Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów w oryginalnych opakowaniach producenta: odczynników, testów, wzorców, surowic na potrzeby Laboratorium Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Ełku.
| Publication date | 2013-10-04 |
| End date | 2013-10-21 10:00:00 |
| Instytucja | Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna |
| Miejscowość | Ełk |
| Województwo | warmińsko-mazurskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 403676 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 300000009, 336316008, 337900004, 336965000 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów w oryginalnych opakowaniach producenta: odczynników, testów, wzorców, surowic na potrzeby Laboratorium Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Ełku. Przedmiot zamówienia obejmuje 14 zadań. OpisOdczynniki chemiczne (65 pozycje)Materiały jednorazowego użytku (33 pozycji)Szkło laboratoryjne (17 pozycji)Środki dezynfekcyjne i środki ochrony indywidualnej (13 pozycji)Dodatki do podłoży mikrobiologicznych (7 pozycji)Materiały dodatkowe chemia (6 pozycji )Wzorce i materiały referencyjne (34 pozycji)Podłoża mikrobiologiczne suche i gotowe na płytkach (47 pozycje)Testy do identyfikacji serologicznej i biochemicznej (19 pozycji)Wskaźniki do sterylizacji (3 pozycji)Filtry membranowe EZ-PAK Millipore (2 pozycja)Specjalistyczne pojemniki do segregacji odpadów (7 pozycji)Materiały i odczynniki do oznaczania drobnoustrojów metodą Colilert (4 pozycje)Mikrobiologiczne certyfikowane materiały odniesienia i szczepy wzorcowe(6 pozycji) |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna |
| Ulica | ul. Toruńska 6A/1 |
| Nr domu | 6A/1 |
| Miejscowosc | Ełk |
| Kod poczt | 19-300 |
| Wojewodztwo | warmińsko-mazurskie |
| Tel | 087 6217750 |
| Fax | 087 6217764 |
| Internet | www.bip.visacom.pl/psse_elk/ |
| Regon | 00064392700000 |
| E mail | marek.psseelk@wp.pl |
| Czy obowiazkowa | Nie |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Inny: Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna |
| Rodzaj zam inny | Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 14 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas mies | 12 |
| Wadium | Nie dotyczy |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku: Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana według formuły: spełnia nie spełnia, na podstawie: a) oświadczenia Wykonawcy o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu z art. 22 Prawa zamówień publicznych; |
| Wiedza | Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku: Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana według formuły: spełnia nie spełnia, na podstawie: a) oświadczenia Wykonawcy o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu z art. 22 Prawa zamówień publicznych; |
| Potencjal | Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku: Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana według formuły: spełnia nie spełnia, na podstawie: a) oświadczenia Wykonawcy o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu z art. 22 Prawa zamówień publicznych; |
| Zdolne | Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku: Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana według formuły: spełnia nie spełnia, na podstawie: a) oświadczenia Wykonawcy o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu z art. 22 Prawa zamówień publicznych; |
| Sytuacja | Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku: Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana według formuły: spełnia nie spełnia, na podstawie: a) oświadczenia Wykonawcy o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu z art. 22 Prawa zamówień publicznych; |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 3 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 4 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Dok podm zag 2 | Tak |
| Dok podm zag 3 | Tak |
| Dok podm zag 4 | Tak |
| Dok podm zag 5 | Tak |
| Inne dokumenty | Podpisany projekt umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SIWZ, na którym uprawniony przedstawiciel oferenta złoży podpis. |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | Zamawiający dopuszcza zmianę umowy w przypadku : a) obnizenia przez Wykonawcę cen produktów będących przedmiotem umowy b) w przypadku zaprzestania lub wstrzymania produkcji oferowanego podłoża, Wykonawca winien niezwłocznie przedłożyć pisemną informację od producenta o terminie zaprzestania bądź wstrzymania produkcji. Po uzgodnieniu z Zamawiającym Wykonawca dostarczy w zamian podłoże równoważne co do jakości, w cenie określonej w załączniku 1 do umowy. Wszelkie zmiany zostaną wprowadzone aneksem do umowy. |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.bip.visacom.pl/psse_elk |
| Spec war | Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Ełku 19-300 Ełk ul. Toruńska 6A/1 |
| Data skl | 21/10/2013 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Ełku 19-300 Ełk ul. Toruńska 6A/1 I piętro, pokój nr 50 |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |