Dostawa artykułów sypkich i innych spożywczych; USK/DZP/PN-101/2016

Publication date 2016-06-07
End date 2016-06-17 12:00:00
Instytucja Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego
Miejscowość Wrocław
Województwo dolnośląskie
Branża
  • Warzywa przetworzone,
  • Przetworzone owoce i orzechy,
  • Oleje zwierzęce lub roślinne,
  • Różne produkty spożywcze,
  • Cukier,
  • Produkty mączne

Szczegóły

Numer ogłoszenia 73057 / 2016
Document type ZP-400
Cpv code 158000006, 158312004, 153322903, 158511009, 154112004, 32113006, 151313101, 153311709
Adres strony internetowej siwz
BZP Zobacz
They depend on the

Przedmiot zamówienia

Dostawa artykułów sypkich i innych spożywczych; USK/DZP/PN-101/2016- 2 zadania ( pakiety)

Dodatkowe informacje

Biuletyn 1
Nazwa Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego
Ulica ul. Borowska 213
Nr domu 213
Miejscowosc Wrocław
Kod poczt 50-556
Wojewodztwo dolnośląskie
Tel 71 733 11 40
Fax 071 733 11 49
Internet www.usk.wroc.pl
Regon 00028901200000
E mail ask.dzp@wp.pl
Czy obowiazkowa Tak
Dotyczy 1
Rodzaj zam Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
Rodz zam D
Czy czesci Tak
Ilosc czesci 2
Czy wariant Nie
Czy dialog Nie
Czy uzup Nie
Czas Obowiązuje termin
Czas mies 12
Wadium Zamawiający nie wymaga wpłaty wadium.
Zaliczka Nie
Uprawnienie 6.1.1 Oświadczenie z art. 22 ust. 1 uPzp - należy przedstawić w formie oryginału wg załączonego druku - ZAŁĄCZNIK NR 3 do SIWZ.
Wiedza 6.1.1 Oświadczenie z art. 22 ust. 1 uPzp - należy przedstawić w formie oryginału wg załączonego druku - ZAŁĄCZNIK NR 3 do SIWZ.
Potencjal 6.1.1 Oświadczenie z art. 22 ust. 1 uPzp - należy przedstawić w formie oryginału wg załączonego druku - ZAŁĄCZNIK NR 3 do SIWZ.
Zdolne 6.1.1 Oświadczenie z art. 22 ust. 1 uPzp - należy przedstawić w formie oryginału wg załączonego druku - ZAŁĄCZNIK NR 3 do SIWZ.
Sytuacja 6.1.1 Oświadczenie z art. 22 ust. 1 uPzp - należy przedstawić w formie oryginału wg załączonego druku - ZAŁĄCZNIK NR 3 do SIWZ.
Oswiadczenia wykluczenia 1 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 2 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 3 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 4 Tak
Dok grup kap 1 Tak
Dok podm zag 1 Tak
Dok podm zag 2 Tak
Dok podm zag 3 Tak
Inne dokumenty Wypełniony FORMULARZ OFERTY wraz z FORMULARZEM CENOWYM - Załącznik nr 1 do SIWZ - należy przedstawić w formie oryginału zgodnie ze wzorem zamieszczonym w Rozdziale III do SIWZ. 7.1.2 Pełnomocnictwo do podpisania oferty, oświadczeń i dokumentów składających się na ofertę, o ile pełnomocnictwo to nie wynika z innych dokumentów dołączonych do oferty - należy przedstawić w formie oryginału lub kopii potwierdzonej przez notariusza. 7.1.3 Oświadczenie o podatku VAT - ZAŁĄCZNIK NR 5 - należy przedstawić w formie oryginału zgodnie ze wzorem zamieszczonym w Rozdziale IV do SIWZ. 7.1.4 W przypadku oferty składanej przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia do oferty powinno zostać załączone pełnomocnictwo dla osoby uprawnionej do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy - należy przedstawić w formie oryginału lub kopii potwierdzonej przez notariusza. Oświadczenia i dokumenty sporządzone w języku obcym należy złożyć wraz z tłumaczeniem na język polski. Dokumenty należy złożyć w oryginale lub kserokopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez wykonawcę.
Niepelnosprawne Nie
Kod trybu PN
Czy zmiana umowy Tak
Zmiana umowy 6. Nadzwyczajna zmiana stosunków umowy może nastąpić jedynie w przypadkach: a. zmiany stawki podatku od towarów i usług (VAT), b. gwałtownej dekoniunktury, c. ograniczenia dostępności surowców. d. zmniejszenia finansowania procedury medycznej przez NFZ. 7. Zmiana taka nastąpić może na zgodny wniosek stron i wprowadzona zostanie aneksem stanowiącym integralną część niniejszej umowy przetargowej. 8. Dopuszcza się zmianę umowy w zakresie przedmiotowym tj. zastąpienie produktu objętego umową odpowiednikiem w przypadku: a. zaprzestania wytwarzania asortymentu objętego umową, b. przedłożenia przez wykonawcę oferty korzystniejszej dla zamawiającego. 9. Zmiana, o której mowa w ust. 9, będzie dopuszczalna pod warunkiem, iż odpowiednik będzie spełniał wszystkie wymagania zamawiającego określone w specyfikacji istotnych warunków zamówienia, nie będzie miał niższych parametrów od zaoferowanego w ofercie oraz będzie znajdował zastosowanie w tych samych wskazaniach co asortyment objęty umową i przy cenie: a. nie wyższej niż cena asortymentu objętego umową, b. niższej od ceny asortymentu objętego umową. 10. Zmiany, o których mowa wyżej mogą dotyczyć nadto sposobu konfekcjonowania asortymentu. 11. W sytuacji, kiedy w okresie trwania umowy nie zostanie zamówiony cały asortyment nią określony, a zaistnieje okoliczność uzasadniona potrzebami Zamawiającego, strony dopuszczają możliwość aneksowania niniejszej umowy na okres pozwalający wykorzystać asortyment w ilości niezbędnej dla funkcjonowania Zamawiającego związanego z jego działalnością, jednak na okres nie dłuższy niż do czasu rozstrzygnięcia nowej procedury przetargowej dotyczącej tożsamego asortymentu.
Kryt cena A
Spec www www.usk.wroc.pl
Spec war www.usk.wroc.pl
Data skl 17/06/2016
Godz skl 12:00
Miejsce Dział Zamówień Publicznych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, ul. Borowska 213, 50 - 556 Wrocław, pokój 5.04A, piętro IV,.
Termin Obowiązuje termin
Okres liczba dni 30
Czy uniewaznienie Nie

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Working hours:  Office, live chat: 800 - 1700  Support online: 24h

Michał Troc Customer service  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)