Dostawa wyposażenia dla centrum edukacji ekologicznej w Jodłowej
| Publication date | 2013-04-29 |
| End date | 2013-05-08 10:30:00 |
| Instytucja | Gmina Jodłowa |
| Miejscowość | Jodłowa |
| Województwo | podkarpackie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 170728 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 302000001, 391000003, 386500006, 221100004 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Dostawa wyposażenia dla centrum edukacji ekologicznej w Jodłowej tj. mebli, sprzętu fotograficznego i komputerowego wraz z montażem i ustawieniem we wskazanych pomieszczeniach. Wykaz zamawianego sprzętu: biurko pod komputer 4 szt; biurko komputerowe pod serwer 1 szt; fotel obrotowy do komputera 5 szt; szafka zamykana 2 szt; szafka zamykana 2 szt; gablota wystawiennicza stojąca 4 szt; gablota wystawiennicza wisząca 2 szt; krzesła składane 30 szt; stół składany 10 szt; Komputer przenośny typu notebook 1 szt; Projektor multimedialny 1 szt; zestaw komputerowy 4 szt; zestaw komputerowy serwer 1 szt; urządzenie wielofunkcyjne 1 szt; Aparat fotograficzny - 1szt; lampa błyskowa - 1szt; kamera cyfrowa - 1szt; tablica interaktywna - 1szt; książki o tematyce ekologicznej 50 szt. Szczegółowe wymagania i minimalne parametry zamawianego sprzętu zawiera załącznik nr 4 SIWZ |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Gmina Jodłowa |
| Ulica | Jodłowa 1A |
| Nr domu | 1A |
| Miejscowosc | Jodłowa |
| Kod poczt | 39-225 |
| Wojewodztwo | podkarpackie |
| Tel | 14 683 30 53;683 30 46;6302001 |
| Fax | 14 630 20 02;683 30 44 |
| Regon | 85166110000000 |
| E mail | ug_jodlowa@wp.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja samorządowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas dni | 14 |
| Wadium | Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Działalność prowadzona na potrzeby wykonania przedmiotu zamówienia nie wymaga posiadania specjalnych uprawnień. |
| Wiedza | Zamawiający nie dokonuje opisu spełniania warunku. Warunek zostanie oceniony na podstawie oświadczenia zgodnie z brzemieniem art. 22 ust. 1 ustawy Pzp. |
| Potencjal | Zamawiający nie dokonuje opisu spełniania warunku. Warunek zostanie oceniony na podstawie oświadczenia zgodnie z brzemieniem art. 22 ust. 1 ustawy Pzp. |
| Zdolne | Zamawiający nie dokonuje opisu spełniania warunku. Warunek zostanie oceniony na podstawie oświadczenia zgodnie z brzemieniem art. 22 ust. 1 ustawy Pzp. |
| Sytuacja | Zamawiający nie dokonuje opisu spełniania warunku. Warunek zostanie oceniony na podstawie oświadczenia zgodnie z brzemieniem art. 22 ust. 1 ustawy Pzp. |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Inne dokumenty | formularz ofertowy, pełnomocnictwo dla osoby podpisującej ofertę (jeśli dotyczy), wykaz zaproponowanych książek |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | 1.Zamawiający przewiduje możliwość zmiany terminów realizacji umowy zgodnie z art. 144 ust 1 ustawy Pzp w następujących sytuacjach: 1)w przypadku opóźnienia w zakończeniu realizacji dostaw - o ile opóźnienie nie wynika z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy. W takim wypadku Wykonawca powiadamia Zamawiającego pisemnie o zaistniałej przeszkodzie i wnioskuje o nowy termin dostawy. Zamawiający może przyjąć wniosek Wykonawcy lub go odrzucić. 2)w przypadku wystąpienia siły wyższej. Przez siłę wyższa rozumie się zdarzenie lub połączenie zdarzeń obiektywnie niezależnych od stron, które zasadniczo i istotnie utrudniają wykonanie części lub całości zobowiązań wynikających z umowy, których strony nie mogły wcześniej przewidzieć i których nie mogły przeciwdziałać poprzez działanie z należyta starannością ogólnie przewidziana dla cywilnoprawnych stosunków zobowiązaniowych. |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.ugjodlowa.itl.pl/bip |
| Spec war | Urząd Gminy Jodłowa 39-225 Jodłowa 1A woj. podkarpackie pok. nr 11 |
| Data skl | 08/05/2013 |
| Godz skl | 10:30 |
| Miejsce | Urząd Gminy Jodłowa 39-225 Jodłowa 1A woj. podkarpackie sekretariat |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Inf dodat | Projekt dofinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 - 2013 działania 4.3 Zachowanie oraz ochrona różnorodności biologicznej i krajobrazowej. |
| Czy uniewaznienie | Nie |