Dostawa produktów spożywczych do Domu Pomocy Społecznej w Łochyńsku
| Publication date | 2013-11-20 |
| End date | 2013-11-28 10:00:00 |
| Instytucja | Dom Pomocy Społecznej w Łochyńsku |
| Miejscowość | Rozprza |
| Województwo | łódzkie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 474734 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 158000006 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów spożywczych do Domu Pomocy Społecznej w Łochyńsku. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawy w asortymencie i ilościach opisanych w formularzu cenowym w okresie od 01.01.2014 do 31.12.2014r. |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Dom Pomocy Społecznej w Łochyńsku |
| Ulica | Łochyńsko 75A |
| Miejscowosc | Rozprza |
| Kod poczt | 97-340 |
| Wojewodztwo | łódzkie |
| Tel | 044 6158013 |
| Fax | 044 6158013 |
| Internet | www.dps.lochynsko.bip.net.pl |
| Regon | 00031516900000 |
| E mail | zp.ula@wp.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Inny: pomoc społeczna - Dom Pomocy Społecznej |
| Rodzaj zam inny | pomoc społeczna - Dom Pomocy Społecznej |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Tak |
| Zam uzupelniajace | Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień uzupełniających na podstawie art. 67 ust. 1 pkt. 7 do 10% wartości zamówienia podstawowego polegających na roszerzeniu dostawy asortymentu wymienionego w zamówieniu podstawowym. |
| Czas | D |
| Data zak | 31/12/2014 |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Zamawiający nie dokonuje opisu sposobu spełnienia warunku uzna za spełniony na podstawie oświadczenia Wykonawcy art. 22 ust. 1 w tym zakresie |
| Wiedza | Zamawiający nie dokonuje opisu sposobu spełnienia warunku uzna za spełniony na podstawie oświadczenia Wykonawcy art. 22 ust. 1 w tym zakresie |
| Potencjal | Zamawiający nie dokonuje opisu sposobu spełnienia warunku uzna za spełniony na podstawie oświadczenia Wykonawcy art. 22 ust. 1 w tym zakresie |
| Zdolne | Zamawiający nie dokonuje opisu sposobu spełnienia warunku uzna za spełniony na podstawie oświadczenia Wykonawcy art. 22 ust. 1 w tym zakresie |
| Sytuacja | Zamawiający nie dokonuje opisu sposobu spełnienia warunku uzna za spełniony na podstawie oświadczenia wykonawcy art. 22 ust. 1 w tym zakresie |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 8 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Dok podm zag 3 | Tak |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | Zmiana postanowień umowy może nastąpić w przypadku gdy jet korzystna dla Zamawiającego, w przypadku zmiany stawki VAT, w przypadku wzrostu wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych ogłaszanych przez Prezesa GUS |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.dps.lochynsko.bip.net.pl |
| Spec war | Dom Pomocy Społecznej w Łochyńsku, Łochyńsko 75A, 97-340 Rozprza |
| Data skl | 28/11/2013 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Dom Pomocy Społecznej w Łochyńsku, Łochyńsko 75A, 97-340 Rozprza, sekretariat |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |