Szybka specyfikacja

Serwis przetargibiurowe.pl udostępnia zaawansowane narzędzie pozwalające w kilku kliknięciach myszką stworzyć kompletną, uniwersalną specyfikację dostosowaną do potrzeb większości instytucji. W tym celu należy przejść na podstronę "Szybkiej specyfikacji przetargowej" klikając w guzik na stronie głównej.

Pomoc

W kolejnym kroku musimy zdefiniować parametry (obszary) zamówienia, którymi jesteśmy zainteresowani. Każda grupa posiada przypisane najpopularniejsze produkty, które najczęściej znajdują się w specyfikacjach użytkowników. Aktywne obszary posiadają zaznaczenie - ciemnoszarą kreskę z lewej strony.

Pomoc

Następnie możemy zdefiniować kolejne kryteria rozszerzające lub zawężające listę produktów specyfikacji - wielkość firmy, opcje kolorów i klasa produktu.

Pomoc

Wybierając wielkość firmy definiujemy jak rozbudowane są nasze potrzeby - zrozumiałe jest, że lista produktów dla dużych firm będzie bardziej rozległa niż dla tych najmniejszych.

Pomoc

Opcje kolorów pozwolą nam odfiltrować kolorystykę produktów - możemy wybrać jeden kolor i w ten sposób otrzymać specyfikację zawierającą produkty we wiodącym kolorze; kolory główne, które oznaczają kilka dominujących kolorów danego produktu oraz wszystkie kolory - pełną gamę kolorystyczną.

Pomoc

Produkty posiadają przypisane klasy - możemy kreować specyfikację opierając się na nich. Jeżeli zależy nam na najtańszych artykułach warto zainteresować się linią ekonomiczną, analogicznie również możemy odfiltrować produkty premium. Aby otrzymać pełną gamę produktów należy zaznaczyć każdą z klas.

Pomoc

Możemy zdefiniować czy jesteśmy zainteresowani umieszczeniem w specyfikacji po jednej sztuce każdego produktu i następnie samemu zdefiniować interesującą nas liczbę sztuk czy też przyjąć wartości opakowań minimalnych - najmniejszych jednostek w jakich da sie zamówić dany produkt.

Pomoc

Liczniki pokazują nam aktualną liczbę pozycji, które znajdą się w naszej specyfikacji oraz liczbę produktów. Wartości te aktualizowane są na bieżąco na podstawie zaznaczanych opcji.

Pomoc

Jeżeli definiowanie kryteriów uznamy za zakończone naszą specyfikację możemy wygenerować klikając w przycisk "Stwórz specyfikację przetargową".

Pomoc

Przed stworzeniem zostaniemy jeszcze zapytani czy jesteśmy świadomi, że generując szybką specyfikację produkty, które dodaliśmy do nasze specyfikacji zostaną usunięte i zastąpione przez te z generatora.

Pomoc

Jeżeli nam to odpowiada klikając "OK" otrzymamy gotową listę produktów - specyfikację przetargową, którą następnie możemy zapisywać, wyceniać, eksportować oraz wysyłać do wyceny korzystając z innych narządzi serwisu przetargibiurowe.pl.

Pomoc


Repozytorium wiedzy Urzędu Zamówień Publicznych  

Niezbędnik każdego uczestnika postępowania przetargowego - zebrane w jednym miejscu wszystkie najważniejsze dokumenty prawne...

Gwarancja ceny artykułów biurowych - pętla na szyi?  

W postępowaniach przetargowych podanie najniższej ceny jest w dalszym ciągu głównym, a często jedynym kryterium...

Nowa linia długopisów SCHNEIDER Slider Xite, XB  

Długopisy SCHNEIDER Slider Xite, XB wyposażone w wymienny wkład Slider 710 XB to idealne narzędzie do codziennej pracy w...

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Godziny pracy:  Biuro, live chat: 800 - 1700  Wsparcie online: 24h

Michał Troc Biuro obsługi klienta  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)