Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji projektu Marka Łódzkie promuje - budowanie, pozycjonowanie i promowanie marki województwa łódzkiego w latach 2013-2015

Data publikacji 2015-08-27
Data zakończenia 2015-09-04 10:00:00
Instytucja Województwo Łódzkie
Miejscowość Łódź
Województwo łódzkie
Branża
  • Materiały reklamowe,
  • Aparatura i sprzęt do celów demonstracyjnych,
  • Odzież nocna,
  • Koszulki

Szczegóły

Numer ogłoszenia 127205 / 2015
Typ dokumentu ZP-400
Kod CPV 224620006, 392941000, 183184005, 183310008
Adres strony internetowej siwz
BZP Zobacz

Przedmiot zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji projektu Marka Łódzkie promuje - budowanie, pozycjonowanie i promowanie marki województwa łódzkiego w latach 2013-2015 z podziałem na 7 Części/Zadań.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SIWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych CZĘŚCI oraz Załącznik Nr 8 do SIWZ - projekt umowy

Opis

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych, tj. notesów, na potrzeby realizacji projektu Marka Łódzkie promuje - budowanie, pozycjonowanie i promowanie marki województwa łódzkiego w latach 2013-2015.
poz. 1.1. Notes A4 z nadrukiem - 5.000 szt.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych, tj. magnesów i czyścików, na potrzeby realizacji projektu Marka Łódzkie promuje - budowanie, pozycjonowanie i promowanie marki województwa łódzkiego w latach 2013-2015:
poz. 2.1. Magnes o dowolnym kształcie - 10.000 szt.;
poz. 2.2. Czyścik do ekranów LCD - 5.000 szt.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych, tj. toreb papierowych, na potrzeby realizacji projektu Marka Łódzkie promuje - budowanie, pozycjonowanie i promowanie marki województwa łódzkiego w latach 2013-2015:
poz. 3.1. Ekologiczna torba z papieru prążkowanego (kraft) - 1.000 szt.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych, tj. koszulek, na potrzeby realizacji projektu Marka Łódzkie promuje - budowanie, pozycjonowanie i promowanie marki województwa łódzkiego w latach 2013-2015:
poz. 4.1. T-shirt damski biały-kocham łódzkie - 400 szt.;
poz. 4.2. T-shirt damski grafitowy-kocham łódzkie - 400 szt.;
poz. 4.3. T-shirt damski biały-jedyna w regionie - 400 szt.;
poz. 4.4. T-shirt damski grafitowy-jedyna w regionie - 400 szt.;
poz. 4.5. T-shirt męski-kocham łódzkie - 400 szt.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych, tj. organizerów podróżnych, na potrzeby realizacji projektu Marka Łódzkie promuje - budowanie, pozycjonowanie i promowanie marki województwa łódzkiego w latach 2013-2015:
poz. 5.1. Organizer podróżny na dokumenty - 450 szt.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych, tj. przenośnych ładowarek, na potrzeby realizacji projektu Marka Łódzkie promuje - budowanie, pozycjonowanie i promowanie marki województwa łódzkiego w latach 2013-2015:
poz. 6.1. Przenośna ładowarka typu Powerbank - 100 szt.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych, tj. worków żeglarskich, na potrzeby realizacji projektu Marka Łódzkie promuje - budowanie, pozycjonowanie i promowanie marki województwa łódzkiego w latach 2013-2015:
Poz. 7.1. Worek żeglarski/worek na buty - 2.100 szt.

Dodatkowe informacje

Biuletyn 1
Nazwa Województwo Łódzkie
Ulica al. Piłsudskiego 8
Nr domu 8
Miejscowość Łódź
Kod Pocztowy 90-051
Województwo łódzkie
Tel 042 6633385, 6633384
Fax 042 6633391
Internet www.lodzkie.pl
Regon 47207171500000
E-mail or.info@lodzkie.pl
Obowiązkowa Tak
Dotyczy 1
Rodzaj zamówienia Administracja samorządowa
Rodz zam D
Czy częsci Tak
Liczba częsci 7
Czy dopusza się złożenie oferty wariantowej Nie
Czy dialog Nie
Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających Nie
Czas Obowiązuje termin
Okres trwania zamówienia 29
Wadium Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium
Zaliczka Nie
Uprawnienie Zamawiający odstępuje od opisu sposobu dokonywania oceny spełniania warunków w tym zakresie.
Wiedza a) dotyczy CZĘŚCI od Nr 1 do Nr 3: Zamawiający odstępuje od opisu sposobu dokonywania oceny spełniania warunków w tym zakresie; b) dotyczy CZĘŚCI Nr 4: opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku: Zamawiający uzna, że Wykonawcy spełniają niniejszy warunek, jeżeli wykażą, iż w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, należycie wykonali (zakończyli), co najmniej dwie dostawy koszulek z wykonanym znakowaniem (nadruk/haft); c) dotyczy CZĘŚCI od Nr 5 do Nr 7: Zamawiający odstępuje od opisu sposobu dokonywania oceny spełniania warunków w tym zakresie.
Potencjał Zamawiający odstępuje od opisu sposobu dokonywania oceny spełniania warunków w tym zakresie
Zdolne Zamawiający odstępuje od opisu sposobu dokonywania oceny spełniania warunków w tym zakresie
Sytuacja Zamawiający odstępuje od opisu sposobu dokonywania oceny spełniania warunków w tym zakresie
Oswiadczenie potwierdzenia 4 Tak
Oswiadczenie potwierdzenia 5 Tak
Oswiadczenie potwierdzenia opis 5 Za główne dostawy Zamawiający przyjmuje dostawy materiałów promocyjnych. Zamawiający wymaga, aby w wykazie głównych dostaw znalazły się również dostawy potwierdzające spełnienie warunku udziału w postępowaniu dotyczącego posiadania wiedzy i doświadczenia, o którym mowa w pkt III.3.2 niniejszego ogłoszenia. Zamawiający wymaga załączenia dowodów, o których mowa poniżej tylko odnośnie dostaw potwierdzających spełnianie warunku udziału w postępowaniu dotyczącego posiadania wiedzy i doświadczenia. Dowodami potwierdzającymi czy dostawy zostały wykonane należycie są: a) poświadczenie; b) oświadczenie wykonawcy - jeżeli z uzasadnionych przyczyn o obiektywnym charakterze Wykonawca nie jest w stanie uzyskać poświadczenia, o którym mowa w punkcie a). Przez poświadczenie należy rozumieć dokument potwierdzający określone fakty lub wiedzę wystawcy, którego wystawcą nie jest wykonawca. Poświadczeniem będą zatem zarówno dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, np. referencje, jak i dokumenty wystawione przez inny podmiot, który posiada kompetencje, by poświadczyć określone fakty. W przypadku gdy Zamawiający jest podmiotem, na rzecz którego dostawy wskazane w wykazie zostały wcześniej wykonane, Wykonawca nie ma obowiązku przedkładania dowodów, o których mowa powyżej.
Oswiadczenia wykluczenia 1 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 2 Tak
Dok grup kap 1 Tak
Dokument podmiotów Tak
Inne dokumenty 1. W przypadku, gdy Wykonawca będzie polegał na zasobach innych podmiotów niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków na zasadach określonych w art. 26 ust. 2b ustawy Pzp, Wykonawca zobowiązany jest udowodnić Zamawiającemu, że będzie dysponował zasobami niezbędnymi do realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonywaniu zamówienia lub inny dokument, z którego będzie jednoznacznie wynikać uprawnienie do dysponowania zasobami niezbędnymi do realizacji zamówienia. Uwaga: Treść zobowiązania lub innego dokumentu podmiotu trzeciego musi określać: a) zakres dostępnych wykonawcy zasobów innego podmiotu, b) sposób wykorzystania zasobów innego podmiotu, przez wykonawcę, przy wykonywaniu zamówienia, c) zakres i okres udziału innego podmiotu przy wykonywaniu zamówienia. 2. Obok wymaganych oświadczeń i dokumentów potwierdzających spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz dokumentów, jakie mają dostarczyć wykonawcy w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia z powodu niespełnienia warunków, o których mowa w art. 24 ust. 1 oraz ust 2 pkt 5) ustawy Pzp, do oferty należy dołączyć także (jeżeli dotyczy): - w przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (np. konsorcjum, spółka cywilna tj. wspólnicy spółki cywilnej) - pełnomocnictwo do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia do reprezentowania Wykonawców w postępowaniu albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy (w przypadku wspólników spółek cywilnych nie jest wymagane składanie pełnomocnictwa, gdy z załączonych do oferty dokumentów wynika umocowanie dla wspólnika podpisującego ofertę i załączone do niej dokumenty, do reprezentowania spółki cywilnej), - w przypadku, gdy ofertę podpisuje osoba, która nie jest wskazana we właściwym rejestrze - odpowiednie pełnomocnictwo.
Niepełnosprawne Nie
Kod trybu zamówienia PN
Kod kryterium B
Kryt 1p 60
Kryt 2 Termin
Kryt 2p 40
Adres strony internetowej siwz www.bip.lodzkie.pl
Adres uzyskania siwz Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Biuro Zamówień Publicznych, al. Piłsudskiego 8, 90-051, Łódź, piętro XV, pok. 1520
Data składania wniosków 04/09/2015
Godzina składania wniosków 10:00
Miejsce Marszałkowski Województwa Łódzkiego, al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź, parter - Biuro Podawcze.
Termin Obowiązuje termin
Termin związania ofertą 30
Informacje dodatkowe 1. Przedmiot zamówienia jest finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu województwa łódzkiego. 2. Informacje uzupełniające do punktu II.2 niniejszego ogłoszenia: TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA - Dotyczy wszystkich CZĘŚCI: Termin wykonania przedmiotu umowy wynosi maksymalnie 29 dni od daty podpisania umowy, w tym: a) Zamawiający dostarczy Wykonawcy, w dniu podpisania umowy, projekty graficzne nadruków, które będą zamieszczane na materiałach promocyjnych. b) Wykonawca wykona i przedstawi Zamawiającemu w terminie 2 dni od dnia otrzymania projektów od Zamawiającego wizualizację dla każdego materiału promocyjnego z nadrukiem zgodnym z opisem przedmiotu zamówienia. c) Zamawiający ma prawo do zgłoszenia uwag do przesłanych wizualizacji w terminie 2 dni od daty ich otrzymania. Wykonawca zobowiązany jest je uwzględnić i po naniesieniu korekty, przekazać wizualizacje do ponownej akceptacji Zamawiającego w terminie 2 dni od dnia zgłoszenia przez Zamawiającego uwag. Zamawiający zobowiązuje się do ostatecznego zatwierdzenia wizualizacji w terminie 2 dni od ich otrzymania. d) Dostawa zostanie zrealizowana w terminie maksymalnie 21 dni od dnia akceptacji przez Zamawiającego wizualizacji przesłanych przez Wykonawcę. UWAGA: Termin, o którym mowa w pkt d) powyżej może ulec skróceniu, w zależności od zaproponowanego przez Wykonawcę w kryterium Termin terminu realizacji rozumianego, jako liczba dni kalendarzowych od daty ostatecznego zatwierdzenia przez Zamawiającego wizualizacji nadruków.
Czy unieważnienie Nie
Repozytorium wiedzy Urzędu Zamówień Publicznych  

Niezbędnik każdego uczestnika postępowania przetargowego - zebrane w jednym miejscu wszystkie najważniejsze dokumenty prawne...

Gwarancja ceny artykułów biurowych - pętla na szyi?  

W postępowaniach przetargowych podanie najniższej ceny jest w dalszym ciągu głównym, a często jedynym kryterium...

Nowa linia długopisów SCHNEIDER Slider Xite, XB  

Długopisy SCHNEIDER Slider Xite, XB wyposażone w wymienny wkład Slider 710 XB to idealne narzędzie do codziennej pracy w...

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Godziny pracy:  Biuro, live chat: 800 - 1700  Wsparcie online: 24h

Michał Troc Biuro obsługi klienta  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)