Dostawa plansz interaktywnych dla 20 szkół podstawowych i ponadpodstawowych w Katowicach w ramach realizacji projektu pt. „Wędrówki szlakami nowoczesnej edukacji – zajęcia dla uczniów katowickich szkół"

Data publikacji 2017-12-19
Data zakończenia 2017-12-28 00:00:00
Instytucja Centrum Usług Wspólnych w Katowicach
Miejscowość Katowice
Województwo śląskie
Branża
  • Pomoce naukowe

Szczegóły

Numer ogłoszenia 634326-N-2017
Typ dokumentu ZP-400
Kod CPV 391621006
Adres strony internetowej siwz
BZP Zobacz

Przedmiot zamówienia

2.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa plansz interaktywnych do pracy z tablicą interaktywną podczas zajęć z różnych przedmiotów nauczania, w polskiej wersji językowej, z licencją o charakterze bezterminowym dla 20 szkół podstawowych i ponadpodstawowych zlokalizowanych na terenie miasta Katowice, w ramach realizacji projektu pt. „Wędrówki szlakami nowoczesnej edukacji – zajęcia dla uczniów katowickich szkół”:
1) Język angielski - plansze interaktywne - Program na CD-ROM /PENDRIVE, składający się
z plansz interaktywnych obejmujących tematy przygotowane zgodnie z wymaganiami podstawy programowej dla szkoły podstawowej - ilość: 32 szt.
2) Język angielski - plansze interaktywne - Program na CD-ROM /PENDRIVE, składający się
z plansz interaktywnych obejmujących tematy przygotowane zgodnie z wymaganiami podstawy programowej dla szkoły ponadpodstawowej - ilość: 13 szt.
3) Język niemiecki - plansze interaktywne - Program na CD-ROM /PENDRIVE, składający się
z plansz interaktywnych obejmujących tematy przygotowane zgodnie z wymaganiami podstawy programowej dla szkoły ponadpodstawowej - ilość: 2 szt.
4) Matematyka – plansze interaktywne - Program na CD-ROM /PENDRIVE, składający się
z plansz interaktywnych obejmujących tematy przygotowane zgodnie z wymaganiami podstawy programowej dla szkoły podstawowej - ilość: 25 szt.
5) Matematyka – plansze interaktywne - Program na CD-ROM /PENDRIVE, składający się
z plansz interaktywnych obejmujących tematy przygotowane zgodnie z wymaganiami podstawy programowej dla szkoły ponadpodstawowej - ilość: 12 szt.
6) Przyroda – plansze interaktywne - Program na CD-ROM /PENDRIVE, składający się z plansz interaktywnych obejmujących tematy przygotowane zgodnie z wymaganiami podstawy programowej dla szkoły podstawowej - ilość: 12 szt.
7) Fizyka – plansze interaktywne - Program na CD-ROM /PENDRIVE, składający się z plansz interaktywnych obejmujących tematy przygotowane zgodnie z wymaganiami podstawy programowej dla szkoły podstawowej - ilość: 5 szt.
8) Fizyka – plansze interaktywne - Program na CD-ROM /PENDRIVE, składający się z plansz interaktywnych obejmujących tematy przygotowane zgodnie z wymaganiami podstawy programowej dla szkoły ponadpodstawowej - ilość: 2 szt.
9) Chemia – plansze interaktywne - Program na CD-ROM /PENDRIVE, składający się z plansz interaktywnych obejmujących tematy przygotowane zgodnie z wymaganiami podstawy programowej dla szkoły podstawowej - ilość: 2 szt.
10) Chemia – plansze interaktywne - Program na CD-ROM /PENDRIVE, składający się z plansz interaktywnych obejmujących tematy przygotowane zgodnie z wymaganiami podstawy programowej dla szkoły ponadpodstawowej - ilość: 1 szt.
Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia dostarczony był do każdej z 20 szkół Miasta Katowice – zgodnie z Załącznikiem nr 5.

Dodatkowe informacje

GuidZP400 f84e26a8-e5fd-4fdb-8f46-dd2a6afb2aa5
Biuletyn 634326-N-2017
Zamawiajacy nazwa Centrum Usług Wspólnych w Katowicach
Regon -
Zamawiajacy adres ulica Wita Stwosza
Zamawiajacy adres numer domu 7
Zamawiajacy miejscowosc Katowice
Zamawiajacy kod pocztowy 40-040
Zamawiajacy panstwo Polska
Zamawiajacy wojewodztwo śląskie
Zamawiajacy telefon 32 2051120
Zamawiajacy email cuw@cuw.katowice.pl
Adres strony url www.cuw.katowice.pl
Zamieszczanie obowiazkowe 1
Ogloszenie dotyczy 1
Czy finansowane z unii 1
Nazwa projektu programu Projekt finansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego, Oś Priorytetowa XI Wzmocnienie potencjału edukacyjnego, Działanie 11.1 Ograniczenie przedwczesnego kończenia nauki szkolnej oraz zapewnienie równego dostępu do dobrej jakości edukacji elementarnej, kształcenia podstawowego i średniego, Poddziałanie 11.1.4 Poprawa efektywności kształcenia ogólnego – konkurs
Czy ubiegac zaklady pracy 2
Minimalny procent zatrudnienia 0%
Rodzaj zamawiajacego 9
Czy dostep dokumentow zamowienia 1
Dostep dokumentow zamowienia www.cuw.katowice.pl
Czy zamieszczona bedzie specyfikacja 1
Zamieszczona bedzie specyfikacja www.cuw.katowice.pl
Czy wymagane przeslanie ofert 1
Wymagane przeslanie ofert inny Składanie ofert w niniejszym przetargu nieograniczonym może się odbywać wyłącznie za pośrednictwem operatora pocztowego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe osobiście lub za pośrednictwem posłańca
Dopuszczone wymagane przeslanie ofert adres 40-040 Katowice, ul. Wita Stwosza 7, kancelaria
Nazwa nadana zamowieniu Dostawa plansz interaktywnych dla 20 szkół podstawowych i ponadpodstawowych w Katowicach w ramach realizacji projektu pt. „Wędrówki szlakami nowoczesnej edukacji – zajęcia dla uczniów katowickich szkół"
Numer referencyjny ZP/1247/2017
Rodzaj zamowienia 1
Okreslenie przedmiotu 2.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa plansz interaktywnych do pracy z tablicą interaktywną podczas zajęć z różnych przedmiotów nauczania, w polskiej wersji językowej, z licencją o charakterze bezterminowym dla 20 szkół podstawowych i ponadpodstawowych zlokalizowanych na terenie miasta Katowice, w ramach realizacji projektu pt. „Wędrówki szlakami nowoczesnej edukacji – zajęcia dla uczniów katowickich szkół”: 1) Język angielski - plansze interaktywne - Program na CD-ROM /PENDRIVE, składający się z plansz interaktywnych obejmujących tematy przygotowane zgodnie z wymaganiami podstawy programowej dla szkoły podstawowej - ilość: 32 szt. 2) Język angielski - plansze interaktywne - Program na CD-ROM /PENDRIVE, składający się z plansz interaktywnych obejmujących tematy przygotowane zgodnie z wymaganiami podstawy programowej dla szkoły ponadpodstawowej - ilość: 13 szt. 3) Język niemiecki - plansze interaktywne - Program na CD-ROM /PENDRIVE, składający się z plansz interaktywnych obejmujących tematy przygotowane zgodnie z wymaganiami podstawy programowej dla szkoły ponadpodstawowej - ilość: 2 szt. 4) Matematyka – plansze interaktywne - Program na CD-ROM /PENDRIVE, składający się z plansz interaktywnych obejmujących tematy przygotowane zgodnie z wymaganiami podstawy programowej dla szkoły podstawowej - ilość: 25 szt. 5) Matematyka – plansze interaktywne - Program na CD-ROM /PENDRIVE, składający się z plansz interaktywnych obejmujących tematy przygotowane zgodnie z wymaganiami podstawy programowej dla szkoły ponadpodstawowej - ilość: 12 szt. 6) Przyroda – plansze interaktywne - Program na CD-ROM /PENDRIVE, składający się z plansz interaktywnych obejmujących tematy przygotowane zgodnie z wymaganiami podstawy programowej dla szkoły podstawowej - ilość: 12 szt. 7) Fizyka – plansze interaktywne - Program na CD-ROM /PENDRIVE, składający się z plansz interaktywnych obejmujących tematy przygotowane zgodnie z wymaganiami podstawy programowej dla szkoły podstawowej - ilość: 5 szt. 8) Fizyka – plansze interaktywne - Program na CD-ROM /PENDRIVE, składający się z plansz interaktywnych obejmujących tematy przygotowane zgodnie z wymaganiami podstawy programowej dla szkoły ponadpodstawowej - ilość: 2 szt. 9) Chemia – plansze interaktywne - Program na CD-ROM /PENDRIVE, składający się z plansz interaktywnych obejmujących tematy przygotowane zgodnie z wymaganiami podstawy programowej dla szkoły podstawowej - ilość: 2 szt. 10) Chemia – plansze interaktywne - Program na CD-ROM /PENDRIVE, składający się z plansz interaktywnych obejmujących tematy przygotowane zgodnie z wymaganiami podstawy programowej dla szkoły ponadpodstawowej - ilość: 1 szt. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia dostarczony był do każdej z 20 szkół Miasta Katowice – zgodnie z Załącznikiem nr 5.
Cpv glowny przedmiot 39162100-6
Szacunkowa wartosc zamowienia calosc 0,00
Okres w dniach 28
Okreslenie warunkow Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie
Sytuacja finansowa okreslenie warunkow Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie
Zdolnosc techniczna okreslenie warunkow Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie
Zdolnosc techniczna informacje dodatkowe Poleganie na zasobach innych podmiotów [art. 22a ustawy Pzp]: 1. Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części, polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków prawnych. 2. Zamawiający jednocześnie informuje, iż „stosowna sytuacja” o której mowa w pkt 1 wystąpi wyłącznie w przypadku kiedy: a) Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji innych podmiotów udowodni Zamawiającemu, że realizując zamówienie w sposób realny będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów, w szczególności przedstawiając zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia. UWAGA: Zobowiązanie podmiotu trzeciego, albo inny dokument, służący wykazaniu udostępnienia potencjału przez podmiot trzeci w zakresie określonym w art. 22a ust. 1 „uPzp” musi zostać złożony do oferty przez wszystkich Wykonawców, którzy powołują się na potencjał podmiotu trzeciego. b) Zamawiający oceni, czy udostępniane Wykonawcy przez inne podmioty zdolności techniczne lub zawodowe lub ich sytuacja finansowa lub ekonomiczna, pozwalają na wykazanie przez Wykonawcę spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz zbada, czy nie zachodzą wobec tego podmiotu podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 24 ust. 1 pkt 13–22. c) Z zobowiązania lub innych dokumentów potwierdzających udostępnienie zasobów przez inne podmioty musi bezspornie i jednoznacznie wynikać w szczególności: zakres dostępnych Wykonawcy zasobów innego podmiotu; sposób wykorzystania zasobów innego podmiotu, przez Wykonawcę, przy wykonywaniu zamówienia; zakres i okres udziału innego podmiotu przy wykonywaniu zamówienia publicznego; czy podmiot, na zdolnościach którego Wykonawca polega w odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu dotyczących doświadczenia, zrealizuje dostawy, których wskazane zdolności dotyczą. d) Wykonawca, który polega na sytuacji finansowej lub ekonomicznej innych podmiotów, odpowiada solidarnie z podmiotem, który zobowiązał się do udostępnienia zasobów, za szkodę poniesioną przez Zamawiającego powstałą wskutek nieudostępnienia tych zasobów, chyba że za nieudostępnienie zasobów nie ponosi winy. e) Jeżeli zdolności techniczne lub zawodowe lub sytuacja ekonomiczna lub finansowa, podmiotu, o którym mowa w pkt. 1 nie potwierdzają spełnienia przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu lub zachodzą wobec tych podmiotów podstawy wykluczenia, Zamawiający żąda, aby Wykonawca w terminie określonym przez Zamawiającego: e.1. zastąpił ten podmiot innym podmiotem lub podmiotami lub e.2. zobowiązał się do osobistego wykonania odpowiedniej części zamówienia, jeżeli wykaże zdolności techniczne lub zawodowe, o których mowa w pkt 7.2.3 SIWZ. UWAGA: 1. Przepis art. 22a ust. 6 ustawy Pzp umożliwia wykonawcy, na okoliczność uzupełniania dokumentów, zmianę zgłoszonego podmiotu trzeciego na inny podmiot trzeci, albo wykazanie spełniania warunku samodzielnie własnym potencjałem wyłącznie w sytuacji, gdy w momencie składania oferty [wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu) Wykonawca opierał się, w tym zakresie, na zdolnościach podmiotów trzecich. 2. Nie jest dopuszczalne, ażeby Wykonawca samodzielnie wykazujący spełnianie warunku na etapie składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, na etapie późniejszym [uzupełnianie dokumentów] powołał się w tym względzie na potencjał podmiotu trzeciego
Czy oswiadczenie niepodleganiu wykluczenia 1
Wykaz dokumentow zaswiadczen Nie dotyczy
Zakresie warunkow udzialu Nie dotyczy
Wykaz potwierdzenie okolicznosci Nie dotyczy
Inne dokumenty niewymienione 1. Zamawiający żąda od wszystkich Wykonawców załączenia przy ofercie: oświadczenia wstępnego Wykonawcy składanego na podstawie art. 25a ust. 1 u stawy Pzp dot. spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw wykluczenia - wzór Oświadczenia stanowi Załącznik nr 2 do SIWZ. 2. W celu wstępnego potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu Zamawiający żąda od wszystkich Wykonawców: w terminie 3 dni od zamieszczenia na stronie internetowej informacji, o której mowa w art. 86 ust. 5 ustawy Pzp, oświadczenia Wykonawcy o przynależności albo braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej o której mowa w art. 22 ust. 1 pkt 23 ustawy Pzp, zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do SIWZ 3. Ponadto do oferty należy załączyć: 3.1. Formularz ofertowy - załącznik nr 1 do SIWZ; 3.2. Pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawcy – jeżeli zostało ustanowione bądź do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie przedłożone w formie oryginału lub kopii poświadczonej przez notariusza (dotyczy również spółki cywilnej); pełnomocnictwo ustanowione do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie przedłożone w formie oryginału lub kopii poświadczonej przez notariusza. 3.3. Wykonawca, który powołuje się na potencjał podmiotu trzeciego zobowiązany jest załączyć do oferty dokument(-y), np. zobowiązanie podmiotów, na zasobach których Wykonawca, będzie polegał w trybie art. 22a „uPzp”, do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia, z treści których musi wynikać w szczególności:  zakres dostępnych Wykonawcy zasobów innego podmiotu,  sposób wykorzystania zasobów innego podmiotu, przez Wykonawcę, przy wykonywaniu zamówienia publicznego,  zakres i okres udziału innego podmiotu przy wykonywaniu zamówienia publicznego,  czy podmiot, na zdolnościach którego Wykonawca polega w odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia, zrealizuje roboty budowlane, których wskazane zdolności dotyczą.
Zastosowanie procedury pzp 1
Zmiana umowy 1
Zmiana umowy tekst 1. Zakres zmian niniejszej umowy dopuszczalnych przez Zamawiającego po uprzednim uzyskaniu jego zgody w następujących przypadkach: 1) działania siły wyższej, 2) przeszkód lub warunków, które mogą mieć wpływ na realizacje dostaw, a które nie mogły być racjonalnie przewidziane przez Wykonawcę lub Zamawiającego, 2. Zmiana umowy możliwa jest także w następujących przypadkach: 1) zaistnienia omyłki pisarskiej, 2) gdy nastąpi zmiana powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację zamówienia, 3) powstania niejasności lub rozbieżności w rozumieniu pojęć użytych w umowie, których nie będzie można usunąć w inny sposób, a zmiana będzie umożliwiać usunięcie rozbieżności i doprecyzowanie umowy w celu jej jednoznacznej interpretacji.
IV 4 4 data 2017-12-28T00:00:00+01:00
IV 4 4 godzina 10:00
IV 4 4 jezyki Polski
IV 4 5 okres 30

Criterion

Kryteria 2. Termin wykonania zamówienia - skrócenie terminu wykonania przedmiotu zamówienia
Znaczenie 20,00
  
Kryteria 1. Cena oferty
Znaczenie 60,00
  
Kryteria 3. Wysokość kary umownej za każdy rozpoczęty dzień opóźnienia w wykonaniu przedmiotu umowy
Znaczenie 20,00
  
Repozytorium wiedzy Urzędu Zamówień Publicznych  

Niezbędnik każdego uczestnika postępowania przetargowego - zebrane w jednym miejscu wszystkie najważniejsze dokumenty prawne...

Gwarancja ceny artykułów biurowych - pętla na szyi?  

W postępowaniach przetargowych podanie najniższej ceny jest w dalszym ciągu głównym, a często jedynym kryterium...

Nowa linia długopisów SCHNEIDER Slider Xite, XB  

Długopisy SCHNEIDER Slider Xite, XB wyposażone w wymienny wkład Slider 710 XB to idealne narzędzie do codziennej pracy w...

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Godziny pracy:  Biuro, live chat: 800 - 1700  Wsparcie online: 24h

Michał Troc Biuro obsługi klienta  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)