O nas

Nasze ponad 20-letnie doświadczenie w branży biurowej oraz wiedza z zakresu aplikacji internetowych umożliwiły nam stworzenie unikalnego i jedynego w swoim rodzaju narzędzia umożliwiającego intuicyjne tworzenie specyfikacji zapytań ofertowych na produkty biurowe.

Narzędzie do tworzenia i archiwizacji specyfikacji oparte jest na katalogu produktów biurowych używanych na co dzień w przedsiębiorstwach, urzędach, firmach, w wielkich i małych biurach, a także w szkole i domu. Katalog przetargibiurowe.pl składa się z wyselekcjonowanych i spełniających najwyższe parametry jakościowe produktów.

W przeszłości bardzo często spotykaliśmy się z sytuacją w której produkty biurowe w zapytaniach ofertowych były opisane tak ogólnie i nieprofesjonalnie, że w zasadzie przygotowanie oferty przez dostawcę polegało na zaproponowaniu dowolnego produktu z danej kategorii produktów. Później okazywało się, że osoba sporządzająca zapytanie ofertowe miała na myśli zupełnie inny produkt. Najczęściej powodem takich sytuacji była niewiedza, czy też nieumiejętne opisanie produktu przez zamawiającego.

Z pewnością i Państwu zdarzyło się kiedyś zamówić coś, co w praktyce okazało się czymś innym, niż oczekiwaliście. Korzystając z naszego narzędzia do tworzenia specyfikacji zapytań ofertowych już nigdy więcej taka sytuacja się nie powtórzy.

Katalog przetargibiurowe.pl zawiera szczegółowe opisy, dokładne parametry i doskonałe zdjęcia produktów. Wyposażony jest w nowoczesną i zaawansowaną wyszukiwarkę umożliwiającą odnalezienie produktu po dowolnym jego parametrze, skracając czas poszukiwania do tak cennych dla nas wszystkich sekund.

Najnowsze, na bieżąco aktualizowane dane, karty katalogowe produktów, certyfikaty i karty charakterystyki, a także spójna kategoryzacja produktów to tylko niektóre cechy wyróżniające katalog przetargibiurowe.pl.

Postanowiliśmy dać Państwu do użytku jeszcze jedną funkcjonalność – wstępną wycenę zamówienia, która wydaje się nam kluczowa dla procesów związanych z zamawianiem i przygotowaniem właściwego budżetu pod realizację kontraktów. Katalog przetargibiurowe.pl na bieżąco komunikuje się z największą w Polsce porównywarką cen produktów biurowych ofisowo.pl, dokonuje analizy cen dla każdego wybranego produktu i prezentuje wynik jako najwyższą, najniższą, oraz średnią cenę obecną w danej chwili.

Jesteśmy przekonani, że z pomocą przetargibiurowe.pl usprawnicie Państwo własne procesy biznesowe związane ze żmudnym poszukiwaniem odpowiadających Państwu produktów oraz opracowywaniem specyfikacji zapytań ofertowych.

Repozytorium wiedzy Urzędu Zamówień Publicznych  

Niezbędnik każdego uczestnika postępowania przetargowego - zebrane w jednym miejscu wszystkie najważniejsze dokumenty prawne...

Gwarancja ceny artykułów biurowych - pętla na szyi?  

W postępowaniach przetargowych podanie najniższej ceny jest w dalszym ciągu głównym, a często jedynym kryterium...

Nowa linia długopisów SCHNEIDER Slider Xite, XB  

Długopisy SCHNEIDER Slider Xite, XB wyposażone w wymienny wkład Slider 710 XB to idealne narzędzie do codziennej pracy w...

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Godziny pracy:  Biuro, live chat: 800 - 1700  Wsparcie online: 24h

Michał Troc Biuro obsługi klienta  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)