Dostawa, montaż mebli i rolet dla jednostek Uniwersytetu Opolskiego
| Publication date | 2014-11-17 |
| End date | 2014-11-25 10:00:00 |
| Instytucja | Uniwersytet Opolski |
| Miejscowość | Opole |
| Województwo | opolskie |
| Branża |
|
Szczegóły |
|
| Numer ogłoszenia | 376810 / 2014 |
| Document type | ZP-400 |
| Cpv code | 391131008, 391120000, 391211007, 395154009, 391137004, 391300002 |
| Adres strony internetowej siwz | |
| BZP | Zobacz |
Przedmiot zamówienia
| Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa, montaż mebli i rolet dla jednostek Uniwersytetu Opolskiego, z podziałem na 9 części: 1) Część nr 1: Fotele biurowe dla Centrum Informatycznego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1A do SIWZ, 2) Część nr 2: Podnóżek ergonomiczny dla Katedry Kultury i Języka Francuskiego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1B do SIWZ, 3) Część nr 3: Rolety okienne dla Samodzielnej Katedry Biotechnologii i Biologii Molekularnej, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1C do SIWZ, 4) Część nr 4: Rolety wolnowiszące dla Katedry Biosystematyki, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1D do SIWZ, 5) Część nr 5: Rolety wewnętrzne dla Instytutu Historii, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1E do SIWZ, 6) Część nr 6: Fotel biurowy dla Instytutu Psychologii, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1F do SIWZ, 7) Część nr 7: Krzesła z blatami i biurko dla Instytutu Historii, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1G do SIWZ, 8) Część nr 8: Biurko prostokątne, dostawka i kontener podbiurkowy na kółkach dla Działu Spraw Pracowniczych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1H do SIWZ, 9) Część nr 9: Fotele obrotowe dla Wydziału Chemii, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1I do SIWZ Opis1) Część nr 1: Fotele biurowe dla Centrum Informatycznego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1A do SIWZ2) Część nr 2: Podnóżek ergonomiczny dla Katedry Kultury i Języka Francuskiego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1B do SIWZ3) Część nr 3: Rolety okienne dla Samodzielnej Katedry Biotechnologii i Biologii Molekularnej, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1C do SIWZ4) Część nr 4: Rolety wolnowiszące dla Katedry Biosystematyki, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1D do SIWZ5) Część nr 5: Rolety wewnętrzne dla Instytutu Historii, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1E do SIWZ6) Część nr 6: Fotel biurowy dla Instytutu Psychologii, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1F do SIWZ7) Część nr 7: Krzesła z blatami i biurko dla Instytutu Historii, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1G do SIWZ8) Część nr 8: Biurko prostokątne, dostawka i kontener podbiurkowy na kółkach dla Działu Spraw Pracowniczych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1H do SIWZ9) Część nr 9: Fotele obrotowe dla Wydziału Chemii, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1I do SIWZ |
Dodatkowe informacje
| Biuletyn | 1 |
| Nazwa | Uniwersytet Opolski |
| Ulica | Pl. Kopernika 11A |
| Nr domu | 11A |
| Miejscowosc | Opole |
| Kod poczt | 45-040 |
| Wojewodztwo | opolskie |
| Tel | 077 5 415977 |
| Fax | 077 5415930 |
| Internet | www.uni.opole.pl |
| Regon | 00000138200000 |
| E mail | piestrak@uni.opole.pl |
| Czy obowiazkowa | Tak |
| Dotyczy | 1 |
| Rodzaj zam | Uczelnia publiczna |
| Rodz zam | D |
| Czy czesci | Tak |
| Ilosc czesci | 9 |
| Czy wariant | Nie |
| Czy dialog | Nie |
| Czy uzup | Nie |
| Zaliczka | Nie |
| Oswiadczenia wykluczenia 1 | Tak |
| Dok grup kap 1 | Tak |
| Dok potw 1 | Tak |
| Inne dokumenty | 1) wypełniony formularz ofertowy (według załączonego wzoru - zał. nr 1 do SIWZ), 2) pełnomocnictwo podmiotów występujących wspólnie (jeżeli dotyczy), 3) pełnomocnictwo dla osoby/osób podpisującej ofertę i oświadczenia (pełnomocnictwo należy złożyć w formie oryginału lub notarialnie poświadczonej kopii - w sytuacji, gdy ofertę podpisuje osoba, której prawo do reprezentowania Wykonawcy nie wynika z dokumentów załączonych do oferty). |
| Niepelnosprawne | Nie |
| Kod trybu | PN |
| Kryt cena | B |
| Kryt 1p | 90 |
| Kryt 2 | Termin wykonania zamówienia |
| Kryt 2p | 10 |
| Spec www | www.zamowienia.uni.opole.pl |
| Spec war | Dział Zamówień Publicznych Pl. Kopernika 11A 45-040 Opole |
| Data skl | 25/11/2014 |
| Godz skl | 10:00 |
| Miejsce | Dział Zamówień Publicznych Pl. Kopernika 11A 45-040 Opole pokój nr 2 |
| Termin | Obowiązuje termin |
| Okres liczba dni | 30 |
| Czy uniewaznienie | Nie |