Ofisowo

W naszym serwisie posiadamy bazę ponad 10000 produktów biurowych. Służy ona do tworzenia poprawnych i zgodnych z prawem specyfikacji. Aby ułatwić tworzenie list produktów umożliwiamy szybką wycenę poszczególnych artykułów, a także całych specyfikacji.

W tym celu przetargibiurowe.pl współpracują z ofisowo.pl - zaawansowaną porównywarkę cen artykułów z branży papierniczo-biurowo-szkolnej. Wyszukiwarka i porównywarka artykułów biurowych ofisowo.pl pozwala na porównywanie ceny wybranego produktu u wielu dostawców i biuro-serwisów z całego kraju.

Przetargibiurowe.pl posiadają dostęp do cen agregowanych przez ofisowo.pl. Wyceny prezentowane na naszej stronie odbywają się wg metody:

    • pobierz ceny ze wszystkich sklepów, gdzie produkt jest dostępny
    • odrzuć dwie skrajne wyceny - jedną najmniejszą i jedną największą (pozwala to eliminować wyceny ze sklepów, gdzie dany produkt jest w ofercie promocyjnej lub podana cena jest omyłkowa)
    • z pozostałych wycen oblicz średnią, maksymalną i minimalną cenę

Możliwość wyceniania tworzonej listy produktów na bieżąco pozwala kontrolować dostępny budżet i zwiększa prawdopodobieństwo pomyślnego zakończenia postępowania przetargowego.

Więcej informacji o porównywarce ofisowo.pl

Pomoc


Repozytorium wiedzy Urzędu Zamówień Publicznych  

Niezbędnik każdego uczestnika postępowania przetargowego - zebrane w jednym miejscu wszystkie najważniejsze dokumenty prawne...

Gwarancja ceny artykułów biurowych - pętla na szyi?  

W postępowaniach przetargowych podanie najniższej ceny jest w dalszym ciągu głównym, a często jedynym kryterium...

Nowa linia długopisów SCHNEIDER Slider Xite, XB  

Długopisy SCHNEIDER Slider Xite, XB wyposażone w wymienny wkład Slider 710 XB to idealne narzędzie do codziennej pracy w...

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Godziny pracy:  Biuro, live chat: 800 - 1700  Wsparcie online: 24h

Michał Troc Biuro obsługi klienta  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)