Przetarg na palety drewniane i kaptury foliowe

Data publikacji 2013-08-28
Data zakończenia 2013-09-10 12:00:00
Instytucja Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych, Oddział Materiałów Ogniotrwałych w Gliwicach
Miejscowość Gliwice
Województwo śląskie
Branża
  • Nakrycia głowy i dodatki

Szczegóły

Numer ogłoszenia 346906 / 2013
Typ dokumentu ZP-400
Kod CPV 441430004, 184433308
Adres strony internetowej siwz
BZP Zobacz

Przedmiot zamówienia

CZĘŚĆ 1
a) Paleta drewniana, przemysłowa, nowa, typu EURO 1200x800 mm w ilośći do
b) Paleta drewniana, przemysłowa nowa, typu EURO 800x600 mm w ilośći do 300 szt.

CZĘŚĆ 2
a) Kaptur foliowy 1250x2Fx430x1700 mm w ilośći do 3000 szt.
b) Kaptur foliowy 1250x2Fx430x1500 mm w ilośći do 500 szt.
c) Kaptur foliowy 1250x2Fx430x1200 mm w ilośći do 300 szt
d) Kaptur foliowy 1250x2Fx430x1000 mm w ilośći do 300 szt.
e) Kaptur foliowy 1250x2Fx520x2100 mmw ilośći do 2000 szt.

Dodatkowe informacje

Biuletyn 1
Nazwa Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych, Oddział Materiałów Ogniotrwałych w Gliwicach
Ulica ul. Toszecka 99
Nr domu 99
Miejscowość Gliwice
Kod Pocztowy 44-100
Województwo śląskie
Tel 32 2701801
Fax 32 2701934
Internet www.icimb.pl
Regon 00005637700045
E-mail imo6@imo.gliwice.pl
Obowiązkowa Tak
Dotyczy 1
Rodzaj zamówienia Podmiot prawa publicznego
Rodz zam D
Czy częsci Tak
Liczba częsci 2
Czy dopusza się złożenie oferty wariantowej Nie
Czy dialog Nie
Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających Nie
Czas Obowiązuje termin
Czas w miesiącach 12
Zaliczka Nie
Uprawnienie Z uwagi na charakter przedmiotu zamówienia Zamawiający nie opisuje sposobu oceny spełniania warunków w postępowaniu, o których mowa w art. 22.1 ustawy Pzp.
Wiedza Z uwagi na charakter przedmiotu zamówienia Zamawiający nie opisuje sposobu oceny spełniania warunków w postępowaniu, o których mowa w art. 22.1 ustawy Pzp.
Potencjał Z uwagi na charakter przedmiotu zamówienia Zamawiający nie opisuje sposobu oceny spełniania warunków w postępowaniu, o których mowa w art. 22.1 ustawy Pzp.
Zdolne Z uwagi na charakter przedmiotu zamówienia Zamawiający nie opisuje sposobu oceny spełniania warunków w postępowaniu, o których mowa w art. 22.1 ustawy Pzp.
Sytuacja Z uwagi na charakter przedmiotu zamówienia Zamawiający nie opisuje sposobu oceny spełniania warunków w postępowaniu, o których mowa w art. 22.1 ustawy Pzp.
Oswiadczenia wykluczenia 1 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 2 Tak
Dok grup kap 1 Tak
Dokument podmiotów Tak
Dok potw 5 Tak
Inne dokumenty potwierdzające a) opis techniczny wg wzoru załącznika nr 1a, 2a potwierdzający i gwarantujący wymagane przez Zamawiającego parametry techniczno-jakościowe przedmiotu zamówienia.
Inne dokumenty Ponadto Zamawiający wymaga przedstawienia wraz z ofertą: a) formularza oferty - załącznik nr 1 i 2 wraz z: - wykazem podwykonawców oraz zakresem wykonywanych przez nich prac /jeżeli występują/, - listą podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej /jeżeli występują//; w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. (Dz. U. z 2007., nr 50, poz. 331 z późn. zm.) b) statusu prawnego Wykonawcy - załącznik nr 5 c) parafowanego wzoru umowy - załącznik nr 6, d) certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością lub wypełnionej ankiety oceny systemu jakości - załącznik nr 7
Niepełnosprawne Nie
Kod trybu zamówienia PN
Czy zmiana umowy Tak
Zmiana umowy Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany umowy w trakcie jej realizacji w zakresie: a) wydłużenia terminu określonego w §2 ust. 1 w sytuacjach nie zrealizowania pełnego zakresu dostaw określonych w §1 ust. 1 /ilości/. b) ustawowej zmiany stawki podatku VAT.
Kod kryterium A
Adres strony internetowej siwz www.icimb.pl
Adres uzyskania siwz Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych , Oddział Materiałów Ogniotrwałych, ul. Toszecka 99, 44-100 Gliwice, pokój nr 203
Data składania wniosków 10/09/2013
Godzina składania wniosków 12:00
Miejsce Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych , Oddział Materiałów Ogniotrwałych, ul. Toszecka 99, 44-100 Gliwice, pokój nr 127
Termin Obowiązuje termin
Termin związania ofertą 30
Czy unieważnienie Nie
Repozytorium wiedzy Urzędu Zamówień Publicznych  

Niezbędnik każdego uczestnika postępowania przetargowego - zebrane w jednym miejscu wszystkie najważniejsze dokumenty prawne...

Gwarancja ceny artykułów biurowych - pętla na szyi?  

W postępowaniach przetargowych podanie najniższej ceny jest w dalszym ciągu głównym, a często jedynym kryterium...

Nowa linia długopisów SCHNEIDER Slider Xite, XB  

Długopisy SCHNEIDER Slider Xite, XB wyposażone w wymienny wkład Slider 710 XB to idealne narzędzie do codziennej pracy w...

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Godziny pracy:  Biuro, live chat: 800 - 1700  Wsparcie online: 24h

Michał Troc Biuro obsługi klienta  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)