| GuidZP400 |
6b854bbe-6ed6-449d-8948-3bb4f9386d2b
|
| Biuletyn |
558612-N-2018
|
| Zamawiajacy nazwa |
Centrum Badań Kosmicznych PAN
|
| Regon |
67548800000
|
| Zamawiajacy adres ulica |
ul. Bartycka
|
| Zamawiajacy miejscowosc |
Warszawa
|
| Zamawiajacy kod pocztowy |
00716
|
| Zamawiajacy panstwo |
Polska
|
| Zamawiajacy wojewodztwo |
mazowieckie
|
| Zamawiajacy telefon |
022 840 37 66
|
| Zamawiajacy fax |
022 840 31 31
|
| Zamawiajacy email |
przetargi@cbk.waw.pl
|
| Adres strony url |
www.cbk.waw.pl
|
| Zamieszczanie obowiazkowe |
1
|
| Ogloszenie dotyczy |
1
|
| Czy finansowane z unii |
1
|
| Nazwa projektu programu |
Projekt "System operacyjnego gromadzenia, udostępniania i promocjji cyforwej informacji satelitarnej o środowisku" Sat4Envi.
|
| Czy ubiegac zaklady pracy |
2
|
| Minimalny procent zatrudnienia |
0%
|
| Rodzaj zamawiajacego |
8
|
| Rodzaj zamawiajacego inny |
Instytut PAN z osobowością prawną
|
| Czy dostep dokumentow zamowienia |
1
|
| Dostep dokumentow zamowienia |
www.cbk.waw.pl
|
| Czy zamieszczona bedzie specyfikacja |
1
|
| Zamieszczona bedzie specyfikacja |
www.cbk.waw.pl
|
| Czy wymagane przeslanie ofert |
1
|
| Wymagane przeslanie ofert inny |
wymagana jest forma pisemna
|
| Dopuszczone wymagane przeslanie ofert adres |
Centrum Badań Kosmicznych PAN, ul. Bartycka 18A, 00-716 Warszawa
|
| Nazwa nadana zamowieniu |
Dostawa dwóch serwerów przeznaczonych do instalacji w szafie rack 19’’
|
| Numer referencyjny |
KP.ZP.26.10.2018
|
| Rodzaj zamowienia |
1
|
| Okreslenie przedmiotu |
Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby zamawiającego dwóch serwerów przeznaczonych do instalacji w szafie rack !9’’ o wysokości nie przekraczającej 2U. Szczegółowe wymagania techniczne dotyczące przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 6 będący integralną częścią niniejszej specyfikacji. Wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia:
- Wykonawca gwarantuje, że dostarczony sprzęt komputerowy w ramach realizacji umowy pochodzi z legalnego źródła i nie jest częścią żadnego projektu oferowanego dla innych podmiotów na terenie Unii Europejskiej.
- Do wszystkich urządzeń należy dołączyć wszelkie kable niezbędne do ich prawidłowego użytkowania (np. patchcord, kabel zasilający, kabel USB)
- Wykonawca gwarantuje, że dostarczony sprzęt komputerowy w ramach realizacji umowy będzie fabrycznie nowy z bieżącej produkcji i będzie posiadał gwarancję.
- Wykonawca zapewni dostęp do pomocy technicznej, umożliwiając zgłaszanie wad i usterek m.in. za pomocą Internetu i/lub telefonicznie
- Wykonawca zapewni zamawiającemu dostęp do aktualizacji sterowników za pośrednictwem serwisu internetowego
- Wykonawca w ofercie wskaże producenta i model wyspecyfikowanego sprzętu.
|
| Cpv glowny przedmiot |
48821000-9
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia calosc |
0,00
|
| Okres w dniach |
28
|
| Okreslenie warunkow |
Określenie warunków: Zamawiający nie wyznacza i nie opisuje szczegółowego warunku w tym zakresie.
|
| Sytuacja finansowa okreslenie warunkow |
Określenie warunków: Zamawiający nie wyznacza i nie opisuje szczegółowego warunku w tym zakresie.
|
| Zdolnosc techniczna okreslenie warunkow |
Określenie warunków: Zamawiający nie wyznacza i nie opisuje szczegółowego warunku w tym zakresie.
|
| Czy zamawiajacy przewiduje wykluczenie |
1
|
| Art 24 ust 5 pkt 1 |
1
|
| Art 24 ust 5 pkt 8 |
1
|
| Czy oswiadczenie niepodleganiu wykluczenia |
1
|
| Wykaz dokumentow zaswiadczen |
a) Odpis z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art., 24 ust. 5 pkt 1 ustawy PZP;.
b) Aktualne zaświadczenie właściwego naczelnika Urzędu Skarbowego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, lub innego dokumentu potwierdzającego, że Wykonawca zawarł porozumienie z właściwym organem w sprawie spłat tych należności wraz z ewentualnymi odsetkami lub grzywnami, w szczególności uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu;
c) Zaświadczenie właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego albo innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, lub innego dokumentu potwierdzającego, że Wykonawca zawarł porozumienie z właściwym organem w sprawie spłat tych należności wraz z ewentualnymi odsetkami lub grzywnami, w szczególności uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu;
|
| Wykaz potwierdzenie okolicznosci |
a) W celu potwierdzenia, że przedmiot zamówienia odpowiada wymaganiom określonym w SIWZ, należy do oferty dołączyć opisy w formie katalogów lub prospektów (ewentualnie zdjęć), w formie papierowej, które w sposób jednoznaczny pozwolą stwierdzić, że parametry eksploatacyjno – techniczne przedmiotu zamówienia są zgodne z wymaganiami zamawiającego;
b) Certyfikat Energy Star potwierdzający efektywność energetyczną oferowanego sprzętu lub dokumenty równoważne m.in. wydruk ze strony internetowej, potwierdzający obecność oferowanego produktu na stronie http://www.energystar.gov lub http://www.eu-energystar.org.
c) Deklaracja zgodności UE (CE - Conformité Européenne) dla zaoferowanego sprzętu komputerowego.
|
| Inne dokumenty niewymienione |
a) Parafowany projekt umowy(zaparafowany na każdej stronie i podpisany na ostatniej- Załącznik nr 4 do SIWZ)
|
| IV 4 4 data |
2018-05-23T00:00:00+02:00
|
| IV 4 4 godzina |
11:00
|
| IV 4 4 jezyki |
polski
|
| IV 4 5 okres |
30
|