Zakup akcesoriów komputerowych

Publication date 2014-10-17
End date 2014-11-04 10:00:00
Instytucja Ministerstwo Spraw Zagranicznych
Miejscowość Warszawa
Województwo mazowieckie
Branża
  • Części, akcesoria i wyroby do komputerów

Szczegóły

Numer ogłoszenia 221475 / 2014
Document type ZP-400
Cpv code 302372001
Adres strony internetowej siwz
BZP Zobacz

Przedmiot zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowych, oryginalnych i nie eksploatowanych wcześniej akcesoriów komputerowych i materiałów

Dodatkowe informacje

Biuletyn 1
Nazwa Ministerstwo Spraw Zagranicznych
Ulica Al. J. Ch. Szucha 23
Nr domu 23
Miejscowosc Warszawa
Kod poczt 00-580
Wojewodztwo mazowieckie
Tel 022 523 99 10
Fax 022 523 81 19
Internet www.msz.gov.pl
Regon 00017791600000
E mail bzp@msz.gov.pl
Czy obowiazkowa Tak
Dotyczy 1
Rodzaj zam Administracja rządowa centralna
Rodz zam D
Czy czesci Nie
Czy wariant Nie
Czy dialog Nie
Czy uzup Nie
Czas Obowiązuje termin
Czas dni 15
Wadium Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium
Zaliczka Nie
Uprawnienie Nie dokonano konkretyzacji warunku określonego w pkt. III.3.1)
Wiedza W zakresie niezbędnym do wykazania spełniania warunku udziału w postępowaniu Wykonawcy wykażą się odpowiednim doświadczeniem, tj. w przypadku Wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia, w ciągu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, należycie wykonali co najmniej 1 główną dostawę akcesoriów komputerowych, o wartości co najmniej 110 000,00 PLN brutto. Przez dostawę akcesoriów komputerowych Zamawiający rozumie dostawę dodatkowego wyposażenia komputerowego stanowiska pracy w szczególności płyty CD/DVD, dyski HDD, kable, myszy, klawiatury, czytniki, karty pamięci, słuchawki, etui, zasilacze sprzętu komputerowego lub zasobów zużywalnych, potrzebnych do działania i konserwacji sprzętu i urządzeń komputerowych w szczególności tusze i tonery, środki czyszczące. Zamawiający, na potwierdzenie spełniania ww. warunku udziału w postępowaniu, nie uzna wykazania się przez wykonawców dostawami sprzętu komputerowego, np. komputerów PC, urządzeń drukujących, monitorów, serwerów, laptopów, ipadów itp.
Potencjal Nie dokonano konkretyzacji warunku określonego w pkt. III.3.3)
Zdolne Nie dokonano konkretyzacji warunku określonego w pkt. III.3.4)
Sytuacja Nie dokonano konkretyzacji warunku określonego w pkt. III.3.5)
Oswiadczenie potwierdzenia 4 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 1 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 2 Tak
Dok grup kap 1 Tak
Dok podm zag 1 Tak
Inne dokumenty 1. W przypadku gdy Wykonawca będzie polegać na wiedzy i doświadczeniu, innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków, Wykonawca zobowiązany jest udowodnić Zamawiającemu, iż będzie dysponował zasobami niezbędnymi do realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonaniu zamówienia, złożone w oryginale. 2. W celu oceny, czy Wykonawca będzie dysponował zasobami innych podmiotów w stopniu niezbędnym dla należytego wykonania zamówienia oraz oceny, czy stosunek łączący Wykonawcę z tymi podmiotami gwarantuje rzeczywisty dostęp do zasobów tego/tych podmiotu/ów, Zamawiający żąda złożenia dokumentów dotyczących: a) zakresu dostępnych Wykonawcy zasobów innego podmiotu, b) sposobu wykorzystania zasobów innego podmiotu, przez Wykonawcę, przy wykonywaniu zamówienia o ile powyższe informacje nie wynikają z dokumentów dołączonych do oferty na potwierdzenie spełnienia warunków udziału w postępowaniu, w tym z dokumentu o którym mowa w pkt 1. 3. w przypadku Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia, do oferty musi być załączony dokument ustanawiający pełnomocnika Wykonawców do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. 4. .Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zastosowanie mają przepisy rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 19.02.2013 r. w sprawie rodzajów dokumentów, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy, oraz form, w jakich te dokumenty mogą być składane (Dz. U. z 2013 r. poz. 231 ).
Niepelnosprawne Nie
Kod trybu PN
Czy zmiana umowy Tak
Zmiana umowy 1.Zmiana umowy dopuszczalna jest w zakresie i na warunkach przewidzianych przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych, w szczególności art. 144 tej ustawy, w granicach wynagrodzenia określonego w umowie, w szczególności w następujących przypadkach i zakresie:1) zmiany w strukturze i organizacji Zamawiającego, które mają wpływ na zakres i czas trwania umowy - dopuszcza się zmianę umowy w zakresie końcowego terminu realizacji umowy; 2) producent któregoś z towarów wycofa go z produkcji, wstrzyma produkcję lub wprowadzi inne oznaczenie, a Wykonawca w jego miejsce zaproponuje dostawę towaru innego producenta lub towar o innym oznaczeniu, lepszych lub takich samych cechach co dany towar określony w OPZ i bez zmiany cen jednostkowych - dopuszcza się zmianę w zakresie terminu oraz rodzaju towaru, 3) zaistnienie siły wyższej uniemożliwiającej wykonanie przedmiotu umowy zgodnie z terminem określonym w umowie - dopuszcza się zmianę terminu końcowego realizacji, nie dłużej jednak niż o czas trwania tych okoliczności, 4) opóźnienia w innych projektach Zamawiającego, uniemożliwiającego realizację umowy zgodnie z określonym pierwotnie terminem lub powodujące, że realizowanie umowy zgodnie z określonym terminem jest nieracjonalne technicznie, organizacyjnie lub finansowo. 2. Zmiany umowy wskazane w ust. 1 nie wpłyną na pozostałe warunki i zasady realizacji umowy przez Wykonawcę, w tym na należne mu wynagrodzenie. 3.Warunkiem wprowadzenia zmian w zawartej umowie jest sporządzenie podpisanego przez strony protokołu konieczności określającego przyczynę zmiany oraz potwierdzającego wystąpienie co najmniej z okoliczności, o których mowa w ust 1. 4. Protokół konieczności, o którym mowa w ust. 3, będzie stanowił załącznik do aneksu do umowy.
Kryt cena A
Spec www www.msz.gov.pl
Spec war Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Biuro Dyrektora Generalnego, Adres: J. Ch. Szucha 23, 00580 Warszawa, tel.: (22) 523 99 10, Andrzej Umiński, Bożena Chudy
Data skl 04/11/2014
Godz skl 10:00
Miejsce Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Adres: J. Ch. Szucha 23, 00580 Warszawa - Dziennik Podawczy lub przesłać za pośrednictwem kuriera lub poczty
Termin Obowiązuje termin
Okres liczba dni 30
Czy uniewaznienie Nie

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Working hours:  Office, live chat: 800 - 1700  Support online: 24h

Michał Troc Customer service  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)