Zakup i dostawa profesjonalnych środków myjących i dezynfekujących wraz z montażem urządzeń dozujących stosowanych w zakładzie zbiorowego żywienia do JW 2063, DEW oraz Ordynariatu Polowego WP.

Publication date 2016-07-12
End date 2016-07-20 08:45:00
Instytucja Jednostka Wojskowa 2063
Miejscowość Warszawa
Województwo mazowieckie
Branża
  • Środki czyszczące,
  • Preparaty piorące,
  • Produkty do zmywania naczyń,
  • Torebki do pakowania towarów,
  • Perfumy i produkty toaletowe

Szczegóły

Numer ogłoszenia 131179 / 2016
Document type ZP-400
Cpv code 398300009, 398312101, 398312404, 398320003, 337119006, 398317003, 189370006
Adres strony internetowej siwz
BZP Zobacz

Przedmiot zamówienia

Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest zakup i dostawa profesjonalnych środków myjących i dezynfekujących wraz z montażem urządzeń dozujących stosowanych w zakładzie zbiorowego żywienia do JW 2063, DEW oraz Ordynariatu Polowego WP. Przedmiot wyszczególniono w ,Formularzu cenowym - Oferta wykonawcy, stanowiącym załącznik Nr 2 do SIWZ.

Dodatkowe informacje

Biuletyn 1
Nazwa Jednostka Wojskowa 2063
Ulica ul. Banacha 2
Nr domu 2
Miejscowosc Warszawa
Kod poczt 00-909
Wojewodztwo mazowieckie
Tel 261824215,261824375,261824121
Fax 261 824108
Internet www.zamowienia.ozdgw.wp.mil.pl
Regon 01021033300014
E mail zamowienia.ozdgw@wp.mil.pl
Czy obowiazkowa Tak
Dotyczy 1
Rodzaj zam Inny: Jednostka Wojskowa
Rodzaj zam inny Jednostka Wojskowa
Rodz zam D
Czy czesci Nie
Czy wariant Nie
Czy dialog Nie
Czy uzup Nie
Czas D
Data zak 30/09/2017
Zaliczka Nie
Wiedza Na potwierdzenie wiedzy i doświadczenia Zamawiający wymaga załączenia wykazu wykonanych dostaw (co najmniej 2 dostaw) w zakresie niezbędnym do wykazania spełniania warunku wiedzy i doświadczenia w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, na kwotę każdej dostawy nie mniejszą niż: 200 000,00 zł brutto (na formularzu określonym w zał. nr 4 do SIWZ), z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i odbiorców, oraz załączeniem dowodu potwierdzającego, że te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie.
Sytuacja Na potwierdzenie sytuacji ekonomicznej i finansowej Zamawiający wymaga załączenia opłaconej polisy, a w przypadku jej braku innego dokumentu potwierdzającego, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę nie mniejszą niż 200 000,00zł brutto, z udokumentowaniem jej opłacenia.
Oswiadczenie potwierdzenia 4 Tak
Oswiadczenie potwierdzenia 13 Tak
Oswiadczenie potwierdzenia 16 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 1 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 2 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 3 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 4 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 5 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 6 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 7 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 8 Tak
Dok grup kap 1 Tak
Dok podm zag 1 Tak
Dok podm zag 2 Tak
Dok podm zag 3 Tak
Dok podm zag 4 Tak
Dok podm zag 5 Tak
Dok potw 5 Tak
Inne dok potw - dla profesjonalnych środków myjących i dezynfekujących z poz. 1,3-5,7-16, 18-19, 23-26 zał. nr 2 do SIWZ karty charakterystyki; - dla produktów do dezynfekcji powierzchni oraz dezynfekcji rąk z poz. 1,3,10,12,16 zał. nr 2 do SIWZ pozwolenie na obrót produktem biobójczym wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dla poz. 43, 44, 51 zał. nr 2 do SIWZ należy dołączyć atest Państwowego Zakładu Higieny lub innego akredytowanego podmiotu.
Niepelnosprawne Nie
Kod trybu PN
Czy zmiana umowy Tak
Zmiana umowy ZAMAWIAJĄCY zgodnie z art. 142 i art. 144 ustawy z 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2015 poz. 2164) przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie, której dokonano wyboru Wykonawcy w przypadku wystąpienia, co najmniej jednej z okoliczności wymienionych poniżej: 1) ZAMAWIAJĄCY dopuszcza zmiany podyktowane zmianą powszechnie obowiązujących przepisów prawa, w zakresie mającym wpływ na realizację umowy, w tym zmiany ustawowej stawki VAT. Wartość należnego wynagrodzenia zostanie skorygowana o wartość należnego podatku poprzez dodanie do wartości netto wartości należnego podatku VAT, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa; 2) zmiany osób wykazanych do realizacji zamówienia, pod warunkiem, że osoby wskazane do przejęcia obowiązków wynikających z pełnionych funkcji, będą posiadały przygotowanie, co najmniej równe osobom dotychczas pełniących tę funkcję oraz będą spełniały wymogi określone w SIWZ; 3) istotnych zmian w przepisach ustawowych i aktach wykonawczych związanych z przedmiotem zamówienia, które nastąpiły po dniu podpisania umowy; 4) zaistnienia, po zawarciu umowy, przypadku siły wyższej, przez którą, na potrzeby niniejszego warunku rozumieć należy zdarzenie zewnętrzne wobec łączącej Strony więzi prawnej: a) o charakterze niezależnym od Stron, b) którego strony nie mogły przewidzieć przed zawarciem umowy, c) którego nie można uniknąć ani któremu strony nie mogły zapobiec przy zachowaniu należytej staranności, d) której nie można przypisać drugiej stronie; Za siłę wyższą warunkującą zmianę umowy uważać się będzie w szczególności: powódź, pożar i inne klęski żywiołowe, zamieszki, strajki, ataki terrorystyczne, działania wojenne, nagłe załamania warunków atmosferycznych, nagłe przerwy w dostawie energii elektrycznej, promieniowanie lub skażenia; 5) zaistnienia okoliczności leżących po stronie ZAMAWIAJĄCEGO, w szczególności spowodowanych sytuacją finansową, zdolnościami płatniczymi lub warunkami organizacyjnymi lub okolicznościami, które nie były możliwe do przewidzenia w chwili zawarcia umowy - zmianie może ulec termin realizacji umowy. 6) gdy zaistnieje inna, niemożliwa do przewidzenia w momencie zawarcia umowy okoliczność prawna, ekonomiczna lub techniczna, za którą żadna ze Stron nie ponosi odpowiedzialności, skutkująca brakiem możliwości należytego wykonania umowy, zgodnie z SIWZ i umową. 7) konieczność wprowadzenia zmian wynika z okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy lub zmiany te są korzystne dla ZAMAWIAJĄCEGO. Wszelkie zmiany w umowie mogą być dokonane jedynie na piśmie w formie aneksów pod rygorem nieważności.
Kryt cena B
Kryt 1p 90
Kryt 2 Termin dostawy od dnia złożenia zamówienia
Kryt 2p 10
Spec www http://zamowienia.ozdgw.wp.mil.pl
Spec war JEDNOSTKA WOJSKOWA 2063 ul. Banacha 2, 00-909 WARSZAWA
Data skl 20/07/2016
Godz skl 08:45
Miejsce JEDNOSTKA WOJSKOWA 2063 ul. Banacha 2, 00-909 WARSZAWA, kancelaria p. 225.
Termin Obowiązuje termin
Okres liczba dni 30
Czy uniewaznienie Nie

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Working hours:  Office, live chat: 800 - 1700  Support online: 24h

Michał Troc Customer service  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)