Dostawa papieru kserograficznego
| Publication date | 2014-03-07 |
| End date | 2014-03-17 13:00:00 |
| Instytucja | Izba Celna w Warszawie |
| Miejscowość | Warszawa |
| Województwo | mazowieckie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 77454 / 2014 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 301976442 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Izb Celnych w: Białymstoku, Olsztynie i Warszawie 32 190 ryz papieru kserograficznego formatu A4 i 50 ryz papieru kserograficznego formatu A3 |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Izba Celna w Warszawie |
| Ulica | ul. Erazma Ciołka 14 A |
| Nr domu | 14 A |
| Miejscowosc | Warszawa |
| Kod poczt | 01-443 |
| Wojewodztwo | mazowieckie |
| Tel | 022 5104700 |
| Fax | 022 5104848 |
| Regon | 00014386351000 |
| E mail | michal.jakubiak/uc-warszawa@ac.mofnet.gov.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Administracja rządowa terenowa |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Nie |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Czas | D |
| Data zak | 01/12/2014 |
| Wadium | nie dotyczy |
| Zaliczka | Nie |
| Uprawnienie | na podstawie oświadczenia |
| Wiedza | O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie) wykonali lub wykonują nadal co najmniej dwie osobne dostawy papieru kserograficznego o wartości nie niższej niż 200 000 zł brutto. W przypadku dostaw będących w trakcie realizacji zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli na dzień składania ofert wartość zrealizowanej części dostawy nie będzie niższa niż 200 000 zł brutto. |
| Potencjal | na podstawie oświadczenia |
| Zdolne | na podstawie oświadczenia |
| Sytuacja | na podstawie oświadczenia |
| Oswiadczenie potwierdzenia 4 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 2 | Tak |
| Oswiadczenia wykluczenia 8 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok podm zag 1 | Tak |
| Dok potw 1 | Tak |
| Dok potw 5 | Tak |
| Inne dok potw | -informację producenta papieru zawierającą nazwę oraz parametry techniczne oferowanego papieru oraz kopie aktualnych certyfikatów ISO 9001 lub ISO 9002 oraz ISO 14001; -potwierdzenie wydane przez producenta papieru o spełnianiu przez oferowany papier normy PN-EN ISO 9706:2001 (Informacja i dokumentacja - Papier przeznaczony na dokumenty - Wymagania dotyczące trwałości); oświadczenie Wykonawcy o warunkach dostawy |
| Inne dokumenty | Jeżeli Wykonawca przewiduje udział podwykonawców - wykaz części zamówienia, które zostaną powierzone do wykonania podwykonawcom. Jeżeli podwykonawcą jest podmiot, na którego zasoby Wykonawca powołuje się na zasadach określonych w art. 26 ust. 2b uPzp w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu, w wykazie należy także podać nazwę (firmę) podwykonawcy. 2. Pełnomocnictwo. W przypadku gdy upoważnienie osoby podpisującej ofertę nie wynika wprost z dokumentów stwierdzających status prawny Wykonawcy, to do oferty należy dołączyć oryginał lub poświadczoną za zgodność z oryginałem przez notariusza kopię stosownego pełnomocnictwa wystawioną przez osobę(y) uprawnioną do reprezentowania Wykonawcy. Pełnomocnictwo w swej treści powinno bezpośrednio i jednoznacznie wskazywać na uprawnienie określonej osoby do reprezentowania Wykonawcy. |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Internet | www.warszawa.ic.gov.pl |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | A |
| Spec www | www.warszawa.ic.gov.pl |
| Spec war | Izba Celna w Warszawie, pok. 507, ul. Erazma Ciołka 14A, 01-443 Warszawa |
| Data skl | 17/03/2014 |
| Godz skl | 13:00 |
| Miejsce | Izba Celna w Warszawie, Biuro Obsługi Klienta, ul. Erazma Ciołka 14A, 01-443 Warszawa |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Inf dodat | Zamawiający informuje, że w ramach posiadanych środków finansowych przewiduje możliwość zwiększenia ilości zakupu papieru kserograficznego, nie więcej niż o 1 500 ryz. Wartość dodatkowo zamówionych ryz zostanie określona na podstawie ceny brutto 1 ryzy papieru podanej przez Wykonawcę w ofercie. |
| Czy uniewaznienie | Nie |