Dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkół Nr 1 w Opolu Lubelskim, ul. Szkolna 5, 24-300 Opole Lubelskie

Publication date 2013-05-14
End date 2013-05-28 10:00:00
Instytucja Zespół Szkół nr 1 w Opolu Lubelskim
Miejscowość Opole Lubelskie
Województwo lubelskie
Branża
  • Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne,
  • Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne,
  • Owoce, warzywa i podobne produkty,
  • Warzywa przetworzone,
  • Produkty mleczarskie,
  • Pieczywo,
  • Produkty głęboko mrożone,
  • Części lamp i sprzętu oświetleniowego

Szczegóły

Numer ogłoszenia 74945 / 2013
Document type ZP-400
Cpv code 150000008, 151000009, 151311202, 151120006, 155000003, 153000001, 153311709, 158960005, 158110006
Adres strony internetowej siwz
BZP Zobacz

Przedmiot zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkół nr 1 w Opolu Lubelskim, ul. Szkolna 5. Zamawiający wyszczególnił sześć części zamówienia, opisanych w Części XVIII SIWZ, w następujących asortymentach:
1) Różne artykuły spożywcze
2) Mięso, wyroby wędliniarskie i drób
3) Nabiał
4) Warzywa, owoce, ziemniaki
5) Mrożonki
6) Pieczywo
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wraz z szacunkową ilością poszczególnych produktów dla wyszczególnionych części stanowią formularze cenowe - załączniki nr 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 2f do SIWZ
Wykonawca dostarcza do siedziby Zamawiającego produkty spożywcze własnym transportem, na własny koszt, w terminach, asortymencie i ilościach zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem Zamawiającego. Dostawy odbywać się będą sukcesywnie na podstawie szczegółowego zamówienia złożonego w jednej z form (pisemnie, telefonicznie, faksem, drogą elektroniczną) przez Zamawiającego z jednodniowym wyprzedzeniem.
Dostawa odbywa się w opakowaniu dostawcy. Wykonawca zobowiązany jest rozładować towar w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar środkiem transportu, którego warunki techniczne oraz stan sanitarny zgodne są z normami sanitarnymi obowiązującymi dla tego rodzaju transportu. Dostarczane produkty winny spełniać wszystkie wymogi określone w charakterystycznych dla nich obowiązujących normach Polskiego Komitetu Normalizacyjnego - między innymi powinny być dokładnie oznakowane, posiadać dokładną nazwę, termin przydatności do spożycia. Towary powinny być dostarczane zgodnie z zamówieniem. W przypadku stwierdzenia dostawy produktu o nienależytej jakości Wykonawca zobowiązuje się do wymiany wadliwego towaru w ciągu 1 godziny od momentu stwierdzenia wad przez Zamawiającego.

Opis

Różne artykuły spożywcze - artykuły wymienione w załączniku nr 2a do SIWZMięso, wyroby wędliniarskie i drób - artykuły wymienione w załączniku nr 2b do SIWZNabiał - artykuły wymienione w załączniku nr 2c do SIWZWarzywa, owoce, ziemniaki - artykuły wymienione w załączniku nr 2d do SIWZMrożonki - artykuły wymienione w załączniku nr 2e do SIWZPieczywo - artykuły wymienione w załączniku nr 2f do SIWZ

Dodatkowe informacje

Biuletyn 1
Nazwa Zespół Szkół nr 1 w Opolu Lubelskim
Ulica ul. Szkolna 5
Nr domu 5
Miejscowosc Opole Lubelskie
Kod poczt 24-300
Wojewodztwo lubelskie
Tel 81 827 21 77
Fax 81 827 21 77
Regon 00115256800000
E mail zs1opolelub@interia.pl
Czy obowiazkowa Tak
Dotyczy 1
Rodzaj zam Inny: Samorządowa Jednostka Budżetowa
Rodzaj zam inny Samorządowa Jednostka Budżetowa
Rodz zam D
Czy czesci Tak
Ilosc czesci 6
Czy wariant Nie
Czy dialog Nie
Czy uzup Tak
Zam uzupelniajace Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień uzupełniających w wysokości do 20% wartości zamówienia podstawowego artykułów wskazanych w części III i załącznikach 2a-2f SIWZ.
Czas D
Data zak 30/06/2014
Zaliczka Nie
Uprawnienie Zamawiający nie określa szczegółowych wymagań w tym zakresie.
Wiedza Zamawiający nie określa szczegółowych wymagań w tym zakresie.
Potencjal Zamawiający nie określa szczegółowych wymagań w tym zakresie.
Zdolne Zamawiający nie określa szczegółowych wymagań w tym zakresie.
Sytuacja Zamawiający nie określa szczegółowych wymagań w tym zakresie.
Oswiadczenia wykluczenia 1 Tak
Dok grup kap 1 Tak
Niepelnosprawne Nie
Kod trybu PN
Czy zmiana umowy Tak
Zmiana umowy Zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie, której dokonano wyboru wykonawcy, są możliwe gdy wystąpią istotne okoliczności których nie można było wcześniej przewidzieć, a które przemawiają za koniecznością zmiany postanowień umowy w części obejmującej termin wykonania, zakres rzeczowy oraz wynagrodzenie. W szczególności: 1) działanie siły wyższej, 2) zmiany wysokości wynagrodzenia Wykonawcy na skutek zmiany obowiązującej stawki podatku VAT, 3) zmiany ilości (zmniejszenie lub zwiększenie) produktów objętych umową, które zostały podane szacunkowo, 4) zmiany w wysokości wynagrodzenia umownego w przypadku gdy szacowana ilość produktów dostarczonych Zamawiającemu okaże się większa lub mniejsza od podanej.
Kryt cena A
Spec www http://www.zs1-opolelub.ebip.lublin.pl/
Spec war Sekretariat Zespołu Szkół Nr 1 w Opolu Lubelskim, ul. Szkolna 5, 24-300 Opole Lubelskie
Data skl 28/05/2013
Godz skl 10:00
Miejsce Sekretariat Zespołu Szkół Nr 1 w Opolu Lubelskim, ul. Szkolna 5, 24-300 Opole Lubelskie
Termin Obowiązuje termin
Okres liczba dni 30
Czy uniewaznienie Nie

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Working hours:  Office, live chat: 800 - 1700  Support online: 24h

Michał Troc Customer service  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)