Dostawa pomocy dydaktycznych do pracowni zajęć praktycznych dla celów szkoleniowych Centrum Kształcenia Praktycznego w Jarosławiu.
| Publication date | 2013-11-19 |
| End date | 2013-11-25 10:00:00 |
| Instytucja | Centrum Kształcenia Praktycznego w Jarosławiu |
| Miejscowość | Jarosław |
| Województwo | podkarpackie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 470966 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 391621006 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| 1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: dostawa pomocy dydaktycznych do pracowni zajęć praktycznych dla celów szkoleniowych Centrum Kształcenia Praktycznego w Jarosławiu. 1.2) Rodzaj zamówienia: dostawy. 1.3)Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych do pracowni zajęć praktycznych, opisanych szczegółowo w załączniku nr 5 SIWZ. Jeżeli w szczegółowym wykazie pomocy dydaktycznych wskazano nazwy zwyczajowe lub produkty konkretnych producentów, to nie mają one na celu naruszenia art. 29 i art. 7 ustawy Pzp a jedynie sprecyzowanie oczekiwań jakościowych i określenie cech technicznych. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne z opisywanym. Wykonawca powołujący się na rozwiązania równoważne winien wykazać, iż oferowany asortyment będzie o takich samych lub lepszych parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalnych. W takiej sytuacji Zamawiający wymaga złożenia stosownych dokumentów potwierdzających spełnianie opisywanych wymagań. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych i wyposażenia pracowni zajęć praktycznych dla celów szkoleniowych Centrum Kształcenia Praktycznego w Jarosławiu. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych do pracowni zajęć praktycznych wraz z wszelkimi kosztami, m. in. dostarczenia, rozładunku, gwarancji jakości na dostarczony towar. Wykonawca na każdy przedmiot dostawy winien posiadać wymagane prawem certyfikaty lub protokoły zgodności z obowiązującymi normami. Zamówienie obejmuje dostawę pomocy dydaktycznych do pracowni zajęć praktycznych dla celów szkoleniowych Centrum Kształcenia Praktycznego w Jarosławiu, ul. Paderewskiego 11A. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Centrum Kształcenia Praktycznego w Jarosławiu |
| Ulica | ul. Ignacego Jana Paderewskiego 11A |
| Nr domu | 11A |
| Miejscowosc | Jarosław |
| Kod poczt | 37-500 |
| Wojewodztwo | podkarpackie |
| Tel | 016 624 19 50 |
| Internet | www.ckpjaroslaw.edu.pl |
| Regon | 65095876000000 |
| E mail | ckpjaroslaw@poczta.onet.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Inny: Placowka oświatowa |
| Rodzaj zam inny | Placowka oświatowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas dni | 10 |
| Wadium | nie dotyczy |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 22 ust. 1 Prawa zamówień publicznych, a mianowicie posiadają uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień. Opis sposobu spełniania tego warunku nastąpi na podstawie złożonego oświadczenia z art. 22 ust. 1 ustawy Pzp |
| Wiedza | Opis sposobu spełniania tego warunku nastąpi na podstawie złożonego oświadczenia z art. 22 ust. 1 ustawy Pz |
| Potencjal | Opis sposobu spełniania tego warunku nastąpi na podstawie złożonego oświadczenia z art. 22 ust. 1 ustawy Pzp |
| Zdolne | Opis sposobu spełniania tego warunku nastąpi na podstawie złożonego oświadczenia z art. 22 ust. 1 ustawy Pzp |
| Sytuacja | Opis sposobu spełniania tego warunku nastąpi na podstawie złożonego oświadczenia z art. 22 ust. 1 ustawy Pzp |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 3 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 4 | Tak |
| Dok potw 2 | Tak |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | Zmiana terminu płatności ze względu na koniec roku kalendarzowego. |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.ckpjarosław.edu.pl |
| Spec war | Centrum Kształcenia Praktycznego, 37-500 Jarosław, ul. Paderewskiego 11A |
| Data skl | 25/11/2013 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Centrum Kształcenia Praktycznego, 37-500 Jarosław, ul. Paderewskiego 11A, pokój nr 219 |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Tak |