Ofisowo.pl - nowa jakość na rynku!

Pierwsza w Polsce porównywarka cen produktów biurowych

Co to takiego?

Dzisiaj nikt już nie wertuje setek drukowanych katalogów, aby znaleźć to czego szuka. Przyszły nowe czasy. Jeśli czegoś nie ma w Internecie to znaczy, że nie istnieje. Nowe pokolenie, właśnie wkraczające na rynek pracy wszystkie poszukiwania zaczyna od Internetu.

Słaby dostęp użytkowników do parametrów produktów biurowych spowodował, że konkurencyjność w branży została sprowadzona tylko i wyłącznie do kwestii ceny. Jakość produktów zeszła na dalszy plan. Jeśli dostarczymy użytkownikom wiedzę o produktach, w czytelny i porównywalny sposób pokażemy ich cechy i parametry, to nauczymy ich odróżniać produkty również pod względem jakości.

Branża biurowo-szkolna zasługuje na dedykowaną porównywarkę i to zadanie wzięła na siebie firma Celcen. Stworzyła ofisowo - do biura to i owo - serwis umożliwiający szybkie porównywanie aktualnie oferowanych cen produktów biurowych oraz znalezienie dostawców gotowych ekspresowo zrealizować nawet bardzo wyszukane zamówienia.

Ofisowo.pl zawiera szczegółowe opisy, dokładne parametry i doskonałe zdjęcia produktów. Wyposażone jest w nowoczesną i zaawansowaną wyszukiwarkę umożliwiającą odnalezienie produktu po dowolnym jego parametrze. Najnowsze, na bieżąco aktualizowane dane, oceny i opinie o poszczególnych artykułach i sklepach oraz spójna kategoryzacja to tylko niektóre cechy wyróżniające ofisowo.pl

Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą poszukiwanie i zamawianie produktów biurowych stanie się dla wszystkich bardziej efektywne i przyjemne.

Zespół Ofisowo – Do biura to i owo. Szukaj precyzyjnie, kupuj komfortowo!


Repozytorium wiedzy Urzędu Zamówień Publicznych  

Niezbędnik każdego uczestnika postępowania przetargowego - zebrane w jednym miejscu wszystkie najważniejsze dokumenty prawne...

Gwarancja ceny artykułów biurowych - pętla na szyi?  

W postępowaniach przetargowych podanie najniższej ceny jest w dalszym ciągu głównym, a często jedynym kryterium...

Nowa linia długopisów SCHNEIDER Slider Xite, XB  

Długopisy SCHNEIDER Slider Xite, XB wyposażone w wymienny wkład Slider 710 XB to idealne narzędzie do codziennej pracy w...

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Godziny pracy:  Biuro, live chat: 800 - 1700  Wsparcie online: 24h

Michał Troc Biuro obsługi klienta  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)