązywania umowy |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.przewozyregionalne.pl |
| Spec war | Przewozy Regionalne Spółka z o.o. Warmińsko -Mazurski Zakład Przewozów Regionalnych w Olsztynie, Pl.Konstytucji 3-go Maja 2A 10-589 Olsztyn (Vpietro), lub na stronie internetowej |
| Data skl | 14/05/2013 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | W siedzibie Zamawiającego pok.503 V piętro |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |