| GuidZP400 |
cc4a1d11-34c5-4754-8946-7f24fc78ca4f
|
| Biuletyn |
549414-N-2019
|
| Zamawiajacy nazwa |
Powiatowe Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o.
|
| Regon |
23118096000000
|
| Zamawiajacy adres ulica |
Bohaterów Getta
|
| Zamawiajacy adres numer domu |
10
|
| Zamawiajacy miejscowosc |
Kamienna Góra
|
| Zamawiajacy kod pocztowy |
58-400
|
| Zamawiajacy panstwo |
Polska
|
| Zamawiajacy wojewodztwo |
dolnośląskie
|
| Zamawiajacy telefon |
757 449 033,
|
| Zamawiajacy fax |
-
|
| Zamawiajacy email |
pcz@pcz.org.pl,
|
| Adres strony url |
www.pcz.org.pl
|
| Zamieszczanie obowiazkowe |
1
|
| Ogloszenie dotyczy |
1
|
| Czy finansowane z unii |
2
|
| Czy ubiegac zaklady pracy |
2
|
| Minimalny procent zatrudnienia |
0%
|
| Rodzaj zamawiajacego |
8
|
| Rodzaj zamawiajacego inny |
Spółka prawa handlowego
|
| Czy zamieszczona bedzie specyfikacja |
1
|
| Zamieszczona bedzie specyfikacja |
www.pcz.org.pl Przetargi
|
| Czy wymagane przeslanie ofert |
1
|
| Wymagane przeslanie ofert inny |
Ofertę należy złożyć w formie papierowej.
|
| Dopuszczone wymagane przeslanie ofert adres |
Powiatowe Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o., ul. Bohaterów Getta 10, 58-400 Kamienna Góra, Sekretariat
|
| Nazwa nadana zamowieniu |
„Dostawa sprzętu i materiałów medycznych dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o."
|
| Numer referencyjny |
PN 3/2019
|
| Rodzaj zamowienia |
1
|
| Czy podzielone na czesci |
1
|
| Okreslenie przedmiotu |
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i materiałów medycznych dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Produkty objęte zamówieniem podzielone są na pięćdziesiąt cztery (54) pakiety stanowiące odrębne części zamówienia:
Część 1. Jednorazowy sprzęt medyczny
Część 2. Rękawice
Część 3. Strzykawki
Część 4. Igły, kaniule, przyrządy do przetoczeń
Część 5. Cewniki, zgłębniki
Część 6. Maski: anestetyczne, z drenem do podawania tlenu, z nebulizatorem; nabulizatory
Część 7. Materiały z fizeliny
Część 8. Prześcieradło wzmocnione
Część 9. Podkład nieprzemakalny
Część 10. Opaska identyfikacyjna
Część 11. Włóknina do pakowania zestawów
Część 12. Fartuch operacyjny, sterylny
Część 13. Serwety
Część 14. Zestaw uniwersalny do zabiegów chirurgicznych z fartuchami
Część 15. Tupfery
Część 16. Dreny do ssaka, wkłady jednorazowe, zestawy do odsysania
Część 17. Filtry sterylne do aparatów
Część 18. Obwody sterylne oddechowe do respiratora i do znieczuleń
Część 19. Łącznik typu "martwa przestrzeń"
Część 20. Elektrody do monitorowania krótkoterminowego
Część 21. Rurki intubacyjne
Część 22. Zestawy do żył centralnych
Część 23. Zestaw do inwazyjnego pomiaru ciśnienia
Część 24. Zestaw do infuzji
Część 25. Linia do próbkowania gazów anestetycznych
Część 26. Paski do glukometrów
Część 27. Pojemniki do odsysania ran pooperacyjnych
Część 28. Pojemnik na odpady medyczne i niebezpieczne
Część 29. Strzykawki do pomp
Część 30. Papier krepowany do sterylizacji
Część 31. Rękawy papierowo-foliowe
Część 32. Taśmy do zamykania pakietów
Część 33. Komplet operacyjny
Część 34. Koszula dla pacjenta
Część 35. Zestaw serwet do cięcia operacyjnego
Część 36. Zestaw serwet do porodu z kieszenią na płyny
Część 37. Zestaw serwet do porodu bez kieszeni na płyny
Część 38. Zestaw uniwersalny do zabiegów chirurgicznych
Część 39. Kompresy gazowe jałowe
Część 40. Serweta operacyjna
Część 41. Zestawy do opaskowania żylaków przełyku
Część 42. Pojemniki na wycinki histopatologiczne
Część 43. Worki do zbiórki moczu
Część 44. Wziernik ginekologiczny
Część 45. Pojemniki na kał i mocz
Część 46. Klipsownica endoskopowa
Część 47. Kleszcze biopsyjne kolonoskopowe
Część 48. Pętla do podwiązywania polipów
Część 49. Pętla z siateczką do usuwania ciał obcych i polipów
Część 50. Szyny Kramera
Część 51. Ręcznik jednorazowy
Część 52. Probówki oraz igły do pobierania krwi
Część 53. Kapilary
Część 54. Łyżki do laryngoskopu
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia i w Formularzach asortymentowo-cenowych (Załączniki nr 1.1-1.54 do Formularza oferty).
|
| Cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia calosc |
0,00
|
| Okres w miesiacach |
24
|
| Okreslenie warunkow |
Zamawiający nie stawia konkretnego warunku w tym zakresie.
Ocena spełnienia powyższego warunku dokonana będzie na podstawie ogólnego oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu zawartego w treści oświadczenia Wykonawcy, o którym mowa w pkt. 9.2 Tomu I SIWZ.
|
| Sytuacja finansowa okreslenie warunkow |
Zamawiający nie stawia konkretnego warunku w tym zakresie.
Ocena spełnienia powyższego warunku dokonana będzie na podstawie ogólnego oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu zawartego w treści oświadczenia Wykonawcy, o którym mowa w pkt. 9.2 Tomu I SIWZ.
|
| Zdolnosc techniczna okreslenie warunkow |
Zamawiający nie stawia konkretnego warunku w tym zakresie.
Ocena spełnienia powyższego warunku dokonana będzie na podstawie ogólnego oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu zawartego w treści oświadczenia Wykonawcy, o którym mowa w pkt. 9.2 Tomu I SIWZ.
|
| Czy zamawiajacy przewiduje wykluczenie |
1
|
| Art 24 ust 5 pkt 1 |
1
|
| Czy oswiadczenie niepodleganiu wykluczenia |
1
|
| Wykaz dokumentow zaswiadczen |
Odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.
Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zamiast dokumentu, o którym mowa w pkt 9.6 ppkt 1.4).a) Tomu I SIWZ, składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające, że nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono jego upadłości wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.
Jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w § 7 ust. 1 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 26 lipca 2016 r. w sprawie rodzajów dokumentów, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w postępowaniu o udzielenie zamówienia (Dz.U.2016.1126), zastępuje się je dokumentem zawierającym odpowiednio:
- oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji,
lub
- oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć,
złożone przed notariuszem lub przed organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy lub miejsce zamieszkania tej osoby, wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.
|
| Zakresie warunkow udzialu |
1. W zakresie kompetencji lub uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Z uwagi na brak postawionego warunku Zamawiający odstępuje od żądania dowodów w przedmiotowym zakresie.
2. W zakresie sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Z uwagi na brak postawionego warunku Zamawiający odstępuje od żądania dowodów w przedmiotowym zakresie.
3. W zakresie zdolności technicznej lub zawodowej:
Z uwagi na brak postawionego warunku Zamawiający odstępuje od żądania dowodów w przedmiotowym zakresie.
|
| Inne dokumenty niewymienione |
I. Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu (...), polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków prawnych.
1) W sytuacji określonej w pkt I, Wykonawca zobowiązany jest udowodnić Zamawiającemu, że realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów, w szczególności przedstawiając zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia.
2) Jeżeli wykonawca, powołuje się na zasoby innych podmiotów, w celu wykazania wobec nich:
a) braku podstaw do wykluczenia, o których mowa w art. 24 ust. 1 oraz ust. 5 u.p.z.p
b) spełniania warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1b u.p.z.p.
zobowiązany jest zamieścić w oświadczeniu, o którym mowa w pkt. 9.2 Tomu I SIWZ informacje o tych podmiotach.
II. Zamawiający żąda od wykonawcy, który polega na zdolnościach lub sytuacji innych podmiotów na zasadach określonych w art. 22a ustawy, przedstawienia w odniesieniu do tych podmiotów dokumentów wymienionych w pkt 9.6 ppkt 1.4) Tomu I SIWZ w zakresie wymaganym od wykonawcy.
III. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie o którym mowa w pkt 9.2 Tomu I SIWZ składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie w zakresie, w którym każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji oraz brak podstaw wykluczenia.
IV. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia w ciągu 3 dni od zamieszczenia na stronie internetowej informacji, o której mowa w art. 86 ust. 5 oświadczenia o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz.U. z 2019 r., poz.369) – zgodnie z załącznikiem nr 3 do Tomu I SIWZ.
|
| Zastosowanie procedury pzp |
1
|
| Zmiana umowy |
1
|
| Zmiana umowy tekst |
1) Zakazuje się zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, chyba że zachodzi co najmniej jedna z okoliczności wymienionych
w art. 144 ust. 1 pkt 2) do 6) upzp.
2) W przypadku zmiany powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ
na realizację przedmiotu zamówienia - odpowiednie zapisy umowy zostaną dostosowane
do obowiązującego stanu prawnego.
3) W przypadku zmiany w okresie obowiązywania umowy stawki podatku VAT, wynagrodzenie brutto ulegnie zmianie (zwiększeniu lub zmniejszeniu) stosownie do zmiany tej stawki, przy czym wynagrodzenie netto pozostanie bez zmian.
4) W przypadku zaistnienia sytuacji określonej w pkt 3), Strony ustalają, że zmiana wynagrodzenia brutto obowiązywać będzie od dnia wejścia w życie odpowiednich przepisów w tym zakresie i wymagać będzie wprowadzenia aneksu do umowy.
5) Wszelkie zmiany umowy są dokonywane przez umocowanych przedstawicieli Zamawiającego i Wykonawcy w formie pisemnej w drodze aneksu do umowy, pod rygorem nieważności.
6) Zmiana umowy dokonana z naruszeniem przepisu pkt 5) podlega unieważnieniu.
|
| IV 4 4 data |
2019-06-14T00:00:00+02:00
|
| IV 4 4 godzina |
10:00
|
| IV 4 4 jezyki |
Język polski
|
| IV 4 5 okres |
30
|
| Zalacznik czesc nr |
1
|
| Zalacznik nazwa |
Jednorazowy sprzęt medyczny
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 1 jest dostawa drobnego sprzętu medycznego określonego w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.1. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
2
|
| Zalacznik nazwa |
Rękawice
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 2 jest dostawa rękawic określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.2. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
3
|
| Zalacznik nazwa |
Strzykawki
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 3 jest dostawa strzykawek określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.3. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
4
|
| Zalacznik nazwa |
Igły, kaniule, przyrządy do przetoczeń
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 4 jest dostawa igieł, kaniuli i przyrządów do przetoczeń określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.4. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
5
|
| Zalacznik nazwa |
Cewniki, zgłębniki
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 5 jest dostawa cewników i zgłębników określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.5. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
6
|
| Zalacznik nazwa |
Maski: anestetyczne, z drenem do podawania tlenu, z nebulizatorem; nabulizatory
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 6 jest dostawa Maskek anestetycznych, z drenem do podawania tlenu, z nebulizatorem; nabulizatorów określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.6. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
7
|
| Zalacznik nazwa |
Materiały z fizeliny
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 7 jest dostawa materiałów z fizeliny określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.7. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
8
|
| Zalacznik nazwa |
Prześcieradło wzmocnione
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 8 jest dostawa prześcieradeł wzmocnionych określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.8. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
9
|
| Zalacznik nazwa |
Podkład nieprzemakalny
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 9 jest dostawa podkładów nieprzemakalnych określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.9. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
10
|
| Zalacznik nazwa |
Opaska identyfikacyjna
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 10 jest dostawa opasek identyfikacyjnych określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.10. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
11
|
| Zalacznik nazwa |
Włóknina do pakowania zestawów
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 11 jest dostawa włókniny do pakowania zestawów określonej w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.11. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
12
|
| Zalacznik nazwa |
Fartuch operacyjny, sterylny
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 12 jest dostawa fartucha operacyjnego sterylnego określonego w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.12. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
13
|
| Zalacznik nazwa |
Serwety
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 13 jest dostawa serwet określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.13. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
14
|
| Zalacznik nazwa |
Zestaw uniwersalny do zabiegów chirurgicznych z fartuchami
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 14 jest dostawa zestawów uniwersalnych do zabiegów chirurgicznych z fartuchami określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.14. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
15
|
| Zalacznik nazwa |
Tupfery
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 15 jest dostawa tupferów określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.15. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
16
|
| Zalacznik nazwa |
Dreny do ssaka, wkłady jednorazowe, zestawy do odsysania
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 16 jest dostawa drenów do ssaka, wkładów jednorazowych, zestawów do odsysania określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.16. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
17
|
| Zalacznik nazwa |
Filtry sterylne do aparatów
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 17 jest dostawa filtrów sterylnych do aparatów, określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.17. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
18
|
| Zalacznik nazwa |
Obwody sterylne oddechowe do respiratora i do znieczuleń
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 18 jest dostawa obwodów sterylnych oddechowych do respiratora i do znieczuleń określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.18. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
19
|
| Zalacznik nazwa |
Łącznik typu "martwa przestrzeń"
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 19 jest dostawa łączników typu "martwa przestrzeń" określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.19. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
20
|
| Zalacznik nazwa |
Elektrody do monitorowania krótkoterminowego
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 20 jest dostawa elektrod do monitorowania krótkoterminowego określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.20. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
21
|
| Zalacznik nazwa |
Rurki intubacyjne
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 21 jest dostawa rurek intubacyjnych określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.21. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
22
|
| Zalacznik nazwa |
Zestawy do żył centralnych
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 22 jest dostawa zestawów do żył centralnych określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.22. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
23
|
| Zalacznik nazwa |
Zestaw do inwazyjnego pomiaru ciśnienia
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 23 jest dostawa zestawów do inwazyjnego pomiaru ciśnienia określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.23. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
24
|
| Zalacznik nazwa |
Zestaw do infuzji
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 24 jest dostawa zestawów do infuzji określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.24. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
25
|
| Zalacznik nazwa |
Linia do próbkowania gazów anestetycznych
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 25 jest dostawa linii do próbkowania gazów anestetycznych określonej w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.25. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
26
|
| Zalacznik nazwa |
Paski do glukometrów
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 26 jest dostawa pasków do glukometrów, określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.26. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
27
|
| Zalacznik nazwa |
Pojemniki do odsysania ran pooperacyjnych
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 27 jest dostawa pojemników do odsysania ran pooperacyjnych określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.27. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
28
|
| Zalacznik nazwa |
Pojemnik na odpady medyczne i niebezpieczne
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 28 jest dostawa pojemników na odpady medyczne i niebezpieczne określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.28. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
29
|
| Zalacznik nazwa |
Strzykawki do pomp
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 29 jest dostawa strzykawek do pomp określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.29. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
30
|
| Zalacznik nazwa |
Papier krepowany do sterylizacji
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 30 jest dostawa papieru krepowanego do sterylizacji określonego w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.30. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
31
|
| Zalacznik nazwa |
Rękawy papierowo-foliowe
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 31 jest dostawa rękawów papierowo-foliowych określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.31. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
32
|
| Zalacznik nazwa |
Taśmy do zamykania pakietów
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 32 jest dostawa taśm do zamykania pakietów określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.32. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
33
|
| Zalacznik nazwa |
Komplet operacyjny
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 33 jest dostawa kompletów operacyjnych określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.33. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
34
|
| Zalacznik nazwa |
Koszula dla pacjenta
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 34 jest dostawa koszul dla pacjenta określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.34. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
35
|
| Zalacznik nazwa |
Zestaw serwet do cięcia operacyjnego
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 35 jest dostawa zestawów serwet do cięcia operacyjnego określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.35. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
36
|
| Zalacznik nazwa |
Zestaw serwet do porodu z kieszenią na płyny
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 36 jest dostawa zestawów serwet do porodu z kieszenią na płyny określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.36. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
37
|
| Zalacznik nazwa |
Zestaw serwet do porodu bez kieszeni na płyny
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 37 jest dostawa zestawów serwet do porodu bez kieszeni na płyny określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.37. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
38
|
| Zalacznik nazwa |
Zestaw uniwersalny do zabiegów chirurgicznych
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 38 jest dostawa zestawów uniwersalnych do zabiegów chirurgicznych określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.38. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
39
|
| Zalacznik nazwa |
Kompresy gazowe jałowe
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 39 jest dostawa kompresów gazowych jałowych określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.39. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
40
|
| Zalacznik nazwa |
Serweta operacyjna
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 40 jest dostawa serwet operacyjnych określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.40. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
41
|
| Zalacznik nazwa |
Zestawy do opaskowania żylaków przełyku
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 41 jest dostawa zestawów do opaskowania żylaków przełyku określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.41. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
42
|
| Zalacznik nazwa |
Pojemniki na wycinki histopatologiczne
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 42 jest dostawa pojemników na wycinki histopatologiczne określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.42. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
43
|
| Zalacznik nazwa |
Worki do zbiórki moczu
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 43 jest dostawa worków do zbiórki moczu określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.43. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
44
|
| Zalacznik nazwa |
Wziernik ginekologiczny
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 44 jest dostawa wzierników ginekologicznych określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.44. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
45
|
| Zalacznik nazwa |
Pojemniki na kał i mocz
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 45 jest dostawa pojemników na kał i mocz określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.45. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
46
|
| Zalacznik nazwa |
Klipsownica endoskopowa
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 46 jest dostawa klipsownic endoskopowych określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.46. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
47
|
| Zalacznik nazwa |
Kleszcze biopsyjne kolonoskopowe
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 47 jest dostawa kleszczy biopsyjnych kolonoskopowych określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.47. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
48
|
| Zalacznik nazwa |
Pętla do podwiązywania polipów
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 48 jest dostawa pętli do podwiązywania polipów określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.48. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
49
|
| Zalacznik nazwa |
Pętla z siateczką do usuwania ciał obcych i polipów
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 49 jest dostawa pętli z siateczką do usuwania ciał obcych i polipów określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.49. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
50
|
| Zalacznik nazwa |
Szyny Kramera
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 50 jest dostawa szyn Kramera określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.50. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
51
|
| Zalacznik nazwa |
Ręczniki jednorazowe
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 51 jest dostawa ręczników jednorazowych określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.51. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
52
|
| Zalacznik nazwa |
Probówki oraz igły do pobierania krwi
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 52 jest dostawa probówek oraz igieł do pobierania krwi określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.52. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
53
|
| Zalacznik nazwa |
Kapilary
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 53 jest dostawa kapilar określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.53. do Formularza oferty.
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
54
|
| Zalacznik nazwa |
Łyżki do laryngoskopu
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33140000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
24
|
| Zalacznik krotki opis |
Przedmiotem zamówienia Części 54 jest dostawa łyżek do laryngoskopu określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 1.54. do Formularza oferty.
|
| | |