Subskrypcja ogłoszeń przetargowych

Aby otrzymywać powiadomienia o nowych przetargach opublikowanych w Biuletynie Zamówień Publicznych musimy otworzyć widok naszego konta.

Pomoc

Z listy funkcjonalności wybierami "Twoja lista kryteriów - subskrypcja e-mail".

Pomoc

W tej chwili brak jest zdefiniowanych kryteriów - klikamy "Dodaj nowe kryterium do subskrypcji".

Pomoc

Jako nazwa kryterium wpisujemy jego opis, pod którym będzie widniał na liście - intuicyjne nazwy pozwolą nam w szybszej orientacji na liście, gdy kryteriów będzie więcej.

Pomoc

Wybierając rodzaj kodu CPV możemy zaznaczyć "Wszystkie" - otrzymamy ogłoszenia niezależnie od rodzaju przypisanego kodu CPV...

Pomoc

...lub też wybrać konkretną kategorię CPV - w tym wypadku interesują nas meble biurowe - zaznaczamy stopień dokładności kodu jako "Grupa".

Pomoc

Za pomocą rozwijanych list wybieramy interesującą nas kategorię.

Pomoc

System w polu niżej automatycznie wstawia odpowiadający jej kod z bazy kodów CPV.

Pomoc

Wpisując słowo kluczowe możemy zawęzić listę otrzymywanych przetargów - wpisujemy słowo "biuro".

Pomoc

Możemy zasubskrybować wybrany rodzaj ogłoszeń np. tylko ogłoszenia o zamówieniu. W tym wypadku zaznaczyliśmy wszystkie rodzaje.

Pomoc

Jeżeli interesuje nas wybrany obszar kraju ogłoszenia możemy odfiltrować pod względem województw.

Pomoc

Klikając "Zapisz" dodamy nasze nowe kryterium do listy.

Pomoc

Otrzymaliśmy komunikat, że kryterium zostało prawidłowo dodane.

Pomoc

Nasze kryterium znalazło się na liście - możemy je tutaj edytować lub też usunąć.

Pomoc


Repozytorium wiedzy Urzędu Zamówień Publicznych  

Niezbędnik każdego uczestnika postępowania przetargowego - zebrane w jednym miejscu wszystkie najważniejsze dokumenty prawne...

Gwarancja ceny artykułów biurowych - pętla na szyi?  

W postępowaniach przetargowych podanie najniższej ceny jest w dalszym ciągu głównym, a często jedynym kryterium...

Nowa linia długopisów SCHNEIDER Slider Xite, XB  

Długopisy SCHNEIDER Slider Xite, XB wyposażone w wymienny wkład Slider 710 XB to idealne narzędzie do codziennej pracy w...

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Godziny pracy:  Biuro, live chat: 800 - 1700  Wsparcie online: 24h

Michał Troc Biuro obsługi klienta  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)