Dostawa fabrycznie nowych telefonów komórkowych i urządzeń wraz z usługami telefonii komórkowej i bezprzewodowego internetu.

Data publikacji 2019-09-12
Data zakończenia 2019-09-20 00:00:00
Instytucja Zarząd Transportu Metropolitalnego
Miejscowość Katowice
Województwo śląskie
Branża
  • Telefony komórkowe

Szczegóły

Numer ogłoszenia 596460-N-2019
Typ dokumentu ZP-400
Kod CPV 322500000
Adres strony internetowej siwz
BZP Zobacz

Przedmiot zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych telefonów komórkowych i urządzeń wraz z usługami telefonii komórkowej i bezprzewodowego internetu.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
a) dostawę 133 szt. zestawów fabrycznie nowych telefonów komórkowych spełniających minimalne parametry wskazane w Załączniku nr 1 do SIWZ, w tym 4 szt. typu I oraz 129 szt. typu II,
b) dostawę 15 szt. zestawów fabrycznie nowych tabletów spełniających minimalne parametry wskazane w Załączniku nr 1 do SIWZ – typ III,
c) dostawę oraz aktywację 168 szt. kart SIM kompatybilnych z ww. telefonami i tabletami, w tym:
 133 szt. dla telefonów komórkowych, przy czym warunkiem koniecznym jest zachowanie aktualnie posiadanych numerów telefonów (98 szt.). Zamawiający udostępni nie służące do opisu przedmiotu zamówienia nr telefonów Wykonawcy, któremu udzielone zostanie zamówienie. Ewentualne przeniesienie numerów do innej sieci niż dotychczasowa (operator Orange) pokrywa Wykonawca,
 30 szt. przeznaczonych do bezprzewodowego dostępu do Internetu dla ww. tabletów oraz innych urządzeń (modemów, tabletów oraz laptopów Zamawiającego),
 4 szt. przeznaczone do obsługi centrali telefonicznych (bez dostawy telefonów),
 1 szt. przeznaczona do obsługi windy,
d) świadczenie usług telefonii komórkowej oraz bezprzewodowego Internetu dla wyżej wymienionych kart SIM.
3 Zamawiający uprawniony będzie do żądania rozszerzenia zakresu przedmiotu zamówienia na podstawie prawa opcji, o którym mowa w art. 34 ust. 5 ustawy Pzp, na warunkach określonych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SIWZ.
4 Zakres prawa opcji obejmuje do 20% przedmiotu zamówienia (po cenach nie wyższych niż zaoferowane przez Wykonawcę) i obejmuje:
a) dostawy 12 szt. zestawów fabrycznie nowych telefonów komórkowych spełniających minimalne parametry wskazane w Załączniku nr 1 do SIWZ, w tym 1 szt. typu I oraz 11 szt. typu II
b) dostawy 3 szt. zestawów fabrycznie nowych tabletów spełniających minimalne parametry wskazane w Załączniku nr 1 do SIWZ – typ III,
c) dostawy oraz aktywacje 15 szt. kart SIM kompatybilnych z ww. telefonami i tabletami (lub innymi urządzeniami Zamawiającego), w tym:
 12 szt. dla telefonów komórkowych,
 3 szt. przeznaczone do bezprzewodowego dostępu do Internetu dla tabletów (lub innych urządzeń Zamawiającego),
d) świadczenie usług telefonii komórkowej oraz bezprzewodowego Internetu dla wyżej wymienionych kart SIM.
5 Wymagania Zamawiającego dotyczące świadczenia usług telefonii komórkowej oraz bezprzewodowego Internetu:
a) nielimitowany bezpłatny dostęp do Internetu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (RP) w telefonach komórkowych, tabletach i laptopach w technologiach: LTE, EDGE (Klasa 32, EGPRS), GPRS (Klasa 32), +HSDPA - pozwalających osiągać maksymalną prędkość transmisji danych. Po przekroczeniu miesięcznego limitu danych może nastąpić spowolnienie prędkości danych dla abonamentów w Grupach abonamentowych I – III max do 1Mbit/s, bez możliwości naliczania dodatkowych opłat.
b) nielimitowane rozmowy (w ramach ryczałtu) na terenie RP, tj. połączenia głosowe (w tym połączenia na numery stacjonarne), wiadomości SMS i wiadomości MMS,
c) bezpłatne korzystanie i odsłuchiwanie poczty głosowej na terenie RP,
d) bezpłatne co najmniej 8 GB danych (korzystanie z Internetu na terenie RP) do wykorzystania w ramach okresu rozliczeniowego,
e) bezpłatna aktywacja i dezaktywacja roamingu,
f) bezpłatne połączenia przychodzące z roamingu w ramach krajów Unii Europejskiej,
g) bezpłatna identyfikacja numeru dzwoniącego (dotyczy przypadku, gdy numer ten nie jest zastrzeżony),
h) bezpłatna usługa zarządzania abonamentami i usługami dodatkowymi przez stronę internetową przez wskazanych pracowników Zamawiającego.
6. Zamawiający ma prawo do dokonania cesji do 20% numerów telefonów (kart SIM) dla osoby fizycznej lub prawnej. Koszt cesji uwzględnia Wykonawca w cenie kart SIM, a cesja jest dla Cedenta oraz Cesjonariusza bezpłatna.
7. W przypadku dokonania cesji świadczenie usług dla Cesjonariusza będzie odbywało się na warunkach ogólnych operatora.
8. Każdy zestaw telefonu komórkowego ma być wyposażony w ładowarkę sieciową, zestaw słuchawkowy, instrukcję obsługi w języku polskim. Telefony i tablety mają być oznakowane znakiem zgodności CE, mają posiadać homologację oraz spełniać, co najmniej wymagane parametry podane w Załączniku nr 1 do SIWZ. Telefony komórkowe oraz tablety muszą posiadać podpisane karty gwarancyjne, jeśli wymaga tego wystawca gwarancji.
9. Wysokość abonamentu telefonicznego na poszczególne numery telefoniczne będzie jednakowa w danej Grupie abonamentowej, gwarantując nielimitowaną ilość minut rozmów wliczonych w abonament do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne na terenie RP. Minimalna usługa internetu bezprzewodowego w abonamencie wynosi 8 GB na miesiąc (kryterium oceny ofert) dla Grupy II abonamentowej oraz 20 GB dla Grupy I abonamentowej.
Zamawiający wymaga abonamentów wg poniższego zestawienia:
Grupa I - nielimitowane minuty połączeń głosowych (w tym sms, mms ) do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne na terenie RP, usługa min 20 GB/miesiąc internetu bezprzewodowego na terenie RP, co najmniej 120 min. na połączenia na terenie Unii Europejskiej - 4 abonamenty;
Grupa II - nielimitowane minuty połączeń głosowych (w tym sms, mms) do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne na terenie RP, usługa min 8 GB/miesiąc internetu bezprzewodowego na terenie RP, co najmniej 60 min. na połączenia na terenie Unii Europejskiej -129 abonamentów;
Grupa III (tablety oraz inne urządzenia) - Internet bezprzewodowy na terenie RP bez połączeń głosowych (co najmniej 60 GB/miesiąc) - 30 abonamentów;
Grupa IV (centrala telefoniczna) - nielimitowane połączenia głosowe na terenie Unii Europejskiej - 4 abonamenty;
Grupa V - nielimitowane minuty tylko połączenia głosowe do wszystkich sieci na terenie RP - 1 abonament
10. Warunki gwarancji i serwisu:
a) okres gwarancji na telefony komórkowe i tablety nie może być krótszy niż 2 lata od dnia dostarczenia urządzeń do siedziby Zamawiającego za wyjątkiem telefonów komórkowych Typu I (realizacja gwarancji na zasadach producenta), a na baterie nie krótszy niż 6 miesięcy od dnia ich dostarczenia.
b) Wykonawca winien zapewnić pełną obsługę serwisową telefonów komórkowych w okresie gwarancji,
c) czas reakcji na zgłoszenie gwarancyjne nie może wynieść więcej niż 24 godziny od chwili zgłoszenia,
d) w ramach gwarancji Wykonawca w przypadku awarii telefonu lub tabletu powinien zapewnić dostarczenie urządzenia zastępczego o nie gorszych parametrach technicznych,
e) dopuszczalny czas naprawy telefonu i tabletu będzie określony w karcie gwarancyjnej urządzenia,
f) wszystkie naprawy i reklamacje muszą odbywać się za pośrednictwem Wykonawcy.
11. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia polegających na świadczeniu usług telefonii komórkowej oraz bezprzewodowego Internetu.

Dodatkowe informacje

GuidZP400 e849fcf7-a9cc-4577-a3a3-e3bb9670bd96
Biuletyn 596460-N-2019
Zamawiajacy nazwa Zarząd Transportu Metropolitalnego
Regon 369308114
Zamawiajacy adres ulica Barbary
Zamawiajacy adres numer domu 21A
Zamawiajacy miejscowosc Katowice
Zamawiajacy kod pocztowy 40-053
Zamawiajacy panstwo Polska
Zamawiajacy wojewodztwo śląskie
Zamawiajacy telefon +48(32)7438401,
Zamawiajacy fax +48(32)7438745
Zamawiajacy email zamowienia@metropoliaztm.pl,
Adres strony url https://www.metropoliaztm.pl
Zamieszczanie obowiazkowe 1
Ogloszenie dotyczy 1
Czy finansowane z unii 2
Czy ubiegac zaklady pracy 2
Minimalny procent zatrudnienia 0%
Rodzaj zamawiajacego 8
Rodzaj zamawiajacego inny jednostka budżetowa
Czy zamieszczona bedzie specyfikacja 1
Zamieszczona bedzie specyfikacja http://metropoliaztm.nowybip.pl/ogloszenia-biezace
Czy wymagane przeslanie ofert 1
Wymagane przeslanie ofert inny Ofertę, z zachowaniem formy pisemnej pod rygorem nieważności, należy złożyć w siedzibie Zarządu Transportu Metropolitalnego.
Dopuszczone wymagane przeslanie ofert adres 40-053 Katowice, ul. Barbary 21A, parter - pokój nr 011 (kancelaria) w godzinach od 7:00 do 15:00
Nazwa nadana zamowieniu Dostawa fabrycznie nowych telefonów komórkowych i urządzeń wraz z usługami telefonii komórkowej i bezprzewodowego internetu.
Numer referencyjny ZP/DO/1/PZ/23/19
Rodzaj zamowienia 1
Okreslenie przedmiotu 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych telefonów komórkowych i urządzeń wraz z usługami telefonii komórkowej i bezprzewodowego internetu. 2. Zakres zamówienia obejmuje: a) dostawę 133 szt. zestawów fabrycznie nowych telefonów komórkowych spełniających minimalne parametry wskazane w Załączniku nr 1 do SIWZ, w tym 4 szt. typu I oraz 129 szt. typu II, b) dostawę 15 szt. zestawów fabrycznie nowych tabletów spełniających minimalne parametry wskazane w Załączniku nr 1 do SIWZ – typ III, c) dostawę oraz aktywację 168 szt. kart SIM kompatybilnych z ww. telefonami i tabletami, w tym:  133 szt. dla telefonów komórkowych, przy czym warunkiem koniecznym jest zachowanie aktualnie posiadanych numerów telefonów (98 szt.). Zamawiający udostępni nie służące do opisu przedmiotu zamówienia nr telefonów Wykonawcy, któremu udzielone zostanie zamówienie. Ewentualne przeniesienie numerów do innej sieci niż dotychczasowa (operator Orange) pokrywa Wykonawca,  30 szt. przeznaczonych do bezprzewodowego dostępu do Internetu dla ww. tabletów oraz innych urządzeń (modemów, tabletów oraz laptopów Zamawiającego),  4 szt. przeznaczone do obsługi centrali telefonicznych (bez dostawy telefonów),  1 szt. przeznaczona do obsługi windy, d) świadczenie usług telefonii komórkowej oraz bezprzewodowego Internetu dla wyżej wymienionych kart SIM. 3 Zamawiający uprawniony będzie do żądania rozszerzenia zakresu przedmiotu zamówienia na podstawie prawa opcji, o którym mowa w art. 34 ust. 5 ustawy Pzp, na warunkach określonych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SIWZ. 4 Zakres prawa opcji obejmuje do 20% przedmiotu zamówienia (po cenach nie wyższych niż zaoferowane przez Wykonawcę) i obejmuje: a) dostawy 12 szt. zestawów fabrycznie nowych telefonów komórkowych spełniających minimalne parametry wskazane w Załączniku nr 1 do SIWZ, w tym 1 szt. typu I oraz 11 szt. typu II b) dostawy 3 szt. zestawów fabrycznie nowych tabletów spełniających minimalne parametry wskazane w Załączniku nr 1 do SIWZ – typ III, c) dostawy oraz aktywacje 15 szt. kart SIM kompatybilnych z ww. telefonami i tabletami (lub innymi urządzeniami Zamawiającego), w tym:  12 szt. dla telefonów komórkowych,  3 szt. przeznaczone do bezprzewodowego dostępu do Internetu dla tabletów (lub innych urządzeń Zamawiającego), d) świadczenie usług telefonii komórkowej oraz bezprzewodowego Internetu dla wyżej wymienionych kart SIM. 5 Wymagania Zamawiającego dotyczące świadczenia usług telefonii komórkowej oraz bezprzewodowego Internetu: a) nielimitowany bezpłatny dostęp do Internetu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (RP) w telefonach komórkowych, tabletach i laptopach w technologiach: LTE, EDGE (Klasa 32, EGPRS), GPRS (Klasa 32), +HSDPA - pozwalających osiągać maksymalną prędkość transmisji danych. Po przekroczeniu miesięcznego limitu danych może nastąpić spowolnienie prędkości danych dla abonamentów w Grupach abonamentowych I – III max do 1Mbit/s, bez możliwości naliczania dodatkowych opłat. b) nielimitowane rozmowy (w ramach ryczałtu) na terenie RP, tj. połączenia głosowe (w tym połączenia na numery stacjonarne), wiadomości SMS i wiadomości MMS, c) bezpłatne korzystanie i odsłuchiwanie poczty głosowej na terenie RP, d) bezpłatne co najmniej 8 GB danych (korzystanie z Internetu na terenie RP) do wykorzystania w ramach okresu rozliczeniowego, e) bezpłatna aktywacja i dezaktywacja roamingu, f) bezpłatne połączenia przychodzące z roamingu w ramach krajów Unii Europejskiej, g) bezpłatna identyfikacja numeru dzwoniącego (dotyczy przypadku, gdy numer ten nie jest zastrzeżony), h) bezpłatna usługa zarządzania abonamentami i usługami dodatkowymi przez stronę internetową przez wskazanych pracowników Zamawiającego. 6. Zamawiający ma prawo do dokonania cesji do 20% numerów telefonów (kart SIM) dla osoby fizycznej lub prawnej. Koszt cesji uwzględnia Wykonawca w cenie kart SIM, a cesja jest dla Cedenta oraz Cesjonariusza bezpłatna. 7. W przypadku dokonania cesji świadczenie usług dla Cesjonariusza będzie odbywało się na warunkach ogólnych operatora. 8. Każdy zestaw telefonu komórkowego ma być wyposażony w ładowarkę sieciową, zestaw słuchawkowy, instrukcję obsługi w języku polskim. Telefony i tablety mają być oznakowane znakiem zgodności CE, mają posiadać homologację oraz spełniać, co najmniej wymagane parametry podane w Załączniku nr 1 do SIWZ. Telefony komórkowe oraz tablety muszą posiadać podpisane karty gwarancyjne, jeśli wymaga tego wystawca gwarancji. 9. Wysokość abonamentu telefonicznego na poszczególne numery telefoniczne będzie jednakowa w danej Grupie abonamentowej, gwarantując nielimitowaną ilość minut rozmów wliczonych w abonament do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne na terenie RP. Minimalna usługa internetu bezprzewodowego w abonamencie wynosi 8 GB na miesiąc (kryterium oceny ofert) dla Grupy II abonamentowej oraz 20 GB dla Grupy I abonamentowej. Zamawiający wymaga abonamentów wg poniższego zestawienia: Grupa I - nielimitowane minuty połączeń głosowych (w tym sms, mms ) do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne na terenie RP, usługa min 20 GB/miesiąc internetu bezprzewodowego na terenie RP, co najmniej 120 min. na połączenia na terenie Unii Europejskiej - 4 abonamenty; Grupa II - nielimitowane minuty połączeń głosowych (w tym sms, mms) do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne na terenie RP, usługa min 8 GB/miesiąc internetu bezprzewodowego na terenie RP, co najmniej 60 min. na połączenia na terenie Unii Europejskiej -129 abonamentów; Grupa III (tablety oraz inne urządzenia) - Internet bezprzewodowy na terenie RP bez połączeń głosowych (co najmniej 60 GB/miesiąc) - 30 abonamentów; Grupa IV (centrala telefoniczna) - nielimitowane połączenia głosowe na terenie Unii Europejskiej - 4 abonamenty; Grupa V - nielimitowane minuty tylko połączenia głosowe do wszystkich sieci na terenie RP - 1 abonament 10. Warunki gwarancji i serwisu: a) okres gwarancji na telefony komórkowe i tablety nie może być krótszy niż 2 lata od dnia dostarczenia urządzeń do siedziby Zamawiającego za wyjątkiem telefonów komórkowych Typu I (realizacja gwarancji na zasadach producenta), a na baterie nie krótszy niż 6 miesięcy od dnia ich dostarczenia. b) Wykonawca winien zapewnić pełną obsługę serwisową telefonów komórkowych w okresie gwarancji, c) czas reakcji na zgłoszenie gwarancyjne nie może wynieść więcej niż 24 godziny od chwili zgłoszenia, d) w ramach gwarancji Wykonawca w przypadku awarii telefonu lub tabletu powinien zapewnić dostarczenie urządzenia zastępczego o nie gorszych parametrach technicznych, e) dopuszczalny czas naprawy telefonu i tabletu będzie określony w karcie gwarancyjnej urządzenia, f) wszystkie naprawy i reklamacje muszą odbywać się za pośrednictwem Wykonawcy. 11. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia polegających na świadczeniu usług telefonii komórkowej oraz bezprzewodowego Internetu.
Cpv glowny przedmiot 32250000-0
Szacunkowa wartosc zamowienia calosc 0,00
Data rozpoczecia 2019-10-26T00:00:00+02:00
Data zakonczenia 2021-10-25T00:00:00+02:00
Okreslenie warunkow O udzielenie zamówienia może ubiegać się Wykonawca, który jest przedsiębiorcą telekomunikacyjnym wpisanym do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 i art. 224 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2018 r. poz. 1954, z późn. zm.), prowadzonym przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej
Informacje dodatkowe okreslenie warunkow Każdy Wykonawca, który będzie świadczył usługi telefonii komórkowej oraz bezprzewodowego Internetu ma spełniać warunek, o którym mowa w sekcji III.1.1.
Czy oswiadczenie niepodleganiu wykluczenia 1
Inne dokumenty niewymienione 1. Wykonawca składa wraz z ofertą aktualne na dzień składania ofert oświadczenie stanowiące wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania oraz spełnia warunek udziału w postępowaniu, o którym mowa w sekcji III.1.1. 2. Jeżeli Wykonawcy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, o którym mowa w pkt 1, składa każdy Wykonawca. Oświadczenie potwierdza, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania oraz spełnia warunek udziału w postępowaniu w zakresie, w którym wykazuje jego spełnianie. 4. Zamawiający nie wymaga, za wyjątkiem oświadczenia wskazanego w pkt 1, złożenia oświadczeń i dokumentów potwierdzających spełnianie warunku udziału w postępowaniu określonego sekcji III.1.1. Zamawiający, niezwłocznie po otwarciu ofert zamieści na stronie internetowej informacje, o których mowa w art. 86 ust. 5 ustawy Pzp, w szczególności dotyczące firm oraz adresów Wykonawców, którzy złożyli oferty w terminie. Wykonawca, w terminie 3 dni od zamieszczenia na stronie internetowej tych informacji, przekazuje Zamawiającemu, bez wezwania: 5. Oświadczenie o przynależności albo braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, o której mowa w art. 24 ust. 1 pkt 23 ustawy Pzp (zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 6 do SIWZ). 6. Jeżeli w terminie, o którym mowa w sekcji IV.6.2, zostanie złożona jedna oferta, Wykonawca nie przekazuje Zamawiającemu oświadczenia, o którym mowa w pkt 5.
Czy wadium 1
Wadium Wadium w wysokości 5 000 zł (słownie: pięć tysięcy złotych 00/100) Wykonawca powinien wnieść przed upływem terminu składania ofert, określonego w sekcji IV.6.2 ogłoszenia.
Zastosowanie procedury pzp 1
IV 4 4 data 2019-09-20T00:00:00+02:00
IV 4 4 godzina 09:00
IV 4 4 jezyki polski
IV 4 5 data 2019-10-18T00:00:00+02:00
IV 6 6 1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), zwanego dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że: a) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zarząd Transportu Metropolitalnego z siedzibą w Katowicach (40-053), ul. Barbary 21A, tel. 32-74-38-401, faks 32-251-97-45, b) we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych może się Pan/Pani kontaktować z inspektorem ochrony danych osobowych: - pisemnie na adres: ul. Barbary 21A, 40-053 Katowice, - elektronicznie na adres e-mail: iod@metropoliaztm.pl , c) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c. RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę fabrycznie nowych telefonów komórkowych i urządzeń wraz z usługami telefonii komórkowej i bezprzewodowego internetu (znak sprawy: ZP/DO/1/PZ/23/19), d) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 8 oraz art. 96 ust. 3 ustawy Pzp, e) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 97 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, f) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp, g) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO, h) posiada Pani/Pan: - na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących, - na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych, przy czym skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu postępowania oraz jego załączników, - na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO, przy czym prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego, - prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO, i) nie przysługuje Pani/Panu: - w związku z art. 17 ust. 3 lit. b., d. lub e. RODO prawo do usunięcia danych osobowych, - prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO, - na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c. RODO. 2. Na podstawie art. 8a ust. 5 ustawy Pzp Zamawiający informuje, że: a) w przypadku gdy wykonanie obowiązków, o których mowa w art. 15 ust. 1–3 RODO, wymagałoby niewspółmiernie dużego wysiłku, Zamawiający może żądać od osoby, której dane dotyczą, wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy postępowania „Dostawa fabrycznie nowych telefonów komórkowych i urządzeń wraz z usługami telefonii komórkowej i bezprzewodowego internetu: ZP/DO/1/PZ/23/19, b) wystąpienie z żądaniem, o którym mowa w art. 18 ust. 1 RODO, nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, c) w zakresie protokołu postępowania, o którym mowa w art. 96 ust. 1 ustawy Pzp, w przypadku gdy wykonanie obowiązków, o których mowa w art. 15 ust. 1–3 RODO, wymagałoby niewspółmiernie dużego wysiłku, Zamawiający może żądać od osoby, której dane dotyczą, wskazania dodatkowych informacji, o których mowa w lit. a.

Criterion

Kryteria termin dostawy
Znaczenie 20,00
  
Kryteria cena oferty
Znaczenie 60,00
  
Kryteria ilość GB internetu
Znaczenie 20,00
  
Repozytorium wiedzy Urzędu Zamówień Publicznych  

Niezbędnik każdego uczestnika postępowania przetargowego - zebrane w jednym miejscu wszystkie najważniejsze dokumenty prawne...

Gwarancja ceny artykułów biurowych - pętla na szyi?  

W postępowaniach przetargowych podanie najniższej ceny jest w dalszym ciągu głównym, a często jedynym kryterium...

Nowa linia długopisów SCHNEIDER Slider Xite, XB  

Długopisy SCHNEIDER Slider Xite, XB wyposażone w wymienny wkład Slider 710 XB to idealne narzędzie do codziennej pracy w...

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Godziny pracy:  Biuro, live chat: 800 - 1700  Wsparcie online: 24h

Michał Troc Biuro obsługi klienta  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)