Dostawa sprzętu stanowiącego wyposażenie pracowni zawodowych

Data publikacji 2012-12-07
Data zakończenia 2012-12-17 10:00:00
Instytucja Zespół Szkół Gastronomicznych
Miejscowość Białystok
Województwo podlaskie
Branża
  • Przemysłowy sprzęt kuchenny

Szczegóły

Numer ogłoszenia 496456 / 2012
Typ dokumentu ZP-400
Kod CPV 393140006
Adres strony internetowej siwz
BZP Zobacz

Przedmiot zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu stanowiącego wyposażenie pracowni zawodowych. Ponadto, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca:
a) zaoferował przedmiot zamówienia, zgodny z wymogami zamawiającego określonymi w niniejszej SIWZ.
b) dokonał demontażu urządzeń na miejsce których ma być zamontowany dostarczony sprzęt
c) dokonał montażu i uruchomienia dostarczonych urządzeń,
d) jeżeli zajdzie taka konieczność dostosował istniejącą instalację elektryczną, wodną, kanalizacyjną, gazową do potrzeb nowych urządzeń
e) udzielił gwarancji producenta (min. 12 miesięcy) na oferowane urządzenie objęte przedmiotem zamówienia,
f) objął wszystkie dostarczone urządzenia serwisem gwarancyjnym przez okres trwania projektu - czas między zgłoszeniem usterki a przyjazdem serwisanta nie dłuższy niż 2 dni robocze, kara za każdy dzień zwłoki wynosi 0,02% wartości zamówienia,
g) dostarczył przedmiot zamówienia własnym transportem, na własny koszt i ryzyko, w miejsce wskazane przez Zamawiającego.

Dodatkowe informacje

Biuletyn 1
Nazwa Zespół Szkół Gastronomicznych
Ulica ul. Knyszyńska 12
Nr domu 12
Miejscowość Białystok
Kod Pocztowy 15-702
Województwo podlaskie
Tel 85 6513854
Fax 85 6513405
Internet www.zsg.bialystok.pl
Regon 00018559000000
E-mail zsgastro@poczta.onet.pl
Obowiązkowa Tak
Dotyczy 1
Rodzaj zamówienia Uczelnia publiczna
Rodz zam D
Czy częsci Nie
Czy dopusza się złożenie oferty wariantowej Nie
Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających Nie
Czas Obowiązuje termin
Okres trwania zamówienia 30
Zaliczka Nie
Oswiadczenia wykluczenia 1 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 2 Tak
Dokument podmiotów Tak
Inne dokumenty Ponadto do oferty należy dołączyć następujące informacje i dokumenty: a.formularz ofertowy b.pełnomocnictwo do podpisywania oferty oraz do podpisywania zobowiązań w imieniu wykonawcy/konsorcjum (np. jeśli ofertę podpisuje osoba/osoby nie figurujące w odpisie z właściwego rejestru). c.wykaz oferowanych urządzeń Złożenie przez wykonawcę fałszywych lub stwierdzających nieprawdę dokumentów lub nierzetelnych oświadczeń mających istotne znaczenie dla prowadzonego postępowania jest karalne. Na podstawie art. 26 ust. 2b ustawy wykonawca może polegać na wiedzy i doświadczeniu, potencjale technicznym, osobach zdolnych do wykonania zamówienia lub zdolnościach finansowych innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków. Wykonawca w takiej sytuacji zobowiązany jest udowodnić zamawiającemu, iż będzie dysponował zasobami niezbędnymi do realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonaniu zamówienia. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (spółka cywilna, konsorcjum), każdy z wykonawców składa oddzielnie dokumenty wymienione w pkt III.4.2. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oraz w przypadku podmiotów, o których mowa w art. 26 ust. 2b ustawy, kopie dokumentów dotyczących odpowiednio wykonawcy lub tych podmiotów są poświadczane za zgodność z oryginałem przez wykonawcę lub te podmioty. W przypadku osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz wspólników spółek cywilnych ubiegających się o udzielenie zamówienia nie jest wymagany wpis do ewidencji działalności gospodarczej.
Niepełnosprawne Nie
Kod trybu zamówienia PN
Czy zmiana umowy Tak
Zmiana umowy Zamawiający przewiduje możliwość zmiany umowy w zakresie terminu realizacji zamówienia w przypadku powstania okoliczności których nie można było wcześniej przewidzieć a które uniemożliwiają realizację zamówienia w pożądanym terminie.
Kod kryterium A
Czy będzie aukcja Nie
Adres strony internetowej siwz www.zsg.bialystok.pl
Adres uzyskania siwz Zespół Szkół Gastronomicznych w Białymstoku Technikum Gastronomiczne ul. Knyszyńska 12 , 15-702 Białystok, pok. BIURA PROJEKTU CKP
Data składania wniosków 17/12/2012
Godzina składania wniosków 10:00
Miejsce Zespół Szkół Gastronomicznych w Białymstoku Technikum Gastronomiczne ul. Knyszyńska 12 , 15-702 Białystok, pok. BIURA PROJEKTU CKP
Termin Obowiązuje termin
Termin związania ofertą 30
Informacje dodatkowe Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt Podnoszenie kwalifikacji zawodowych uczniów Zespołu Szkół Gastronomicznych w Białymstoku współfinansowany w ramach Priorytetu IX, Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 - 2013.
Czy unieważnienie Nie
Repozytorium wiedzy Urzędu Zamówień Publicznych  

Niezbędnik każdego uczestnika postępowania przetargowego - zebrane w jednym miejscu wszystkie najważniejsze dokumenty prawne...

Gwarancja ceny artykułów biurowych - pętla na szyi?  

W postępowaniach przetargowych podanie najniższej ceny jest w dalszym ciągu głównym, a często jedynym kryterium...

Nowa linia długopisów SCHNEIDER Slider Xite, XB  

Długopisy SCHNEIDER Slider Xite, XB wyposażone w wymienny wkład Slider 710 XB to idealne narzędzie do codziennej pracy w...

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Godziny pracy:  Biuro, live chat: 800 - 1700  Wsparcie online: 24h

Michał Troc Biuro obsługi klienta  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)