Dostawy Dżemu i marmolady
| Publication date | 2013-11-22 |
| End date | 2013-12-02 09:00:00 |
| Instytucja | Zakład Karny w Przytułach Starych |
| Miejscowość | Rzekuń |
| Województwo | mazowieckie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 479222 / 2013 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 153322909, 153322305 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Część 1 Dostawa dżemu - Dżem 8 000 kg ,CPV 15332290-3, PN-A-75100:1994/Az1.2000, słoiki lub wiaderka do 20 kg, termin przydatności do spożycia minimum 60 dni od daty dostawy Część 2 Dostawy marmolady - Marmolada 6 000 kg, CPV 15332230-5, PN-93/A-75103, słoiki lub wiaderka do 20 kg, termin przydatności do spożycia minimum 60 dni od daty dostawy |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Zakład Karny w Przytułach Starych |
| Ulica | Przytuły Stare 13A |
| Nr domu | 13A |
| Miejscowosc | Rzekuń |
| Kod poczt | 07-411 |
| Wojewodztwo | mazowieckie |
| Tel | 29 764 42 22 |
| Fax | 29 764 89 29 |
| Internet | zp.sw.gov.pl |
| Regon | 14628308000000 |
| E mail | zk_przytuly_stare@sw.gov.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Inny: Jednostka organizacyjna Służby Więziennej |
| Rodzaj zam inny | Jednostka organizacyjna Służby Więziennej |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 2 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | Obowiązuje termin |
| Czas mies | 24 |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | Wykonawca potwierdzi spełnianie tego warunku składając oświadczenie zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do SIWZ |
| Wiedza | Wykonawca potwierdzi spełnianie tego warunku składając oświadczenie zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do SIWZ lub przedstawi pisemne zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia wiedzy, doświadczenia. |
| Potencjal | Wykonawca potwierdzi spełnianie tego warunku składając oświadczenie zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do SIWZ lub przedstawi pisemne zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia potencjału technicznego i osób. |
| Zdolne | Wykonawca potwierdzi spełnianie tego warunku składając oświadczenie zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do SIWZ lub przedstawi pisemne zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia potencjału technicznego i osób. |
| Sytuacja | Wykonawca potwierdzi spełnianie tego warunku składając oświadczenie zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do SIWZ lub przedstawi pisemne zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia swoich zasobów |
| Oswiadczenie potwierdzenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 8 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Czy zmiana umowy | Tak |
| Zmiana umowy | Zamawiający przewiduje możliwość zmiany postanowień umowy w szczególności w przypadku: zmiany obowiązującej stawki podatku VAT, obniżenia ceny w każdym momencie obowiązywania umowy, Cena za dostarczony towar, zgodnie ze złożoną ofertą obowiązywać będzie do końca roku kalendarzowego w którym zawarto umowę, chyba że zmiana ceny będzie korzystna dla Zamawiającego, W następnym roku obowiązywania umowy podwyższenie ustalonej ceny może nastąpić o wskaźnik cen towarów i usług ustalony przez GUS za rok poprzedzający podwyżkę. W przypadku kształtowania się wskaźnika na poziomie ujemnym Wykonawca zobowiązany jest do obniżenia ceny o w/w wskaźnik. Podwyższenie ceny wymaga pisemnej zgody Zamawiającego. Informację o planowanym podniesieniu cen Wykonawca przedstawi Zamawiającemu pisemnie nie później niż w terminie 14 dni przed terminem wprowadzenia zmiany. W przypadku, gdy podniesienie ceny nie będzie odpowiadać Zamawiającemu, ma on prawo rozwiązać umowę, z zachowaniem 30 - dniowego terminu wypowiedzenia umowy. |
| Kryt cena | A |
| Spec www | zp.sw.gov.pl |
| Spec war | Zakład Karny w Przytułach Starych Przytuły Stare 13A 07-411 Rzekuń |
| Data skl | 02/12/2013 |
| Godz skl | 09:00 |
| Miejsce | Zakład Karny w Przytułach Starych Przytuły Stare 13A 07-411 Rzekuń sekretariat |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |