| Biuletyn |
1
|
| Nazwa |
Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
|
| Ulica |
ul. Roosevelta 40a
|
| Nr domu |
40a
|
| Miejscowosc |
Zabrze
|
| Kod poczt |
41-800
|
| Wojewodztwo |
śląskie
|
| Tel |
032 2779000
|
| Fax |
032 2779049
|
| Internet |
www.pupzabrze.pl
|
| Regon |
27671843300000
|
| E mail |
kaza@praca.gov.pl
|
| Czy obowiazkowa |
Tak
|
| Dotyczy |
1
|
| Rodzaj zam |
Administracja samorządowa
|
| Rodz zam |
D
|
| Czy czesci |
Nie
|
| Czy wariant |
Nie
|
| Czy dialog |
Nie
|
| Czy uzup |
Nie
|
| Czas |
D
|
| Data zak |
24/12/2013
|
| Zaliczka |
Nie
|
| Uprawnienie |
Zamawiający nie dokonuje opisu sposobu spełniania tego warunku.
|
| Wiedza |
Wykonawcy, w celu wykazania spełniania warunku posiadania wiedzy i doświadczenia muszą wykazać, poprzez przedstawienie wykazu głównych dostaw wraz z dowodami, że wykonali należycie w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, minimum trzy dostawy główne. Za dostawę główną Zamawiający uzna dostawę sprzętu komputerowego lub/i sprzętu sieciowego wraz z usługą instalacji, konfiguracji i wdrożenia dostarczonego sprzętu, o wartości nie mniejszej niż 200.000,00 zł brutto.
|
| Potencjal |
Zamawiający nie dokonuje opisu sposobu spełniania tego warunku.
|
| Zdolne |
Zamawiający nie dokonuje opisu sposobu spełniania tego warunku.
|
| Sytuacja |
Zamawiający nie dokonuje opisu sposobu spełniania tego warunku.
|
| Oswiadczenie potwierdzenia 4 |
Tak
|
| Oswiadczenia wykluczenia 1 |
Tak
|
| Oswiadczenia wykluczenia 2 |
Tak
|
| Dok grup kap 1 |
Tak
|
| Dok podm zag 1 |
Tak
|
| Dok potw 1 |
Tak
|
| Dok potw 2 |
Tak
|
| Dok potw 5 |
Tak
|
| Inne dok potw |
Dokumenty, oświadczenia, certyfikaty dotyczące oferowanego sprzętu lub/i oprogramowania.
|
| Inne dokumenty |
1. Oferta cenowa. 2. Pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawcy, o ile ofertę składa pełnomocnik. 3. Pisemne zobowiązanie oraz odpowiednie dokumenty podmiotu w przypadku, gdy wykonawca polega na wiedzy i doświadczeniu, potencjale technicznym, osobach zdolnych do wykonania zamówienia lub zdolnościach finansowych innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączącego go z nimi stosunku.
|
| Niepelnosprawne |
Nie
|
| Kod trybu |
PN
|
| Czy zmiana umowy |
Tak
|
| Zmiana umowy |
Strony dopuszczają możliwość następujących zmian w Umowie:
a) zmian danych stron ujawnionych w rejestrach publicznych;
b) zmian będących następstwem zmian obowiązujących przepisów prawa, regulujących prawa i obowiązki stron oraz stawki w podatku VAT;
c) zmiany terminu realizacji zamówienia (z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego, o okres zawiniony przez Zamawiającego; z powodu siły wyższej; w przypadku uzasadnionego opóźnienia po stronie Wykonawcy);
d) zmiany danych kontaktowych do zgłoszenia usterek lub/i błędów;
e) koniecznych zmian w wyniku zman regluacji prawnych obowiązujących w dniu podpisania Umowy, a mających wpływ na wykonanie Umowy.
Zmiany do Umowy może inicjować zarówno Zamawiający, jak i Wykonawca, składając pisemny wniosek do drugiej strony, zawierający w szczególności opis zmiany i jej uzasadnienie. Warunkiem wprowadzenia zmiany w Umowie jest akceptacja drugiej strony.
|
| Kryt cena |
A
|
| Spec www |
http://www.pupzabrze.pl/urzad_pracy/ogloszenia_o_zamowieniach.html
|
| Spec war |
Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu - Pokój 605, II piętro, 41-800 Zabrze, ul. Roosevelta 40a
|
| Data skl |
25/11/2013
|
| Godz skl |
09:00
|
| Miejsce |
Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu - Pokój 605, II piętro, 41-800 Zabrze, ul. Roosevelta 40a
|
| Termin |
Obowiązuje termin
|
| Okres liczba dni |
30
|
| Czy uniewaznienie |
Nie
|