GuidZP400 |
6b2eaa4a-19ec-41f0-bb4a-26a35b11b583
|
Biuletyn |
656917-N-2018
|
Zamawiajacy nazwa |
Uniwersytet Jagielloński
|
Regon |
---
|
Zamawiajacy adres ulica |
ul. Gołębia
|
Zamawiajacy adres numer domu |
24
|
Zamawiajacy miejscowosc |
Kraków
|
Zamawiajacy kod pocztowy |
31-007
|
Zamawiajacy panstwo |
Polska
|
Zamawiajacy wojewodztwo |
małopolskie
|
Zamawiajacy telefon |
124 324 450
|
Zamawiajacy fax |
124 324 451
|
Zamawiajacy email |
bzp@adm.uj.edu.pl
|
Adres strony url |
www.uj.edu.pl
|
Adres strony internetowej |
www.przetargi.uj.edu.pl
|
Zamieszczanie obowiazkowe |
1
|
Ogloszenie dotyczy |
1
|
Czy finansowane z unii |
2
|
Czy ubiegac zaklady pracy |
2
|
Minimalny procent zatrudnienia |
0%
|
Rodzaj zamawiajacego |
8
|
Rodzaj zamawiajacego inny |
Uczelnia publiczna
|
Czy zamieszczona bedzie specyfikacja |
1
|
Zamieszczona bedzie specyfikacja |
www.uj.edu.pl
|
Czy wymagane przeslanie ofert |
1
|
Wymagane przeslanie ofert inny |
w formie pisemnej (papierowej)
|
Dopuszczone wymagane przeslanie ofert adres |
Dział Zamówień Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Straszewskiego 25/2, 31-113 Kraków
|
Nazwa nadana zamowieniu |
Wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy i wymiany akumulatorów w oprawach oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego w budynku Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ przy ul. Łojasiewicza 11 w Krakowie. (Nr sprawy: 80.272.357.2018)
|
Numer referencyjny |
80.272.357.2018
|
Rodzaj zamowienia |
1
|
Okreslenie przedmiotu |
dostawa i wymiana akumulatorów w oprawach oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr A i B (Przedmiar) do SIWZ
|
Cpv glowny przedmiot |
31400000-0
|
Szacunkowa wartosc zamowienia calosc |
0,00
|
Okres w dniach |
80
|
Okreslenie warunkow |
Zamawiający nie wyznacza warunku w tym zakresie.
|
Sytuacja finansowa okreslenie warunkow |
Zamawiający nie wyznacza warunku w tym zakresie.
|
Zdolnosc techniczna okreslenie warunkow |
Zamawiający nie wyznacza warunku w tym zakresie.
|
Czy zamawiajacy przewiduje wykluczenie |
1
|
Art 24 ust 5 pkt 1 |
1
|
Art 24 ust 5 pkt 2 |
1
|
Art 24 ust 5 pkt 4 |
1
|
Art 24 ust 5 pkt 8 |
1
|
Czy oswiadczenie niepodleganiu wykluczenia |
1
|
Wykaz dokumentow zaswiadczen |
W celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia Wykonawcy z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w okolicznościach, o których mowa w art. 24 ust 1 pkt 12-23 ustawy PZP i art. 24 ust. 5 pkt. 1, 2, 4 i 8 ustawy PZP, Wykonawca musi dołączyć do oferty oświadczenie wykonawcy o braku podstaw do wykluczenia według wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do formularza oferty.
|
Zastosowanie procedury pzp |
1
|
Zmiana umowy |
1
|
Zmiana umowy tekst |
1. Strony dopuszczają możliwość zmiany umowy po uprzednim sporządzeniu protokołu konieczności, poza przypadkami dotyczącymi zmiany wynagrodzenia wskazanymi poniżej oraz w treści art. 144 ust. 1 ustawy PZP, przez zawarcie aneksu do umowy, w następujących przypadkach:
a) zmiany terminu wykonania przedmiotu umowy przez jego skrócenie albo przedłużenie, w szczególności z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego, polegających na braku przygotowania/przekazania miejsca realizacji/dostawy oraz wystąpieniu okoliczności leżących poza kontrolą Stron, - sile wyższej w rozumieniu § 11 umowy;
b) wydłużenia terminu gwarancji, w sytuacji przedłużenia jej przez producenta/Wykonawcę,
c) poprawy jakości lub innych parametrów charakterystycznych dla danego elementu przedmiotu umowy lub zmiany technologii na równoważną lub lepszą, podniesienia wydajności wyposażenia oraz bezpieczeństwa, w sytuacji wycofania z rynku przez producenta, wstrzymania lub zakończenia produkcji zaoferowanego przez Wykonawcę przedmiotu umowy bądź jego elementów,
d) aktualizacji rozwiązań z uwagi na postęp technologiczny lub zmiany obowiązujących przepisów,
e) zmiany podwykonawcy ze względów losowych lub innych korzystnych dla Zamawiającego, w przypadku zadeklarowania przez Wykonawcę wykonania umowy przy pomocy podwykonawców, z zastrzeżeniem postanowienia § 3 umowy,
f) zmiany wynagrodzenia w przypadku ustawowej zmiany stawki podatku VAT obowiązującej w dostawy danego elementu wyposażenia stanowiącego przedmiot umowy.
2. Ponadto dopuszcza się zastąpienie dotychczasowego Wykonawcy niniejszej umowy przez inny podmiot spełniający warunki udziału w postępowaniu oraz niepodlegający wykluczeniu z postępowania na mocy art. 24 ust. 1 i ust. 5 ustawy PZP, w razie gdy nastąpiło połączenie, podział, przekształcenie, upadłość, restrukturyzacja, nabycie dotychczasowego Wykonawcy lub nabycie jego przedsiębiorstwa przez ww. podmiot.
3. W przypadku określonym w ust. 1 lit. f), Strony przed zawarciem aneksu do umowy zobowiązane są:
a) w przypadku zmniejszenia wysokości stawki podatku VAT, zmiana wysokości wynagrodzenia brutto objętego nową stawką podatku VAT stanowi kwota równa różnicy pomiędzy wysokością uwzględniającą poprzednią i nową stawkę. W braku podpisania aneksu przez Wykonawcę w terminie 14 (czternastu) dni od otrzymania od Zamawiającego wezwania do jego zawarcia lub podpisanego przez Zamawiającego aneksu, uważa się, że Wykonawca wyraził zgodę na zmianę wygrodzenia brutto w wysokości określonej przez Zamawiającego z uwzględnieniem zmiany stawki podatku VAT,
b) w przypadku podwyższenia wysokości stawki podatku VAT, zmiana wysokości wynagrodzenia brutto objętego nową stawką podatku nastąpi w zakresie, w którym zmiana stawki podatku VAT wpływa na koszty wykonywania Umowy przez Wykonawcę. Wykonawca jest obowiązany wykazać wzrost kosztów wykonania Umowy związany ze zmianą stawki podatku VAT.
4. Zmiana wynagrodzenia Wykonawcy nastąpi od daty wprowadzenia zmiany w umowie (wchodzi w życie z dniem zawarcia aneksu) i dotyczy wyłącznie niezrealizowanej części umowy.
5. Nie stanowi zmiany umowy modyfikacja: danych teleadresowych określonych w umowie z przyczyn (re)organizacyjnych, numer rachunku bankowego jednej ze Stron. O powyższych zmianach Strona, której dotyczy zmiana, informuję drugą Stronę składając pisemne oświadczenie.
|
IV 4 4 data |
2018-12-12T00:00:00+01:00
|
IV 4 4 godzina |
10:00
|
IV 4 4 jezyki |
polski
|
IV 4 5 okres |
30
|