Dostawa sprzętu komputerowego i audiowizualnego dla jednostek Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (oznaczenie sprawy: PN/11-2013/DOP-a)

Data publikacji 2013-03-27
Data zakończenia 2013-04-11 11:00:00
Instytucja Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Miejscowość Lublin
Województwo lubelskie
Branża
  • Komputery osobiste,
  • Ekrany i konsole komputerowe,
  • Sprzęt peryferyjny,
  • Różny sprzęt komputerowy,
  • Sprzęt telewizyjny i audiowizualny

Szczegóły

Numer ogłoszenia 122028 / 2013
Typ dokumentu ZP-400
Kod CPV 302360002, 302130005, 302313000, 302131006, 302321005, 323200002
Adres strony internetowej siwz
BZP Zobacz

Przedmiot zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego i audiowizualnego dla jednostek Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie obejmująca:
Część 1: dostawa notebooka,
Część 2: dostawa skanera płaskiego,
Część 3: dostawa urządzenia wielofunkcyjnego,
Część 4: dostawa monitora,
Część 5: dostawa drukarki laserowej monochromatycznej- 2 szt.,
Część 6: dostawa drukarki atramentowej kolorowej,
Część 7: dostawa notebooka,
Część 8: dostawa komputera All In One - 10 szt.
Część 9: dostawa drukarki laserowej,
Część 10: dostawa notebooka
Część 11:dostawa notebooka -3 szt.,
Część 12:dostawa urządzenia wielofunkcyjnego,
Część 13: dostawa notebooka ,
Część 14: dostawa notebooka -2 szt.,
Część 15: dostawa rzutnika multimedialnego wraz z ekranem elektrycznym,
Część 16: dostawa urządzenia wielofunkcyjnego,
Część 17: dostawa zestawu komputerowego -2 szt.,
Część 18: dostawa zestawu komputerowego wraz z drukarką,
Część 19: dostawa monitora,
Część 20: dostawa notebooka,
Część 21: dostawa zestawu do wideokonferencji,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku Nr 1 do SIWZ.
Oferowany towar ma być nowy, sprawny technicznie, bezpieczny, kompletny i gotowy do pracy, wyprodukowany nie wcześniej niż w II półroczu 2012 roku.
Uwaga: W przypadku, gdy w zakres zamówienia wchodzi sprzęt komputerowy Zamawiający zastrzega sobie prawo zastosowania stawki podatku VAT w wysokości 0% zgodnie z art. 83 ust. 1 pkt 26 lit. a) ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 11 marca 2004r. (Dz. U. z 2011r. Nr 177, poz. 1054 z późniejszymi zmianami), pod warunkiem uzyskania zgody wydawanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Zamawiający przekaże wyłonionemu Wykonawcy pisemną informację o uzyskaniu zgody wydanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, na podstawie której Wykonawca zobowiązany będzie do wystawienia faktury korygującej.
Wykonawca udzieli gwarancji i zapewni serwis:
a) Gwarancja będzie udzielona na okres minimum 24 miesięcy, jeżeli nie przewidziano innego okresu w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik Nr 1 do SIWZ.
b) Wykonawca zapewni bezpłatny serwis na czas trwania gwarancji.
- czas przystąpienia do naprawy przy zgłoszeniu usterki faksem:
do godziny 10:00 - naprawa nastąpi w tym samym dniu,
do godziny 15:00 - naprawa nastąpi w dniu następnym do godziny 11:00,
- naprawa nastąpi w miejscu użytkowania sprzętu,
- w przypadku konieczności wykonania naprawy poza miejscem użytkowania sprzętu Wykonawca zapewni na własny koszt odbiór sprzętu do naprawy i jego dostawę po dokonaniu naprawy oraz dostarczenie sprzętu zastępczego na czas naprawy.

Opis

notebookskaner płaskiegourządzenie wielofunkcyjnemonitordrukarka laserowa monochromatyczna- 2 sztdrukarka atramentowa kolorowanotebookkomputer All In One - 10 sztdrukarka laserowanotebooknotebook -3 szturządzenie wielofunkcyjnenotebooknotebook-2 sztrzutnik multimedialny wraz z ekranem elektrycznymurządzenie wielofunkcyjnezestaw komputerowy -2 sztzestaw komputerowy wraz z drukarkąmonitornotebookzestaw do wideokonferencji

Dodatkowe informacje

Biuletyn 1
Nazwa Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Ulica Pl. M. Curie-Skłodowskiej 5
Nr domu 5
Miejscowość Lublin
Kod Pocztowy 20-031
Województwo lubelskie
Tel 081 5375965
Fax 081 5375965
Internet www.umcs.lublin.pl
Regon 00000135300000
E-mail zampubl@umcs.lublin.pl
Obowiązkowa Tak
Dotyczy 1
Rodzaj zamówienia Uczelnia publiczna
Rodz zam D
Czy częsci Tak
Liczba częsci 21
Czy dopusza się złożenie oferty wariantowej Nie
Czy dialog Nie
Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających Nie
Czas Obowiązuje termin
Okres trwania zamówienia 14
Wadium Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium
Zaliczka Nie
Uprawnienie Zamawiający nie określa szczegółowego sposobu oceny spełniania tego warunku
Wiedza Zamawiający nie określa szczegółowego sposobu oceny spełniania tego warunku .
Potencjał Zamawiający nie określa szczegółowego sposobu oceny spełniania tego warunku
Zdolne Zamawiający nie określa szczegółowego sposobu oceny spełniania tego warunku
Sytuacja Zamawiający nie określa szczegółowego sposobu oceny spełniania tego warunku
Oswiadczenia wykluczenia 1 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 2 Tak
Dok grup kap 1 Tak
Dokument podmiotów Tak
Inne dokumenty Jeżeli w miejscu zamieszkania osoby lub w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt.III.4.3.1 zastępuje się je dokumentem zawierającym oświadczenie złożone przed notariuszem, właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego odpowiednio miejsca zamieszkania osoby lub kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania
Niepełnosprawne Nie
Kod trybu zamówienia PN
Czy zmiana umowy Tak
Zmiana umowy 1.Zamawiający zastrzega sobie prawo do dokonania zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru oferty. Zmiana może dotyczyć sytuacji, gdy model towaru określony w ofercie, a następnie w umowie, przestał być produkowany i jest niedostępny, co będzie potwierdzone stosownym dokumentem. W takiej sytuacji Wykonawca może zaproponować inny model towaru, który musi spełniać warunki określone w SIWZ, za cenę określoną w ofercie i umowie. 2.Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany postanowień umowy w przypadku, gdy nastąpi zmiana stawki podatku od towarów i usług na asortyment stanowiący przedmiot zamówienia w formie aneksu do umowy. 3.Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany postanowień umowy w przypadku, gdy nastąpi zmiana powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację umowy.
Kod kryterium A
Adres strony internetowej siwz www.przetargi.umcs.lublin.pl
Adres uzyskania siwz UNIWERSYTET MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ, pl. Marii Curie-Skłodowskiej 5, 20-031 Lublin, budynek Rektoratu, piętro XII, pokój 1201
Data składania wniosków 11/04/2013
Godzina składania wniosków 11:00
Miejsce UNIWERSYTET MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ, pl. Marii Curie-Skłodowskiej 5, 20-031 Lublin, budynek Rektoratu, piętro XII, pokój 1201
Termin Obowiązuje termin
Termin związania ofertą 30
Czy unieważnienie Nie
Repozytorium wiedzy Urzędu Zamówień Publicznych  

Niezbędnik każdego uczestnika postępowania przetargowego - zebrane w jednym miejscu wszystkie najważniejsze dokumenty prawne...

Gwarancja ceny artykułów biurowych - pętla na szyi?  

W postępowaniach przetargowych podanie najniższej ceny jest w dalszym ciągu głównym, a często jedynym kryterium...

Nowa linia długopisów SCHNEIDER Slider Xite, XB  

Długopisy SCHNEIDER Slider Xite, XB wyposażone w wymienny wkład Slider 710 XB to idealne narzędzie do codziennej pracy w...

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Godziny pracy:  Biuro, live chat: 800 - 1700  Wsparcie online: 24h

Michał Troc Biuro obsługi klienta  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)