GuidZP400 |
8271f764-64e6-42ab-a906-a30a315567f8
|
Biuletyn |
514397-N-2017
|
Zamawiajacy nazwa |
Miejskie Centrum Medyczne im. dr Karola Jonschera w Łodzi
|
Regon |
47223718500000
|
Zamawiajacy adres ulica |
ul. Milionowa
|
Zamawiajacy adres numer domu |
14
|
Zamawiajacy miejscowosc |
Łódź
|
Zamawiajacy kod pocztowy |
93113
|
Zamawiajacy panstwo |
Polska
|
Zamawiajacy wojewodztwo |
łódzkie
|
Zamawiajacy telefon |
426 761 790
|
Zamawiajacy fax |
426 761 785
|
Zamawiajacy email |
przetargi@jonscher.pl
|
Adres strony url |
bip.jonscher.pl
|
Zamieszczanie obowiazkowe |
1
|
Ogloszenie dotyczy |
1
|
Czy finansowane z unii |
2
|
Czy ubiegac zaklady pracy |
2
|
Minimalny procent zatrudnienia |
0%
|
Rodzaj zamawiajacego |
3
|
Czy dostep dokumentow zamowienia |
1
|
Dostep dokumentow zamowienia |
bip.jonscher.pl
|
Czy zamieszczona bedzie specyfikacja |
1
|
Zamieszczona bedzie specyfikacja |
bip.jonscher.pl
|
Wymagane przeslanie ofert inny |
Ofertę należy złożyć w budynku Dyrekcji Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi
|
Dopuszczone wymagane przeslanie ofert adres |
ul. Milionowa 14, 93-113 Łódź, pawilon C, pokój nr 1 (sekretariat)
|
Nazwa nadana zamowieniu |
Sukcesywne dostarczanie osprzętu medycznego do Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi
|
Numer referencyjny |
Postępowanie nr 27/2017
|
Rodzaj zamowienia |
1
|
Czy podzielone na czesci |
1
|
Oferty lub wnioski |
2
|
Maksymalna liczba czesci |
35
|
Okreslenie przedmiotu |
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne dostarczanie osprzętu medycznego w podziale na następujące zakresy: Zakres I - Osprzęt kompatybilny z aparatem VIO 300D firmy Erbe, Zakres II - Osprzęt kompatybilny z aparatami firmy Emed, Zakres III - Osprzęt kompatybilny ze sprzętem firmy Stryker; Zakres IV - Osprzęt kompatybilny z aparatem Delphis UDS-94 firmy Laborie Medical Technologies, Zakres V - Osprzęt kompatybilny ze sprzętem firmy Volf, Zakres VI - Osprzęt laparoskopowy, Zakres VII - Osprzęt do kardiomonitorów, Zakres VIII - Pozostały osprzęt medyczny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 7 do SIWZ.
2. Dostawa przedmiotu zamówienia do odpowiednich jednostek (oddziałów, bloków operacyjnych, pracowni, Sekcji Zaopatrzenia, itp.) Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi (ul. Milionowa 14, 93-113 Łódź; ul. Przyrodnicza 7/9, 91-480 Łódź) realizowana będzie na koszt i ryzyko Wykonawcy.
3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w podziale na osiem zakresów:
- zakres I-V – zakresy niepodzielne (bez możliwości składania ofert na poszczególne pozycje),
- zakres VI-VIII – zakresy podzielne (z możliwością składania ofert na poszczególne pozycje).
|
Cpv glowny przedmiot |
31700000-3
|
Szacunkowa wartosc zamowienia calosc |
0,00
|
Okres w miesiacach |
24
|
Okreslenie warunkow |
Zamawiający odstępuje od opisu warunku określonego w tym punkcie
|
Sytuacja finansowa okreslenie warunkow |
Zamawiający odstępuje od opisu warunku określonego w tym punkcie
|
Zdolnosc techniczna okreslenie warunkow |
Zamawiający odstępuje od opisu warunku określonego w tym punkcie
|
Czy zamawiajacy przewiduje wykluczenie |
1
|
Art 24 ust 5 pkt 1 |
1
|
Czy oswiadczenie niepodleganiu wykluczenia |
1
|
Wykaz dokumentow zaswiadczen |
Odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 24 ust. 5 pkt 1 ustawy Pzp.
|
Wykaz potwierdzenie okolicznosci |
1) Oświadczenie Wykonawcy, że dysponuje kompletem dokumentów dopuszczających do obrotu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (t.j.: Dz.U. 2017 poz. 211) w zakresie oferowanego przedmiotu zamówienia oraz, że na każde żądanie Zamawiającego, przedstawi poświadczone za zgodność z oryginałem kserokopie lub że oferowany przedmiot zamówienia nie jest wyrobem medycznym i w związku z tym nie wymaga uzyskania dokumentów dopuszczających do obrotu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (t.j.: Dz.U. 2017 poz. 211) (wg zał. nr 3 do SIWZ);
2) Oświadczenie Wykonawcy, że zaoferowany asortyment spełnia wymagania określone w zał. nr 7 do SIWZ i posiada wszystkie wymagane wartości parametrów technicznych (wg zał. nr 4 do SIWZ).
|
Inne dokumenty niewymienione |
1) formularz ofertowy – wypełniony i podpisany przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy (zgodnie z dokumentem określającym status prawny Wykonawcy lub dołączonym do oferty pełnomocnictwem) (wg zał. nr 1 do SIWZ);
2) formularz asortymentowo-cenowy – wypełniony i podpisany przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy (zgodnie z dokumentem określającym status prawny Wykonawcy lub dołączonym do oferty pełnomocnictwem) (wg zał. nr 7 do SIWZ) oraz dodatkowo w postaci elektronicznego nośnika – w formie płyty CD/DVD (w formacie Excel);
3) oryginał pełnomocnictwa lub kopia potwierdzona za zgodność z oryginałem przez osobę wystawiającą lub przez notariusza, jeżeli osobą podpisującą ofertę nie będzie osoba upoważniona na podstawie dokumentu określającego status prawny Wykonawcy. Dla pełnomocnictwa tego, zgodnie art. 1 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 16 listopada 2006 r. o opłacie skarbowej (t.j. Dz.U. 2016 poz. 1827 ze zm.), nie jest wymagane uiszczenie opłaty.
4) Dokumenty podmiotów zagranicznych: Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, składa dokumenty wymagane rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 26 lipca 2016r. w sprawie rodzajów dokumentów, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy w postępowaniu o udzielenie zamówienia (Dz.U. 2016r., poz. 1126).
|
Czy wadium |
1
|
Wadium |
Zamawiający wymaga wniesienia wadium w maksymalnej wysokości: 9.780,00 zł. Szczegółowe informacje dotyczące podziału wadium zawiera SIWZ. Wadium wniesione w pieniądzu musi znajdować się na koncie Zamawiającego najpóźniej do upływu terminu składania ofert.
|
Zmiana umowy |
1
|
Zmiana umowy tekst |
Zmiany umowy:
1. Zmiany zawartej umowy będą dopuszczalne w sytuacji:
1) zmiany obowiązujących przepisów prawa;
2) zmiany cen jednostkowych w przypadku, gdy obowiązek zmiany cen wynika z przepisów prawa;
3) przekształcenia firmy, zmiany nazwy firmy, zmiany adresu firmy oraz zmian organizacyjnych Zamawiającego;
4) nie wyczerpania kwoty maksymalnego zobowiązania Zamawiającego, o której mowa w § 5 ust. 2 umowy przed upływem terminu, o którym mowa w § 9 ust. 1 umowy – poprzez wydłużenie terminu obowiązywania umowy maksymalnie o 6 miesięcy, jednak nie dłużej niż do czasu wyczerpania kwoty maksymalnego zobowiązania Zamawiającego;
5) zmiany opakowania asortymentu objętego Umową, po uzyskaniu zgody Zamawiającego. W przypadku zmiany wielkości opakowań należy przeliczyć pozostałą ilość opakowań, z zachowaniem zasady proporcjonalności w stosunku do ceny zawartej w umowie;
6) zakłóceń w dostawie przedmiotu zamówienia, wynikających m.in. z: wstrzymania, zakończenia lub wycofania asortymentu z produkcji – w takim przypadku Strony dopuszczają możliwość dostarczania odpowiedników asortymentu objętego umową, przy czym cena odpowiednika nie może być wyższa, niż cena oferowanego przedmiotu zamówienia, a jego parametry nie mogą być gorsze od zaoferowanego asortymentu – Wykonawca zobowiązany jest w takim przypadku zawiadomić Zamawiającego na piśmie o wprowadzeniu odpowiedników. Zmiana może być dokonana jedynie po uzyskaniu zgody Zamawiającego;
7) okresowych obniżek cen produktów objętych Umową, w przypadku ustalenia cen promocyjnych przez producenta.
2. W przypadku zaistnienia którejkolwiek z okoliczności, określonych w pkt 1, Wykonawca zobowiązany będzie przedłożyć wraz z prośbą o zmianę umowy, dokumenty potwierdzające zasadność takiej zmiany.
3. Zamawiający dopuszcza również zmianę wysokości wynagrodzenia należnego Wykonawcy, w przypadku zmiany:
1) stawki podatku od towarów i usług,
2) wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę albo wysokości minimalnej stawki godzinowej, ustalonych na podstawie przepisów ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę,
3) zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym lub ubezpieczeniu zdrowotnemu lub wysokości stawki składki na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne
– jeżeli zmiany te będą miały wpływ na koszty wykonania zamówienia przez Wykonawcę. W takiej sytuacji Strony zobowiązują się do podjęcia negocjacji mających na celu odpowiednią zmianę wysokości wynagrodzenia.
4. Negocjacje, o których mowa w pkt 3, wszczynane będą na umotywowany wniosek Wykonawcy. Wykonawca zobowiązany jest przedstawić i wykazać Zamawiającemu wpływ zmian, o których mowa w pkt 3, na koszty wykonania zamówienia przez Wykonawcę. Wniosek Wykonawcy powinien zawierać szczegółowe wyliczenie wpływu zmian, o których mowa w pkt 3 na koszty wykonania zamówienia, poparte odpowiednimi dokumentami. Jeśli Wykonawca wykaże Zamawiającemu wpływ ww. zmian na koszty wykonania zamówienia przez Wykonawcę, Strony dokonają stosownych zmian umowy.
5. Zmiany umowy, określone w pkt 1 ppkt 1-4 oraz w pkt 3 wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności, natomiast zmiany wskazane w pkt 1 ppkt 5-7 nie będą powodowały konieczności podpisania aneksu do umowy.
|
IV 4 4 data |
2017-05-30T00:00:00+02:00
|
IV 4 4 godzina |
10:00
|
IV 4 5 okres |
30
|